reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

mamami1 ogromne gratulacje! podobna historia nas spotkala, moj Gucio tez spoznialski 6 dni, cesarke tez mialam tyle ze po 36h wywolywania porodu :rofl2: szybko zapomniasz. ja juz mysle o kolejnym brzdacu :tak:
vixen89 ale fajne daty na suwaczku :happy2:

Ja dziewczyny sie strasznie wakacjuje w tym roku, stad moja nieobecnosc na forum. Caly lipiec w Szczyrku z Mlodym - spacerki na sciezkach, swieze powietrze, gory, domek z ogrodkiem, rodzinka (cudnie bylo) a od czwartku rodzinne wakacje naszej 3 :-) Mamy zamiar troche po polskich gorach pojezdzic, powspominac, odwiedzic znajome miejsca no i na koniec ukochane Bieszczady :happy: slyszalam, ze Kazimierz Dolny jest piekny, nigdy nie bylam - moze sie uda wyciagnac chlopakow ;-) po drodze ukochany Krakow zaliczymy. taka sentymentalna podroz sie szykuje:-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie jak pakowałyście torby do szpitala to prałyście swoje rzeczy w proszkach dla dzieci??:-) niby położna mi mówiła żebym brała jak najmniej bo wszystko dają ale zawsze to człowiek się lepiej czuje w swoich rzeczach:-)
 
Hej ja tylko biustonosze do karmienia pralam razem z ciuszkami malego.
Jutro z rana wybywal do Pl wiec zamelduje sie dopiero w roku szkolnym czyli kolo 9 wrzesnia.Trzymajcie sie dziewczyny :-)
 
maryńka hehe no tak fajnie nam wyszło z tymi datami :p W jednym dniu świętowaliśmy 7 lat jak jesteśmy razem, rok po ślubie, miesiąc Filipka no i pierwszy Dzień Taty :p

Ależ Wam zazdroszczę takich wakacji!!! My tylko tydzień byliśmy w Polsce i już z powrotem Wiedeń :( Wakaciujcie się dalej, miłego wypoczynku :)

gabi89 ja ze swoich rzeczy to nic nie prałam z rzeczami małego. Nawet na próbę wyprałam kilka jego bodziaków w 'naszym' proszku i płynie, nic się nie działo :)

memyselfandus niestety? Ja to najchętniej bym się z Tobą zamieniła, tęskno mi do Polski :(
 
Cześć Dziewczyny:)

Popieram nie ma to jak u siebie w domu w Polsce:), ja właśnie w niedziele wróciłam po 2 tygodniach pobytu u rodzinki, nie mogę dojść do siebie, tak mi się tęskni za nimi:( tu choćby nie wiem co się działo czuje się bardzo nieswojo. Jestem tu już rok, ale nie mam zapału do niczego, wręcz jestem bardzo zniechęcona wszystkim. Szczególnie jeśli chodzi o naukę. Ale cóż jeszcze trochę muszę się pomęczyć.......

Dziewczyny może kiedyś już pytałam o to ale spytam jeszcze raz. Jeżeli byłam z dzieckiem w lipcu u lekarza, a teraz chciałabym zmienić lekarza i iść za tydzień do innego to nie mogę tylko muszę czekać do października, tak?
 
Witam mamy w Austrii :) jestem tu pierwszy raz i mam mnóstwo pytam co do ciazy i porodu Austrii.Duzo przeczytalam wczesniejszych wpisow ale nie znalazlam zwszystkich odpowiedzi na moje pytania.Tak wogole to jestem w 13 tyg ciazy,nie mieszkam w Wiedniu tylko w Bruck an der Leitha i niestety bede rodzic w Hainburgu bo tu mam blizej.Pozdro
 
ola8806 Tobie też tak szybko urlop w Polsce mija?:( byłam trochę ponad tydzień, a czuję się, jakby to był weekend.

Tak, jeśli chcesz iść na kasę chorych to musicie czekać do października. Chyba, że pójdziesz prywatnie. Ja kiedyś o tym nie wiedziałam i poszłam w miesiąc po miesiącu do dwóch różnych dermatologów, nie przyjęli mnie u drugiego.

Witaj marti_w :) gratulacje! Dużo zdrówka i spokojnej ciąży. Chyba każda z nas miała mnóstwo pytań. Mi tu dziewczyny bardzo pomogły, trafiłaś w dobre miejsce :)
 
reklama
Hej,dokladnie strona bardzo ciekawe :-) przeczytalam juz chyba z 200 stron ale malo watkow jest na temat poloznych.Jak to z nimi jest?!Musze jakas sama wybrac czy szpital mi przypisze kogos?Nie ma pojecia nic na ten temat.pozdro
 
Do góry