reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Beabea ja się czułam, jakby ktoś pokojem na boki huśtał, oczywiście nie jakoś bardzo mocno, ale mimo wszystko :p

Ola to super, że jesteś nawet zadowolona :) No i super, że zadałaś wszystkie pytania, ja przeważnie zapominam, może też wprowadzę system zapisywania na karteczkę :) Nic się nie martw, z Zuzią na pewno wszystko jest ok!

Vici u Ciebie już tuż tuż! Stresujesz się?

Kapelutek ciężka sprawa, nie wiem co doradzić :(
 
reklama
vixen troche tak ale tym ,ze z przygotowaniami w polu jestem :baffled: Jakos nie dociera do mnie,ze to juz tak blisko heheh a moze sie okazac jeszcze blizej :szok: 16 ide do ginapodgladnac mlodego i moze wtedy do mnie to dotrze hehehe jak juz dostane skierowanie do szpitala
 
U mnie w 2 bez. to samo z mężem poczuliśmy aż komputer zaczął się trząść:) przysłe mamusie czy wszystkie jesteście juz zameldowane do szpitala?? jestem w 19 tyg. termin mam na meldunek do wilhelminen na 14 pazdziernika na rano bo tak mnie umówiła znajoma położna czy to nie zapóźno , nie będą się czepiać?? wiecie może jak w tym szpitalu jest z pokojami dla matek, są ogólne czy można wykupić sobie swój rodzinny, ktoś wie coś może ile to kosztuje...
 
Mala90 ja sie meldowalam w szpitalu zaraz po wizycie u gin w 7tygodniu.On sam nawet slowem nie wspomnial,ze mam cos takiego do zrobienia,ale dziewczyny na forum mnie pogonily:-)I bardzo dobrze,bo zapisywalam sie na kwiecien,a na luty juz miejsc nie mieli... ale wybralam St.Joseph Krankenhaus w 13bez
 
I zas uroki duzego miasta :-) Ja nie musze sie meldowac tak wczesnie,do szpitala ide kolo 37 tc dopiero.U nas nie ma wyboru jeden szpital w okolicy ale chwala go sobie.Bylam tam kiedys z Victorem i pare lat temu na ginekologii i nie narzekalam zobaczymy jak polozniczy od "podszewki" wyglada.Odwiedzalam znajome co rodzily i tez chwalily :tak:
 
kapelutek i jak sie skonczyla przygoda ze zwolnieniem? Wypisal Ci inny lekarz? Swoja droga,ciekawe ze nawet daty nie bylo do kiedy jej nie bedzie.a wybieralam sie...
Wie moze ktoras z Was czy badanie na toxopl.i rozyczke wykona mi moj gin ( chodze do Wiltosa) czy musze to zrobic na wlasna reke? :/
 
ONLY ja dostałam skierowanie do laboratorium na badania krwi i moczu, badali pod kątem wszystkiego, również różyczki i toxo z tymże ja chodziłam do Miechowieckiego

vici na pewno ze wszystkim zdążycie, nic się nie bój:)
 
Ostatnia edycja:
Only Wracam wlasnie od innego lekarza...wypisal mi zwolnienie bez najmniejszego problemu:-)Jak sie okazalo...nie bylam dzis jedyna osoba,ktora po pocalowaniu klamki u dr Denk...poszla do innego lekarza:-)
 
reklama
Do góry