reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Mala 90 ja też mam szczepienie
Vixen no ta kobieta jest ciężka jak nie chciałam Elizki zaszczepić na pneumokoki to mnie tam jak.wariatke traktowali nie tylko pani doktor... A najbardziej mnie wkurza ze nie zdążę dziecka ubrać a te pielęgniarki stoją i patrzą tak na ciebie ze masz wszystkie dość...
 
jak ja byłam pierwszy raz w zeszłym tygodniu u Claudii to muszę na zmianę czekać kwartał czy moge zmienić od nowego kwartału rocznego(nooo wiecie o co mi chodzi)??czyli od lipca??
 
gabi89 jak wyszłam od niej to płakałam jak bóbr, jak ona ją w ogóle badała, targała za rączki, masakra, a jestem osoba która umie zachować zimna krew - straszna była ta wizyta, ale z tego co piszecie to ona tak poprostu bada:(
 
Anetaz jak umiesz się do gadać to zmień lekarza ja niestety nie umiem... Do niej zaczyna coraz więcej ludzi chodzić i coraz gorzej się ta lekarka zachowuje... Ja tez po ostatniej wizycie jak wbila małej igłę ze szczepionką miałam dość... Mała się poruszyła to ta ja ta igła pocharatala po nozce... Lekarzy rodzinnych jest tu taki wybór a od dzieci żaden
 
Ja oglądałam stronę tej lekarki o której pisała mala90 powiem Ci że tylko dwa gabinety jeden dla bobasow a drugi ala większych dzieci... Ma zdjęcia ze swoimi małymi pacietami... Taka starsza kolo 50 zobacz sobie tak jak pisałam zna 3 języki polsko podobne... Może mówi po polsku bo ta Claudia cała to nie ma napisane ze mówi po polsku... Chodź rozmawiając z nią i tak mam wrażenie ze mnie nie rozumie :p
 
reklama
Do góry