reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Melduję się :-D Z tym, że ja jutro nie dam rady Dziewczyny.... mamy już z Mężem zaplanowany dzionek...
Mam jednak nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie :-)
Pochwalę się, że dziś byliśmy na badaniu z Mężem i widzieliśmy naszą Dzidzię :-) Płci jeszcze nie znamy, ale nasz Bobasek ssał dziś kciuk i bardzo się wiercił :-) Coś pięknego :-) :-) :-)
 
Patili a twoj synek ile ma miesiecy? Na taki poczatkowy katarek dobrze jest zrobic inchalacje zeby nie potrzebnie faszerowac lekami.
Ale przyszne kokosanki dzis upieklam, chyba zjem wszystkie ;))

Przepis poproszę!:-)

Zgadzam się co do inhalacji, potrafią zdziałać cuda. My przy katarkach wyciągamy sprzęcior i zawsze ratuje sytuacje. Jeśli nie macie inhalatora poproście pediatrę niech przepiszę Wam go na receptę. Jest całkowicie refundowany i nie trzeba go zwracać.
 
aniag78 naprawdę dobrze wiedzieć, że inhalator jest refundowany! Raz robiłam zakupy przez willhaben i gościu chciał mi opchnąć przy okazji właśnie tę maszynę. A skoro można ją mieć za darmo.. byłabym wkurzona, że wydałam niepotrzebnie pieniądze.
Nie wiem czy to już jesienna depresja czy smutek, że nie wezmę udziału w spotkaniu, ale nie mogę spać (tłumaczę się od razu z godziny pisania posta) :-)
kapelutek pięknie, podglądacie już dzidzię. Piszę "pięknie" bo wracają do mnie wspomnienia z pierwszego monitoringu :-)
Maryńka, mikimar, vixen89 i poziomeczka (to chyba wszystkie?) bawcie się dobrze. Widzę, że miejsce spotkania było specjalnie pode mnie, więc tym bardziej czuję sięjak specjalny gość, którego zabraknie hehehe:happy:
 
Dziendobry niedzielnie :-)
Na poczatek zycze milego spotkanka :-) U nas wczoraj padalo wiec wam zycze ladnej pogody.
Z tym inhalatorem to dobrze wiedziec co prawda Victor nie mial za duzo katarow i inych infekcji ale widzialam co potrafi to urzadzenie u szwagierki.A nigdy nie wiadomo czy drogie dziecko bedzie takie same-no raczej rzadko...
 
Witam niedzielnie i... deszczowo... Także nie wiem czy coś z tego spacerku nam wyjdzie :(

Dobrze wiedzieć o tym inhalatorku, ostatnio ponad tydzień męczyliśmy się z katarkiem. Ale to chyba nie jest dla aż takich malutkich dzieci?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj niedobra pogodo ty jedna! To dziewczyny ja zapraszam do mnie na kawke czy herbatke ewentualnie mam jeszcze sok albo kranowa ;-) chyba, ze wolicie innym razem gdy pogoda dopisze?