reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

hey dziewczyny, ja juz powoli sie pakuje - w piatek lub sobote wyjezdzamy do Chorwacji. no i mam problem, bo chcialam kupic Strandmuschel, a cos nie moge nigdzie znalezc. ktoras z was moze gdzies widziala? byly w hoferze, ale w 3 w ktorych bylam juz wykupili :wściekła/y: raczej na internecie juz nie bede zamawiac, bo zalezy mi, zeby na 100% ja miec. wiadomo trzeba dzieciaka od wiatru i slonca choc ciutke ochronic...

spokojnie, spokojnie :) widze, ze sa jakies w Intersport, przejade sie na nie kuknac...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maryńka znalazłam w Intersport Sonnenschutz & Strandzubehör: McKINLEY Samoa UV 30 Strandmuschel - INTERSPORT , tu adresy gdzie jest w Wiedniu ten sklep: Standorte :: INTERSPORT Österreich

Wydaje mi się, że widziałam też w Sport Experts na Mariahilferstrasse, ale pewna na 100% nie jestem, chociaż są tam przeróżne gadżety związane z wakacjami, namiotami itd, więc myślę, że też znajdziesz tam coś takiego :)

Edit: nie doczytałam Twojego dopisku o Intersport, pisałyśmy o tym samym :p
 
Ja też jestem nie zadowolona z.tej.pediatry Claudii.Wogole nie zwraca uwagi na dziecko itd tylko wszystko robi szybko i wogole ciężko jest się czegokolwiek dowiedzieć.A w recepcji te dziewczyny wpisują badania do książeczki nawet jak ktoś tego badania nie zrobił.Widziałam na własne oczy jak ta ciemno włosa dziewczyny wpisała do MKP badania bioderek które nie było wykonane.Ale co tam wpisały datę taka żeby pasowała i poszło!Ja się przepisuje do innego lekarza jak minie kwartał!!
 
Marti_w no masz rację ja też do niej chodzę. Nie jestem zadowolona tylko nie znam języka i nie wiem na jakiego bym mogła zmienić ta lekarke. Ona te dzieci tam traktuje jak by była na taśmie produkcyjnej. Ja jestem w lepszej sytuacji bo moja ciocia w Polsce jest pediatra to zawsze można się doradzić.
 
A slyszalyscie o dr minarik ? Mowi po slowacku wiec mysle ze mozna sie dogadac;) dodatkowo po niemiecku. przyjmuje w 22. Ktos moze jest u tej pani dr? Czytalam same super opinie
 
Mala 90 właśnie czytam o niej bo przyjmuje bardzo blisko mnie i ma napisane ze mówi po słowacki czesku rosyjsku... Więc wszystko się kręci kolo polskiego :p
 
Już kiedyś pisałam o tym, że ona taśmowo przyjmuje, to mnie wszystkie zjadły, że tak to w Austrii wygląda ;) póki co robiła wszystkie badania, bioderka dwa razy usg mieliśmy, ale zdarzyło się, że też mnie zbyła tekstem, że "dzieci tak mają" jak o coś spytałam. Chodzę do niej, bo mam bardzo blisko, ale jak jeszcze kiedyś będzie bagatelizowała moje obawy, to też rozważę zmianę, język nie gra roli, może być nawet po niemiecku
 
Dokladnie u nas to samo z claudia. T.k. ale ja mam wczesniaka fakt ze zdrowego ale wole juz tej pani podziekowac po ostatniej wizzycie gdy zapimniala ze musi wrocic do pacjenta ktorego zostawila idac do nastepnego I w dodatku ciagle jest ok ze to kolki a jak zmienilam mleko sama to zero problem ow I kolek. Chce wlasnie zapisac sie do dr maria minarik;)
 
reklama
Mala 90 daj znać jak pójdziesz do tej słowaczki :-) jaka jest itp... Ja idę do claudi 25 czerwca wiec potem zaczyna się nowy kwartał i można zmienić lekarza :-)
 
Do góry