reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

mb_1 a byłam :-) Jak się mała czuje? U nas na szczęście tylko lekka wirusówka.

marti_w my na podlasie jeździmy, także około 980km w jedną stronę;-) Tobi Ci nie polecam, w długich podróżach podobno może się mocno dać dziecku we znaki. Bardzo dużo ludzi poleca MC Priori, ma sporo ustawień i dzieciom się w nim wygodnie śpi.
 
reklama
Witam sie i ja :-) pisze sporadycznie bo mlyn mam ostatnio i nie ogarniam...ale postaram sie poprawic (jesli sie uda oczywiscie) Widze tematy ciazy,lekarzy i fotelikow.
marti dla Victora przeszlam z gr 0 na gr I-III recaro i jezdzi w nim do dzis choc to koncowka i bylismy wszyscy zadowoleni.Teraz dostalam od znajomej gr I recaro i zanim Victor wyrosnie to mlody bedzie w tym jezdzil wiec nie pomoge w wyborze.Jedno co polecam to jedz z mala do sklepu i poprzymierzajcie,zobacz jak ona w nim siedzi,pozmieniaj pozycje obczajcie razem wsystko bo sa foteliki w ktorych dzieci nie chca siedziec a jak taki traficie to bedzie klops.
 
Marti_w my mamy Römer.Polecam.Mozna go rozlozyc tak, ze dziecko spokojnie sobie spi w pozycji pollezacej.No, a Vici ma racje.Najlepiej poprzymierzac.W Babywalz maja duzy wybor, ale dosyc drogo.Ja polecam kupic przez internet.
Aniag78 hahaha.Gdybym wczoraj nie widziala, ze tu pisalas, to nawet bym nie pomyslala, ze to mozesz byc Ty :-) Czyli dobrze doradzilam Ci lekarza?:pJa jestem zadowolona, bo wiem, ze jak cos nie tak bedzie, to on frazy temat i potrafi sie przyznac, ze sie na czyms nie zna i musi doczytac, dopytac lub wyslac do specjalisty.
U nas lepiej, ale lekarz mnie pocieszyl, ze akcje kibelkowe moga potrwac nawet do 4 tygodni:banghead:
Jak bedziesz nastepnym razem w St.Pölten daj znac, moze spotkamy sie w milszych okolicznosciach:o
 
mb_1 lekarza doradziłaś bardzo dobrze :-) W końcu ktoś konkretny. Młodego kazał rozebrać do rosołu i oglądał go bardzo dokładnie, zajrzał w uszy, do gardła, po czym odpowiedział na każde zadane pytanie. Zero stresu i popędzania. Te małżeństwo co czekało na korytarzu wprosiło się po nas, bo kobitka z recepcji nie chciała ich już zarejestrować, mimo to ich przyjął. Zehetnerowa, to by ich kijem pogoniła:-D
Kazał też wychodzić na dwór, jedynie czapeczkę cienką zakładać. Nasza ex pediatra to by kazała jedynie lekko wietrzyć w domu. Także zaraz kosz w ręce, dziecko w spacerówkę i lecimy na grzyby.

Oj, Laura się jeszcze namęczy biedulka:-( Oby szybko jej przeszło. Ze swojej strony mogę jedynie polecić podawanie jej probiotyku, po takich sensacjach pewnie ma mocno zachwianą gospodarkę bakteryjną.
Spotkamy się chętnie :) Mąż mnie ochrzanił, że się z Tobą "porządnie nie przywitałam i nie zapoznałam":-D Ja się i tak dziwię, że wczoraj umiałam słowa ze sobą sklecić, bo młody calutką noc płakał i sumując spaliśmy od 8 rano do 11.
 
Hahaha aniag78 co sie odwlecze, to nie uciecze.A Twoj maz rozmawial z moim na zewnatrz tez po niemiecku :p
Wiem, jak to jest.W zeszlym tyg.mialam 3 noce, gdzie w sumie spalam ze 4h.
Podajemy probiotyk, elektrolity i takie tam.A Laura sobie chyba tez sama reguluje, bo ciagle ma ochote na jogurt naturalny, albo koktajl jagodowy
Tak blisko macie las, ze na grzyby idziesz?
 
reklama
Mb_1 spróbuj małej ugotować marchwianke dawny sposób babciny na biegunkę. U nas jest na odwrót zatwierdzenie po każdej zjedzonej marchwi.
Moja córka to fenomen jakiś jeszcze się nie obudziła tylko wczoraj dawała w kość do 23. Jak czas leci jeszcze nie dawno się na to forum zapisywalam a mała juz rok kończy;-)
Marti_w my też mamy romer.:-)
 
Do góry