reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

reklama
Anitaka sprawdź MKP bo pierwsze badania są w pierwszym tygodniu życia, ale pewnie zrobili je już w szpitalu. Następna "obowiązkowa" wizyta jest między 4 a 7 tyg.
Ale wszystko jest rozpisane. A z samego tyłu szczepienia :)
 
Ola13650 z której strony Wiednia mieszkasz ?

Ja też poza Wiedniem ( 30 km mam do obrzeży )
W At jestem dopiero od pół roku z synkiem. W Pl jestem z okolic Wadowic...
 
Hejka:-)
..a ja pomiedzy Dębicą a Rzeszowem.. hmmm 10lat już tutaj ale w planach za pare lat powrót do Pl... tez mialo byc na pare lat.. a tu juz tyle.. szok..
Rozumie ze chcecie tutaj zostać? Ja jakos mimo wszystko sie tutaj nie widzę na stałe a z roku na rok wieksze zamieszanie tutaj się robi.
My mimo badan w szpitalu byliśmy u lekarza w pierwszym tygodniu po wyjściu bo jednak nie było uzupełnione w mkp, warto pilnowac sobie zeby pozniej nie było cos pominięte...
Pozdrawiam
 
Co chodzi o szczepienia to nie musisz szczepić wogóle choc zalecane są wypisane z tylu w mkp i w niektórych przedszkolach proszą o ksero czy dzieć byl szczepiony :-/
 
Kurcze dziewczyny albo jestem przewrazliwiona albo juz sama nie wiem. Mala nie robila kupki od wczoraj. Gdzies po poludniu jeszcze zrobila. Teraz jak ja karmie to jakos sie napina czasem poplakuje. Boje sie ze.ja boli brzuszek chociaz ma miekki. I jeszcze ma wzdecia do tego... Miala z waszych dziewczynek ktoras tak???
 
reklama
Do góry