reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Czesc Kochane,
Witam z Polski:-)
Vici wszystkiego najlepszego dla synka z okazji tak okraglych urodzin. A Tobie zycze zeby Ci szybko minely te swieta bez chlopakow.
Nuska lekarze pozostawiaja wiele do zyczenia.
Poziomeczka wow widze, ze Maji wyszly nowe zabki;-)
A u nas wciaz cisza i ani jednego zebola.
U nas tym razem podroz byla super. Laura przespala prawie cala droge. Gdy dojechalismy obudzila sie akurat na jedzonko, porozgladala sie po pokoju, przytulila do mnie i poszla spac. Niestety po wtorkowej goraczce w czwartek zaczela miec katar i kaszel. Teraz chrapie jak stary chlop:-( Daje jej syrop i krople do noska.
Dzis bylam u fryzjera. Wreszcie;-)
Jeszcze raz wesolych swiat wam zycze. Odezwe sie juz po powrocie do domciu.
 
reklama
Poziomeczka: To wielkanocny jarmark :tak:, jest tez na Freyung i w kilku innych miejscach. Mozna kupic wielkanocne ozdoby, jest tez cos dla dzieci i mozna rowniez cos zjesc. Chociaz obawiam sie, ze dzis bedzie duzo ludzi.

Poza tym slyszalam, ze na Praterze ma byc w niedziele "wielkanocnie" :-) Tu kilka informacji Ostersonntag im Prater 2011.

Naila: Moj maz jest Austriakiem. On juz zna polskie tradycje, byl mnostwo razy w Polsce i nawet mowi troche po polsku (uczy sie) ;-), jego brat bedzie w tym roku po raz pierwszy spedzal z nami wielkanoc, a ze nie chcemy zmieniac programu to pojdzie do Emaus z nami ;-).

mb_1: wrzuc gdzies fotke z nowa fryzura :tak:. Zdrowka dla dzieciaczka.

Ja juz jajka w majonezie zrobilam, ciasto upieklam, lodowke tez mamy pelna. Chlopacy jeszcze po szynke w chlebie wyskoczyli i zaraz wyruszamy dalej.

Troche sie martwie bo ostatni tydzien lekko przytylam... sama nie wiem jak, bo wlasciwie duzo sie ruszalam i prawie mnie w domu nie bylo... no i teraz spodnie ciasne :szok:, a tu swieta!... szkoda by bylo teraz na diete przechodzic :tak:.

Pozdrawiam.
 
Naila GRATULUJE synka to teraz tylko imie wybierac ale tak na wszelki wypadek dla dziewczynki tez warto miec ;)
Vici zyczonka serdeczne dla synka :) dopiero usiadlam spokojnie i zauwazylam ze przeoczylam :)
mb oj wspolczuje choroby mam nadzieje ze Laura szybciutko z tego wyjdzie

Fajnie bylo w Polsce wypoczelismy dzieci mialy raj bo dom ogrod i pogoda ale nie ma jak w domu :)
Od jutra zaczyna mie sie zamiec ;) mam pierwszy dzien kursu no i zamowienia ale jakos rade dam w koncu kto jak kto ale ja lubie miec duzo do "roboty"
Moja Gabrysia rozkrecila sie z mowieniem
Powtarza wszystko moze nie perfekcyjnie ale skok ogromny zrobila :) Max mi urosl a ja jak to przez swieta i nicnierobienie w szerz wrrrrrrrrr
 
hahaha, Kathinka, to tak jak u mnie, tez rosne w szerz!! :-D:wściekła/y::no:
Gratuluje postepow Gabi! No to teraz bedziesz przegadana i nie da ci nic powiedziec, hihihi

u nas swieta spokojnie, u tesciow siedzielismy. Wczoraj maz mi sie zakatarzyl i jakos caly dzien lezal i prychal a ja Maje mialam na glowie caly dzien. Dzis zreszta tez zostal w domu i mam dwojke dzieci...
Maja cos troche marudna sie zrobila ostatnio. Poza tym strasznie mamuje i nikt inny, tylko mama i mama. Zasypiac w dzien nie chce w lozeczku, chocby padala juz na twarz, to podciaga sie rekoma i wstaje na nogi trzymajac sie szczebelkow. Zasypia teraz u mnie w lozku i pzenosze ja potem do jej lozeczka. W nocy tez cos insomnie miewa i tez u nas w lozku sie kitlasi i usnac nie moze...
No, takze u nas ostatnio troche marudnie i mamowato.... :laugh2:

a co u innych dziewczynek? pozjezdzalyscie sie juz???

Buzka
 
kathinka dziekuje :) imie juz jest, prawdopodobnie Kubus. a dla dziewczynki w razie niespodzianki tez sie cos wymysli :p

Fajnie sie Was czyta jak piszecie o swoich "maluchach". Milo bo samąmnie to w koncu czeka :)

Swieta jak u mnie mile choc bez wielkich emocji :) jakos tak zlecialo szybko - zreszta jak zawsze :)
 
Witam poswiatecznie.
My juz wczoraj zjechalismy. Ojjj nie chcialo mi sie wracac, nie chcialo.
Happy moze na fb albo na nk dodam jakas aktualna fotke. Szczerze mowiac nic nie zmienilam tylko ufarbowalam i podcielam koncowki.
Kathinka no to Gabi szaleje na calego. Dobrze dobrze, niech gada jak najwiecej:-D
Poziomeczka moze Maji kolejne zabki sie szykuja i dlatego marudzi?
U nas tez tylko mama i mama. Powiem wam, ze nie sadzilam, ze tak bedzie. Zawsze gdy maz wraca z pracy, to jest tylko z tatusiem. Mama nie jest w ogole zainteresowana. A w piatek zostala z cala rodzinka meza w domu, gdy ja myknelam do fryzjera. Po powrocie do wieczora mnie nie odstepowala na krok. Nawet z tata nie chciala sie bawic, gdy mnie nie bylo w poblizu:szok::szok::szok:
 
Witam wszystkie dziewczyny!!:-)!!!
My juz wrocilismy.Troszke odpoczelam,ale czas tak szybko polecial!!!!!!!!Widze,ze przgapilam czyjes urodzinki.Wszystkiego dobrego,sorki ale nie mam czasu przeczytac dokladnie wszystkiego.Pozdrawiam Was serdecznie!!:-D
 
Witam i ja serdecznie:)
Vici wszystkiego najlepszego dla synka:-)

U nas swieta super,bylismy w Wiedniu u siostry meza,sobota cala na placu zabaw,Jessi sie wyszalala, w niedziele bylismy na Praterze bo tatus obiecal karuzele wiec mala sie wyszalala,nazbierala mase jajek ktore rozdawali,a w poniedzialek juz troche spokojniej,zaliczylismy tylko dlugi spacer,za to wczoraj juz w domku odpoczywalismy byczac sie w lozku caly dzien hihi.

Jednak sielanka dlugo nie potrwa bo w weekend znow do Wiednia jade ale tym razem do pracy,mam jedna kolezanke ktora od czasu do czasu zalatwia mi prace(bo tu bezrobotna jestem :( i jade na dwa tygodnie,niestety z niklym albo praktycznie zerowym dostepem do netu:(
 
reklama
Do góry