reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

mikimar spróbuj z gryzakami, które można chłodzić w lodówce. U nas sprawdzały się bardzo dobrze przy przednich zębach. Super jest też surowa marchewka, maluch miętoli ją dziąsełkami, skórka mu się przeciera i ząbki łatwiej wychodzą.
vici mamy właśnie te krzesło, które się rozkłada na stolik i krzesełko. Pasy ciężko będzie do niego niestety dorobić. Młody tak się w PL przyzwyczaił do plastikowego krzesełka mojego siostrzeńca, że do drewniaka nie chce dać się za bardzo wsadzić:sorry2:
vixen89 u nas na początku furorę w rozszerzaniu diety robił pasternak, dynia i ziemniaczek. Marchewkę podawałam póżniej i mieszałam ją z jabłuszkiem, bo również mieliśmy po samej marchwi problemy kupkowe.
Patili rzeczywiście cwani są z tym przeliczaniem funt-euro. Jednak pozostanę przy ameryckich ubrankach. Jeśli chodzi o jakość, ubranka z Carters czy innej firmy mogę prać, prać i prać a one dalej wyglądają tak samo. Mam kilka ciuszków z h&m i c&a, po trzech praniach są szorstkie i nieprzyjemne :/
Elzbieta1986 my mamy 90km, ale przejedziemy się, bo jednak to jeden z największych flohmarktów dziecięcych w NO. Ogólnie chcemy sobie małą wycieczkę zrobić przy okazji :) Jeśli chodzi o obiady, ja robię bardzo rzadko, tak gotuje teściowa. Czasem zrobię pizzę, coś z piersi kurczaka. Raczej młodemu coś przyrządzam, a my jemy z teściowego garnka :) Dziś akurat gotuję młodemu swojski rosół, ale nie mam pomysłu co na drugie :/
 
reklama
No i stało się, 27.09 o 2.52 na świat przyszła nasza córeczka Natalka:) jesteśmy już w domku ale trzeba teraz dojść do siebie bo było ciężko i długo... No ale taki Aniołek rekompensuje wszystko!
 
25letniaMama Gratulacje!!!
Dziewczyny wiem, że ten wątek był poruszany, ale jak na złość nie mogę go teraz znaleźć.
Polećcie mi proszę prywatne kursy języka niemieckiego.
Takie możliwie najlepsze.
Mąż musi taki kurs zaliczyć...
najlepiej jak odbywałby się najczęściej i wieczorami:-)
 
25letniaMama również gratuluję :)
kapelutek prywatny kurs, tzn. grupowy w szkole językowej? Polecam DeutschAkademie - nie do pobicia jeśli chodzi o stosunek jakość(i ilość):cena
SPOTKANIE: to może niedziela po 14?
 
25letniaMama serdeczne gratulacje!!!

kapelutek niestety nie pomoge; nie mam rozeznania w tej materii.

Mokito mi w niedziele po 14 pasuje jak najbardziej!
 
A ja póki co potrzebuję jeszcze kogoś kto prywatnie przychodzi do domu i udziela korepetycji z niemieckiego, jakiś student lub osoba zajmująca się nauczaniem prywatnym, chciałabym jeszcze do końca ciązy podszkolić mowę prywatnie a po urodzeniu wybrać się na kurs dla formalności bardziej. Pisałam już do trzech osób które sie oferują ale oczywiście jak trzeba pracować to nagle nieaktualne, niektórzy są niepoważni...czekam na jakieś kontakty gdyby ktoś coś słyszał:-)
 
reklama
To super! czy wszystkim zainteresowanym pasuje spotkanie w niedzielę po 14 w okolicach Schönbrunn? Już się cieszę, że uda mi się poznać niektóre forumowiczki!!:-) będę z mężem i córcią. Zawsze mogę ich oddelegować na spacerek, ale może będzie miał mężuś okazję poćwiczyć polski...:-D
Na Babyschwimmen było świetnie, Kinga dawała czadu i już nurkowała. Po pływaniu wygrzaliśmy się w saunie.
 
Do góry