reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Polscy ksieza jak wszyscy inni... sa rozni. Mozna trafic na ksiezy z powolania, ale i niestety na takich, ktorzy traktuja swoje obowiazki jak prace. Osobiscie poznalam tutaj kilku polskich ksiezy i kazdy z nich swoje powolanie traktuje z ogromnym oddaniem i sercem. Nasz ksiadz nie chcial od nas zadnych pieniedzy. Choc mimo placenia podatku chcielismy dac. A przed chrztem w kancelarii musielismy chyba miec akt urodzenia dziecka, akty chrztu lub malzenstwa rodzicow chrzestnych. Dokladnie nie pamietam. Na miejscu trzeba bylo tez podac wybrane imiona dla dziecka. Nic skomplikowanego :-)
 
Dagii ja nie chciała szczepić na pneumokoki to lekarka się na mnie patrzyła jak na wariatke ale w mojej rodzinie się pojawiła choroba płuc i wkoncu zaszczepilam tylko w późniejszym terminie. No ale to powinna być twoja :-)
 
Witam dziewczyny ,pamietacie mnie jeszcze ? :-) Zaczelam prace 20 godz w tyg i tak jakos musialam sie wbic w nowy system dlatego nie zagladalam.Poczte to mi prawie rozwalilo hehe.Teraz mam nadzieje,ze bede z wami na bierzaco.
Skladam gratulacje tym ktorym nie skladalam i spokojnych dalszych miesiecy zycze :-) no i witam nowe mamusie.Nie nadrobie was bo sie nie da ale teraz obiecuje poprawe.
 
Moje Drogie czy ktoras z Was miewała w czasie ciazy infekcje miejsc intymnych? Chodzi mi tu tylko o intensywne upławy czy jest to calkowicie normalne czy moze świadczyć o jakiejs infekcji? Przepraszam za tak bezpośrednie i troche intymne pytanie ale wolałabym najpierw zapytac tutaj. ;) poza tym nie mam zadnych innych objawów świadczących o jakichś nieprawidłowościach ;]
 
Kasia intensywne upławy to normalka . Ja tak miałam. Ale jeżeli będziesz odczuwac pieczenie lub swędzenie to może byc infekcja grzybiczna. Ja miałam zawsze pod reką Canesten (bez recepty) i pomagał, a w pierwszych tyg. ciąży miałam infekcje bakteryjną i jedynym objawem był powiększony węzeł chłonny w pachwinie.

Dziewczyny pamiętacie jak długo czekałyście na decyzje o kbg. Ja po dosłaniu brakujących dok. czekam już dwa tyg. i zastanawiam się czy już interweniowac.
 
reklama
Dziękuje Wam bardzo za odpowiedz:) Anetka ja to już chyba wszystkie artykuły na ten temat przeczytałam:) mam nadzieje ze to normalne :) ale wole być czujna.
Magdalena poczytam trochę o tym leku, ale czy aby napewno jest bezpieczny w ciazy?
Miłej nocy;)
 
Do góry