reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Jak wyglada tutaj harmonogram szczepien noworodka? Kiedy nastrpuje pierwsze szczepienie i przeciwko czemu jest? Czy macie moze jakas stronke internetowa na ktorej znalezc mozna "rozklad" szczepien od momentu urodzin? :)
 
reklama
Kala jest na końcu w MKP taka tabelka i tam masz wszystko podane, te finansowane przez państwo a w szpitalu jeśli jest jakieś ryzyko czy Mama jest w grupie ryzyka to szczepia chyba przeciw zoltaczce jak sie nie mylę, na 30 stronie jest to.
 

Załączniki

  • 1441394867797.jpg
    1441394867797.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 32
No niestety inne Mamuski pewnie na fb wywialo a ja jak cos wiem to pomagam :-) Miłego weekendu i mam nadzieję ze samopoczucie ok: -)
 
Anet, pisalas ostatnio ze tez dostalas kare za zbyt pozne zlozenie wniosku o MA35, i jak ja zaplacilas? Tzn gdzie?? Bo ja dostalam list, z wysokoscia kary itp, ale nie ma zadnego pliczku do banku, ani adresu gdzie przelac pieniadze (tak jak to jest w przypadku mandatow np.) .
Mam tam isc osobiscie czy co???
 
reklama
Kasiu może popatrz na flomarkt wiedeński lub dziecięcy tutaj mam na fb jak bardzo chcesz, choć ja nie polecam chodzika ale wiem ze każdy ma.swoje zdanie :-)
Pozdeawwiam
 
Do góry