reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Wlasnie zaznaczylam ze dziecko z drugim rodzicem bede wychowywac a z tym drugim to nie wiem a ty karola wypelnialas moze online wniosek??;)
 
reklama
Witam :)
Właśnie dostałam list z finanzamtu do wypełnienia i przesłania im czy jeszcze dodatkowo muszę jakieś kopie czegoś wysłać razem z tym listem?
 
Czesc dziewczyny my mamy nadal ciezki okres mala prawie wogole nie spi. Wczoraj szczepienie pediatra kazala mala na noc dokarmiac heh latwo powiedziec walka z butelka nadal trwa.
Ja 23 do finanzantu byly potrzebne anmeldebescheinigung twoje i dziecka i akt urodzenia.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jak tam ola twoja malutka?? Ile urosla ;)
Ja23 a kiedy urodzilas ?? Ja na poczatku lutego a pisma nie mam . musialam sama wybrac.
 
Oooo to to to! Ja23 co się nie chwalisz nic?? Czy mi przeleciało jakoś między postami?? Pisz tu zaraz jaka waga itd. I czy maleństwo zdrowe i jak rośnie :) Oczywiście imię też chce poznać ;)

Ola nawet w wózku np. na spacerze nie chce spać? Ja swoją jak widzę, że chce spać a nie może zasnąć to usypiam na swoim brzuchu. Chwile się popodnosi i przepada zaraz.
 
Happy dwa tygodnie w domku, wow wspolczuje, ja jak nie wyjde codzien z Synkiem to zaczynam wariowac ;-)
Kupki...hmmm o napewno Karolask będziesz zadowolona nowym innym zapaszkiem hehe jak Corcia zacznie inne jedzonko wcinać.
Mysle ze nie musisz dopajac dopoki Malej nie boli brzuszek i kupki sa takie jak piszesz.
Jesli chodzi o jedzenie zupek to gotuje zupy z czyms co pływa... he he wiec cos daje do rączki a cos do dzioba swoją łyżeczka więcek lub mniej w zaleznosci ile dam je i czy chce, nigdy na sile i nie metodą... o samolocik leci :p
Karolask masz opanowane rozliczanie przez internet moze? Wiesz co gdzie wpisywać... lub masz jakas sciagawke...? Mam nr ale nie wiem co to tam wpisywac a chetnie zrobilabym to sama jakby było to mozliwe...
Anienka tos sie oprasowała Kobitko jak obie strony prasowalas, szok, pierwsze slysze o czyms takim. :-)
Ola co ta doktorka znow wymyśliła... po co na noc dokarmiać ? Ktory tydzień ma Mała? Trzymaj sie i nie poddawaj, jest nie raz ciezko z kp ale warto!
Ja 23 gratuluje Bobasa, tez czekam na wiesci od kiedy jesteś Mamuśka :-)
Dobrego konca tygodnia!
 
reklama
Do góry