reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Wesolych Swiat Wielkanocnych!!!
froheosternjpg.gif

Do zobaczenia po Swietach :-)
 
reklama
Dziewczyny no przezylam horror poprostu dzisiaj.
W tamtym roku szczepilismy Nusie na kleszcze bo jezdze z nia do Polski na wakacje a tam masa kleszczy i w tym roku tez sie wybieram wiec stwierdzilam ze tez trzeba by ja zaszczepic,wiec maz zadzwonil umowil termin i poszlismy,na miejscu lekarz zobaczyl uszy i gardlo podciagnal rekaw i zrobil szczepionke po czym poprosiul o karte szczepien zeby przykleic naklejke ze szczepionki i zbladl,normalnie myslalam ze dostane zawalu bo za nim cokolwiek powiedzial to tak panicznie zaczal patrzec w kompa i ta karte i wydawal dzwieki jak z horroru ze ja poprostu umarlam tysiace mysli na sekunde co jej dal,co sie stanie,co teraz bedzie,Boze moje dziecko itd.....Okazalo sie ze Jessi wcale nie potrzebowala tej szczepionki bo byla robiona w zeszlym roku i miala byc na dwa lata tylko ze w tamtym roku zapomnial calkowicie nas o tym poinformowac a po drugie do jesnej cholery to on jest lekarz i pierwsze co powinnien zrobic to popatrzec w tego swojego kompa gdzie ma wszystko na temat Jessi od jej urodzenia i w karte szczepien za nim cokolwiek zrobi.Zapewnil nas oczywiscie ze nie bedzie to mialo dla nie absolutnie zadnych konsekwencji szkoda tylko naszych 25 euro ktore musimy zaplacic i to nic ze z jego winy.Jestem tak wsciekla ze az mnie trzepie doslownie i oprocz tego panicznie sie boje zeby faktycznie nic jej nie bylo teraz:-( totalnie zawiodl mnie ten lekarz po raz 3 juz a najgorsze ze tu u nas nie ma innego w poblizu ale piernicze to i i tak zmienie nawet jesli bede musiala placic bo corcia moja najwazniejsza a idac z czymkolwiek do niego nie czuje sie wogole pewnie juz:-(
 
Wiesz Nuska wcale Ci sie nie dziwie, ze sie zdenerwowalas, kazdy by sie wsciekl. Lekarza to koniecznie zmien, bo szkoda nerwow na przyszlosc. A co do szczepionki to moze poczytaj o tym na necie - moze znajdziesz jakies informacje na ten temat. Zawsze to spokojniejsza bedziesz :)
klaudusia a patrzylas moze na allegro? moze tam znajdziesz cos ciekawego. Ja tam ostatnio zamowilam mojemu siostrzencowi taka ksiazeczke na Pierwsza Komunie: OSOBISTA PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.-PRZESYŁKA GRATIS (1515674957) - Aukcje internetowe Allegro Jestem bardzo zadowolona, bo sliczna jest!
 
Naila oni juz mieli slub cywilny i bylam swiadkiem i wtedy na allegro zamowlam grawerowane kieliszki z ich imionami i data slubu w takiej jakby skrzynki sliczne byly a teraz maja koscielny i nie mam pojecia co im dac popatrze na allegro ale jqkbyscie mialy jakis pomysl to dajcie znac
 
Naila no chcialam poczytac w necie ale sie boje bo mam zawsze takie szczescie ze znajduje same najgorsze informacje ale moze sie przelamie:-(

Klaudusia ja tez mam nadzieje a wrecz wierze w to calym sercem ze jej nic nie bedzie tak jak mowil i mam ten sam problem z prezentem na slub ale na szczescie do wrzesnia mam czas wiec poszperam na allegro moze wynajde cos fajnego.
 
Hej dziewczyny

My jutro do Pl wybywamy.Po swietach mezus do pracy wraca a ja z dzieciakami jeszcze z 2 tyg. posiedze,a co....w kraju nie bylam od sierpnia zeszlego roku:szok:
Spoznione zyczonka dla Majusi -sloneczko- usmiechu,zdrowka,full zabawek,ogrom milosci i nieustajacej radosci dla rodzicow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nuska-wspolczuje przezyc i tez mam nadzieje ze dziecko nie ucierpi za brak kompetencji lekarza,ktory zaczyna caly proces od konca,brrrr

Vici-no witaj z powrotem.Jak w PL?Jak sprawa z finanzamtem?
No oby ta robota byla lepsze i kasowo i czasowo:-)

Ostatni tydzien mozna powiedziec ze pechowo u mnie,bo mnie kanary w U-banie zgarnely,a ja jechalam sobie nieswiadoma niczego.Wyciagam wochenke,pokazuje a tu okazuje sie ze ona z popszedniego tygodnia.Po prostu wychodzac rano przerzucilam ja z torebki do plecaka bedac swiecie przekonana ze biore wlasciwa a tu stara nie wyrzucona no i przyszlo mi placic 70 euro kary:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:A ta dobra lezala sobie w torebce jak nigdy nic.Tak jakby mi sie przelewalo......
Finansowo jakos nie mozemy wyjsc na prosta,echhh
Dzis zakupilam na willhaben corci ten wychwalony przez was laufrad,nawet z nia bylam po odbior,myslalam ze troszke po drodze sobie pocwiczy ale okazalo sie ze siodelko za wysoko bylo i czubkami palcow sie odpychala i rownowage tracila,no i na nastepne cwiczenia przyjdzie pora po naszym powrocie.Zobaczymy czy sie wzajemnie polubia:-D
Dziewczyny ja po wczorajszych masazach.Bylo bosko,50 min przyjemnosci,plecki ,nogi i stopy!
W PL jeszcze piling i fryzjer na mnie czekaja.No mowie wam odmlodze sie o jakies 10 latek,ha,ha;-)

Na koniec SPOKOJNYCH,RODZINNYCH,Slonecznych I WESOLYCH SWIAT,Mnostwa smakolykow ,a jakze-MOKREGO DYNGUSA I Szczesliwego powrotu dla tych wyjezdzajacych:-)

Pewnie odezwe sie z Krakowa,pa
 
Zdrowych,spokojnych Swiat Wielkiej Nocy.Smacznego jajaka i mokrego dyngusa

Witam z rana przy kawce.
Nuska no z lekarzem to przegiecie zmieniaj bo nie wiadomo o czym jeszcze kiedys zapomni...Wspolczuje przezyc na pewno sie niezle musieliscie zdenerwowac.
Beabea milego pobytu w PL,no a po powrocie czekamy na relacje:-)Zobaczysz,ze ten laufrad to fantastyczna sprawa:yes::yes:

Odezwe sie jeszcze pozniej,milego dnia
 
reklama
Do góry