reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

widze ze wszyscy chorzy:/moge Wam dac przepis na miksturke mojej babci ona to pije i ciagle zdrowa moj E tez to pije i zdrowy ale jak dla mnie to jest odrzydliwe i nie dam rady pic;)
 
reklama
To troche was te choroby rozlozyly, kurujcie sie dziewczynki :) Co do Krakowa to mieszkalam 3 lata w dzielncy Nowa Huta i powiem szczerze, ze juz nigdy wiecej nie chcialabym tam mieszkac... krakow jest oczywiscie piekny, ale osobiscie wole Wieden ;-)
I mam jeszcze takie pytanko z innej beczki - powiedzcie mi gdzie kupujecie lub kupowalycie pampersy dla dzieciakow?? w bipie czy moze gdzie indziej, bo tak sie zastanwialam gdzie najlepiej sie zaopatrywac w takie rzeczy... i jakie kosmetyki dla maluszkow byscie polecily??
 
Naila ja kupuje pampersy w Hoferze tylko one sa same wieksze 4 i 5 mniejszych nie widzialam Mylove fajne sa wczeeniej z pwmpersa kupowalam,chusteczki nawilzajace kupuje w bipie z BABYWELL kiedys tez z pmpersa kupowalam krem na odparzenia mam jakis z polski ale naszczescia zadko sie zdarza zeby mu sie tyleczek odparzyl;) plyny do kapieli z nivea mialam jak maly byl
 
Ja wprawdzie kupilam jedne pampersy(happy) jak w Pl bylam, takie specjalne z wycieciem na pepuszek, ale to tylko tak przy okazji bylo. Teraz wlasnie sie zastanawiam gdzie i jakie najlepiej kupic... PAMPERS pewnie najlepsze, ale tez zapewne najdrozsze... no chyba, ze sie myle...
a produkty z babywell jak oceniasz klaudusia jakosciowo? dobre sa?
 
no z pampersa najdrozsze dlatego kupuje te Mylove bo fajne sa chusteczki nawilzajace z babywell fajne sa juz mialam rozne chusteczki ale teraz caly czas uzywam tych,pampersy z happy mialam raz ale ich nie lubilam a moja kuzynka caly czas z happy zaklada malemu i jest zadowolona
 
Dziewczyny wspolczuje chorobsk oj wspolczuje

Mnie slub pary kate i william ominal najpierw bylam na kursie potem na zakupacha potem kleilam torty ooo
Zdjecia widzialam sukienka mi sie podoba troche gora podobna do mojej slubnej sukni hihihi
 
Witam wieczorowa pora,
U mnie towarzystwo juz spi. Laura juz coraz lepiej i dzis nawet bylismy z nia na basenie na Babyschwimmen. Zadowolona byla bardzo. Dzis pierwszy raz zanurkowalysmy:tak: W ogole ja to nie ruszylo, ani sie nie poplakala, ani nie rozesmiala. Caly czas ogladala sie za instruktorka i jej konewka:-D:-D:-D
Kathinka widzialam torcik dla Maji Poziomeczki... cudny.
A co do sukni Kate to tez uwazam, ze byla bardzo ladna i chetnie bym taka zalozyla, gdyby slub byl jeszcze przede mna. Calej reszty to bym nie chciala. Ja jak sie denerwuje to albo mi szczeka drzy, albo sie smieje. Na naszym slubie mialam banana od ucha do ucha, to na takim wielkim umarlabym chyba ze smiechu, albo odeslaliby mnie do wariatkowa:-D:-D:-D
Poziomeczka echh nam dwom sie trafily niezle wrazliwce. My tez wciaz walczymy z bezsennoscia. Do tego ostatnio doszlo cos, na co nie pozwalalam przez caly okres karmienia piersia (no moze nie w pierszym miesiacu), a mianowicie zasypianie na piersi. Moja gwiazda ostatnio protestuje, gdy usypiam ja bez cyca, albo zabieram, gdy widze, ze usypia podczas karmienienia. W ciagu dnia spi dwa, trzy razy po pol godziny i jak nie na cycu to tylko na spacerze.
Cos jeszcze mialam wam napisac i zapomnialam. Ojj chyba ta cisza w domu dziala na mnie tez usypiajaco.
Aaa juz wiem, my uzywamy pampkow z dm. U nas sie sprawdzaja super. Ostatnio dostalam jednego pampersa tego activ, czy jakos tak. No i laska go przesikala.
 
Ostatnia edycja:
mb_1, wrazliwce i nocne marki..... ech.... Kiedy ja przespie cala noc!?
Ja tez pozwalam teraz na cos, na co nie pozawalam wczesniej, spanie z nami w lozku. Ale ona w swoim lozeczku wstaje, stoi i gada i sie kompletnie rozbudza! wiec musze ja do nas wziac.

Naila, ja uzywam od urodzenia Mai pampersow firmy pampers, na poczatku uzywalam tych z serii new baby. Byly bardzo mieciutkie i cienkie.
Musze przyzac, ze pampres, choc najdrozsze, najbardziej sie u mnie sprawdzily, bo sa jednak najbardziej miekkie i najciensze. Teraz ostatnio kupilam te z hofera i moga byc. Ale dla takiego maluszka uzylabym najbardziej miekkich....
Chusteczki tez papresa uzywam.
kapac takiego maluszka powinnas na poczatku w samej wodzie z dodatkiem olejku migdalowego (kupisz w aptece). Zadnych mydelek czy plynow do kapieli.
Do pupci uzywam Sudokremu, jest super! nazywam go cudokremem. tutejszy Inothyl tez jest ok ale kiepsko sie rozsmarowywuje. no
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam po urlopie! Widze ze ja chyba ostatnia wrocilam:-)
W PL bylo fajnie, spokojnie tylko tak mi to szybko zlecialo ze nawet nie wiem kiedy. Jazda samochodem tez mi dobrze wypadla, szczerze mowiac to potrzebna mi byla taka dluga droga bo teraz sie czuje pewniej za kierownica. W Austrii i Czechach spoko bylo, ale w PL to na Tiry sie tak naklelam ze szok. Jak oni jezdza!!! Niby powinny 90 jechac najwiecej ale gdzie tam. Jeszcze wymijaja sie nawzajem.

Wrocilismy w sobote a wczoraj objezdzalismy rodzinke w Wiedniu. No i za kotem sie rozgladalismy. Ogloszenie w 2bez. wisi, ale jak narazie to tylko jedna babka zadzwonila ze gdzies tam ja widziala, ale jak siostra poszla to juz jej nie bylo. Szkoda mi bo to taki ladny kotek byl. Niedobry jak cholera ale w koncu nasz. Najbardziej zal mi siostry bo sie strasznie przejela, wiecie, w koncu u niej pod opieka zostala. Ale przeciez kazdemu sie moze zdarzyc.

Zmykam do pracy bo mi sie uzbieralo.

Pozdrawiam Was majowo!

A co do pampersow to dla mnie najlepsze byly z Hofera. Te oryginalne Pampersy mi przeciekaly. Za to chusteczki to tylko z Pampersa uzywalam. No, to tyle.
 
Do góry