reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

25letnia Mama szkoda :( następnym razem :)

Kapelutek Ty będziesz? Bo chyba we dwie zostałyśmy :p Tzn może jeszcze Maryńka do nas dołączy, tylko nie wie czy na 12 zdąży
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za przyjęcie :-)

Mokito, dokładnego planu gdzie i od kiedy jeszcze nie mam, ale raczej wrócę do DeutschAkademie.
A, co do stwierdzenia "Mama pewnie między ludzi?" - coś w tym jest, "dla higieny" trzeba się trochę ruszyć z domu.

Vixen89, Kapelutek - jeśli pozwolicie to chętnie spróbuje się jutro do Was dołączyć, mieszkam niedaleko i jeśli mój mały Szogun tylko pozwoli to podejdziemy.


 
Ja będę na pewno dziewczyny:-)
Szkoda,że nie wszystkie będą mogły przyjść. Dużo zdrówka dla dzieciątka.
Gabi trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka :-)
Mikimar Witam serdecznie:-) I bardzo miło będzie jeśli i Ty dasz radę przyjść :-)
Do zobaczenia :-)
 
Witajcie mamuski;-) ja też niestety dzis nie wezmę udziału w spotkaniu, boję sie trochę bo mój szkrabik ma dopiero niecałe 2 mies. a teraz taki sezon na przeziębienia,a że do miejsca spotkania mam kawł drogi wiec nie chce go tłuc komunikacją miejską.Może jak kiedyś bedzie spotkanko gdzies blizej np przyU6 to chętnie sie przyłącze:-D
Ja też chodziłam z moją ciąża do Dr. Wiltosa i byłam bardzo zadowolona,pomimo to że sie płaci za wizytę.Ale zdrowie dziecka jest najważniejsze:tak:
 
Dzieki Dziewczyny;-) chyba tez sie zdecyduje na tego Wiltosa...ktoras z Was kiedys wspominala o pani doktor bodajze w 15 bezirku,ze to lekarz ogolny i bez problemu daje zwolnienia w czasie ciazy;-) chyba ze znacie jeszcze kogos innego,bo w tym temacie jestem kompletnie zielona,a w pracy nie mam lekko niestety:-(
 
ONLY Ta lekarka w 15 bez. nazywa się Anna Denk. Jest również moim lekarzem. Obecnie przebywam na zwolnieniu i co 2 tygodnie jadę do niej by je przedłużać. Teraz czekam tylko na wezwanie Krankenkassy. Nie ma żadnego problemu z uzyskaniem zwolnienia. Opisałam moje zadania w pracy i moje złe samopoczucie i tyle... zwolnienie dostałam:-)
 
reklama
Do góry