reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Bubcia ja składałam online przez FA. Po około miesiącu dostałam info z WGKK, że został im przekazany wniosek.W międzyczasie dosłałam do KK decyzje o FBH. Od czasu info z KK po 2 tyg. już był przelew. Po jakichś 3 dniach list w skrzynce z decyzją, a potem z Zuverdienstgrenze :) a długo już czekasz??
 
Fbh już dostałam od razu, najpierw kasę później decyzje, a na KGB czekam już prawie 5 tyg i nic , żadnego listu , jeżeli w tym tygodniu nic nie przyjdzie to chyba się tam przejdę
 
Karolask to powiedz im ze muszą uaktualnić informacje bo od czerwca 2015 wlasnie sie zmieniły.. masakra z tymi urzedasami... wszędzie..
Dodek powodzenia w staraniach :-)
...my juz w At, piekna pogoda dzis była... oby tak juz zostało... potrzebuje naładować akumulatory wiosennym słońcem :-)
 
No właśnie osobiście jeszcze babka sprawdzała i było wszystko ok więc powinno przyjść albo chociaż jakiś list jeżeli miałabym coś donieść a tu cisza hmm muszę ich pomęczyć, tak w ogóle to ostatni wochengeld miałam 16 marca więc KGB może mi w tym miesiącu przyjdzie ? Bo to jakoś koło 10 wpływa tak? Hmm czyli ty po miesiącu dostałaś info dopiero więc może w tym tygodniu też coś przyjdzie
 
reklama
Do góry