reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Kuzyn dodał na facebooku: "Hitradio Ö3: wer hat das Erdbeben gespürt? Wien/ Niederösterreich/Burgenland. Sonst noch wo?" Mam nadzieję, że to nic takiego...
 
reklama
Vixen, wizytę zaliczam do udanych:) Jakoś dałam sobie radę w rejestracji, chociaż bałam się niesamowicie:( Pani Dr była bardzo miła, ale rzeczywiście czuje się taki niedosyt, bo wizyta przebiega dosyć szybko no i często posiłkuje się ona językiem niemieckim, chciałaby chyba powiedzieć to po polsku, ale brakuje jej czasami słów. Ale w sumie zadałam jej wszystki pytania jakie chciałam, z tym że bardziej liczyłam że może wyśle nas na jakieś badania. Ale chyba szukam niepotrzebnie jakiś chorób, więc już nie będę się zamartwiać.
 
marti oczekujace mamuie tez sa :-) tu mamy mieszanke mam juz z wiekszymi maluchami,mam mniejszych dzieci a takze noworodkow,kobiety w ciazy a takze starajace sie :-)
Ja juz mam blizej jak dalej a po suwaczku widze ,ze ty w polowie :-) Mi zostalo 8 tyg jeju jak ten czas leci :szok:
 
marti_w no i teraz czuje się już dobrze. Strasznie mnie rwie co chwilę w podbrzuszu... ale wymioty i i inne najgorsze dolegliwości już za mną... zostały zawroty głowy i ciągłe zmęczenie :-)
 
reklama
Dziś miałam niemiłą przygodę, która nie wiem jak się zakończy...
Poszłam wcześnie rano do mojej lekarki by przedłużyć zwolnienie...a tu na drzwiach informacja, że z powodu choroby... zamknięte
Bez żadnej daty itd.
Nie wiem co robić, bo do dziś mam zwolnienie i od jutra musiałabym pójść do pracy... a to mi się nie uśmiecha...
po południu idę do innego lekarza...może on mi wystawi zwolnienie...
Sama nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry