reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi... ale jest jeszcze sprawa tych pieczatek. Ja najpierw chodzilam do lekarki i ona mi przybila dwie pieczatki ale pozniej na jakis czas skonczylo mi sie ubezpieczenie i ona nie mogla mnie przyjac i polecono mi lekarza socjalnego MAG ELF i ja juz tam zaczelam chodzic regularnie i synek mial tam juz 8 szczepionek i mam daty i pieczatki. One zawsze go tam badaly ale nigdy nie postawily zadnej pieczatki z tylu... Co teraz? Isc tam do nich i o nie poprosic i zaniesc szybko do WGKK? Jak myslicie?
 
reklama
Witam z rana :-)
Elzbieta na decyzji masz termin dokladny na ile dostalas i tak jak juz mn.k pisala przysla ci pismo do domu i bedziesz musiala podpisac jesli sie nic nie zmieni i odeslac albo odwiezdz do nich.Jezeli jakies dane zostana zmienione to musisz tam w tym formularzu stare skreslic i wpisac nowe,podpisac i odeslac
mn.k mysle,ze powinnas sie tam zglosic po te pieczatki
Ja juz mam ustalona ostatnia wizyte u gina na 13 listopada potem juz tylko szpital i czekanie.Dzis musze zadzwonic do szpitala i na jakis termin meldunku sie umowic :-) Juz jest blisko,coraz blizej:-)
 
Cześć dziewczynki. Pisałam wam że staramy się o dziecko i chyba się udało. Test wyszedł pozytywny i muszę szukać teraz dobrego lekarza. Wiem że nie ma raczej dziewczyn z Grazu, ale może akurat orientujecie się czy jest tutaj jakiś na prawdę dobry lekarz?
 
fana no to gratuluje i jak test jest pozytywny to pewnie fasolka sie zaczela rozwijac :-) Ja potwierdzic ciaze bylam w szpitalnym ambulanz bo na wizyte ponad tydzien mialam czekac a ja z tych niecierpliwych :-D Co do lekarza nie pomoge niestety bo nie mam pojecia ,niby tylko 60km mam ale po lekarzach w Grazu jeszcze nie latalam :no: Spokjnych 9 miesiecy zycze i oby bylo wszystko cacy :-)
 
Dziewczyny czy któraś chodziła na szkołe rodzenia w Wiedniu organizowaną przez położną?? interesuje mnie czy warto wywalać kase na dwa spotkania i czego spodziewać się po takim kursie...
 
Dziękuję dziewczynki:-) No nic poszukałam lekarza w necie popatrzyłam na opinie i spróbuje. Dzisiaj Tż-t ma zadzwonić i mnie zarejestrować, ciekawe na kiedy się uda, też bym chciała jak najszybciej, no ale jakoś damy radę;-)
 
fana999 gratulacje!!! Lekarza niestety nie polecę, nawet nigdy nie byłam w Grazu :p

mala90 nie chodziłam na szkołę rodzenia, bo jak patrzyłam na ceny w szpitalu gdzie rodziłam, to życzyli sobie aż 170€ za dwa dni. Łącznie było tego 10 h, więc jak dla mnie cały weekend zmarnowany :p MAG11 organizuje darmowe spotkania dla przyszłych rodziców, byłam na jednym spotkaniu z położną, mówili o pielęgnacji maluszków, pokazywali jaką kąpać itd, może na innych spotkaniach mówią też o porodzie. Możesz tam pójść zameldować się na wyprawkę i wtedy dostaniesz listę gdzie i kiedy są takie spotkania :)
 
reklama
Do góry