reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Aniag dziekuje za wskazowke z inhalatorem. W srode idziemy na szczepienie to poprosze o recepte. Nawet nie wiem czy do tego szczepienia dojdzie, ale najwazniejsze, ze katarowi nie towarzysza zadne inne objawy.

Zycze Wam milej niedzieli i udanego spotkania!
 
reklama
Asiunia dopiero teraz doczytałam, że pisałaś o okuliście, dziękuję za opinie! Po niemiecku nawet mówię, to może faktycznie wybrałabym się do austriackiego, gdybyś mogła się dowiedzieć, to byłabym wdzięczna za namiary. Sama psioczę na polskich specjalistów tutaj, a z uporem maniaka takich szukam :/

Maryńka mi to obojętne, dostosuję się do większości, nie chciałabym zwalać Ci się na głowę :)
 
Teraz niby nie pada, ale jak patrzyłam na godzinową pogodę to w godzinach 13-15 ma padać, także ciężko stwierdzić. Ponuro i mokro jest, to na pewno ;)
 
vixen89 oj tam, oj tam ;-) jak masz sama w domu siedziec to zapraszam na pogaduchy :happy: chlopaki sie w koncu poznaja :-) a jak straszna Wam pogoda, no to moze przyszla sroda haha :laugh2:

Aniag i ja dziekuje za informacje, mialam juz co prawda upatrzony na allegro, no ale jak daja to brac a i cala rodzina skorzysta...
 
Maryńka skoro nalegasz, to chętnie byśmy Cię odwiedzili :) No a Twój mąż nie ma nic przeciwko? Bo może niedzielę chciałby z Wami spędzić :) Chyba, że wypaliło jego spotkanie z kolegą :p
 
Dziewczyny ja jednak dzisiaj odpadam, len mnie dopadl okropny a i gardlo troche drapie, ale sroda brzmi zachecajaco:-)

A to sie pochwale, mamy w koncu juz obie gorne jedynki i dwojki sie chyba szykuja.
 
Maryńka to skoro Mikimar też dziś odpada, to faktycznie zostaniemy przy środzie? Może pogoda wtedy dopisze i będzie można wybrać się na spacer :)

Mikimar Gratuluję ząbków! No i zdrówka życzę, co byś się nie pochorowała...
 
reklama
I u mnie pogoda do kitu.Caly dzien w domu przesiedzielismy.Oczywiscie znowu kucharzylam do poludnia :) Jutro badanie w szpitalu, organscrening czy cos takiego.Moze wkoncu sie dowiem co tam nosze w tym brzuszku.Chociaz mysle ze bedzie chlopak ale nigdy nic nie wiadomo.Dziewczyny gdzie moge kupic fajny przewijak?Prawie 5ty miesiac a ja nic jeszcze nie mam :/
 
Do góry