reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Ja w weekend niestety praktycznie tyle samo czasu co w tygodniu :( dla rodzinki czas owszem ale to i tak jak w tygodniu,wiecej wycieczek czy wyjazdow do Wiednia do meza siostry robimy jak juz naprawde cieplo a tak to nudy tu u mnie:(
Co do jezyka to ja jestem taka durna wlasnie ze sie wstydze i nic nie powiem i sama mnie to wkurza ale nie potrafie tego zmienic,kiedy taka jedna baba tutaj powiedziala do meza mojego z wyrzutami ze pol roku tu juz jestem a dalej nie umie mowic i tak mnie to dotklo wtedy ze zamilklam na dobre juz wtedy i ni hu hu nie moge tego przelamac i jak ktos cos do mnie mowi to zaczerwienie sie na amen i uciekam i z czasem mam coraz gorzej:( ale naprawde mam dosc juz tej nieznajomosci jezyka a do pracy tu nawet nie mam jak isc zeby sie rzucic na tak zwana gleboka wode:( musze koniecznie znalezc jakis kurs ale dobra koniec juz tego marudzenia:)
Zareczyny mialyscie swietne :-)
Moje byly perfekcyjnie zaplanowane przez meza i niczego bym sie nie domyslila gdyby....w nasza 2 rocznice znajomosci poszlismy do baru na bilarda ze znajomymi ktorzy nas poznali,mielismy duzy stolik i ktos sie chcial dosiasc wiec wzielam kurtke mojego na kolana i wypadlo pudeleczko z kieszeni:-Dale oczywiscie nikt nie widzial wiec exspresowo schowalam bedac w totalnym szoku i pozniej reszte wieczoru czekalam tylko kiedy to sie stanie;-) doczekalam sie G na kolanach w domu u tych znajomych:) z szoku sie zdazylam otrzasnac ale udawalam totalne zdziwienie haha a przyznalam mu sie do tego ze wiedzialam teraz w grudniu w nasza 6 rocznice:) usmialismy sie razem jak szaleni:)
 
reklama
Mb_1 dziekuje Ci za info,musze meza pogonic zeby popatrzal wszedzie,chcialam nawet kogos zeby chodzic prywatnie ale uczasych Polakow tez nie znalazlam niestety.
Jak bede sie wybierac do St.Pölten a mysle ze to bedzie w przyszlym tygodniu to napisze na pewno i moze uda nam sie umowic,milo by mi bardzo bylo kogos poznac:)
 
Dziekuje raz jeszcze Wam Wszystkim! :-)

maxmama to fakt - doczekac sie naprawde nie moge, tak bardzo chcialabym przytulic juz swoje malenstwo. Jednak z drugiej strony pospiech jak dla mnie i wlasnie w tym momencie nie jest dobry, gdyz caly czas mam nadzieje zmienic mieszkanie, a na to potrzebujemy jeszcze troche czasu. Nadzieje, dlatego ze nie jest to jeszcze pewne ( z rozych wzgledow) ale mocno w to wierze, bo to mieszkanie ktore teraz zajmujemy jest stanowczo za male.

Weselicho dziewczyny to poki co nie, narazie planujemy tylko slub cywilny. Moze za jakis rok, dwa pomysli sie nad koscielnym :)

kathinka gratuluje wyjatkowych oswiadczyn!! Ja swoje mialam wprawdzie niespodziewane, ale nie az tak niezwykle :) W domciu ukleknal przede mna i poprosil o reke. Nie byly moze wymarzone, ale na pewno niespodziewane jak dla mnie :))

poziomeczka co do niemieckiego uwazam ze masz swieta racje co do czytania gazet i ogladania niemieckiej TV, A MIMO to jestem jedna z tych ktora wstydzi sie mowic po niem.... Taka moja dziwna natura - wiem ze jakos bym sie dogadala, a mimo wszystko wole sie np wyreczyc moim narzeczonym ktory mowi perfect :/
 
Dziewczyny chodzila ktoras z Was kiedys z kijkami (Nordic Walking) ? mi kijki od 6 miesiecy leza kupilam i nawet nie rozpakowalam,myslicie ze jabym chodzila godzine dziennie to schudlabym?
 
Klaudusia na pewno. Chodzenie to najlatwieszy sport:tak: Ja przez cala ciaze, gdy nie moglam cwiczyc, to chodzilam minimum godzine, teraz wedruje z Laura w wozku. ?Fakt, ze karmie ja jeszcze piersia, ale jem mnostwo i wszystko (oprocz nabialu)i waze 4 kg mniej niz przed ciaza. Takze mysle, ze chodzenie sporo daje. A jesli nawet nie zlecisz z wagi, to cialo sie wymodeluje:tak:
 
Kathinka ale Ty masz romantyczne chhwile w swojej historii zycia. Az zazdrosc.Choc co moge sie pochwalic moj mi przynajmniej raz w rygodniu kwiatuszki przyniesie bo czekoladki sa zabronione!!!
Wlasnie ,wy tu o figurach, Przynajmniej Klaudusia ma cos do zrzucenia. Przynajmniej tak pisze!!Przynajmniej nie czuje sie tak samotnie w ciaglym odchudzaniu.Mnie to tym bardziej przeszkadza,ze jestem niska i zawsze (przed ciaza) bylam szczupla,nie chuda ale szczpla.a teraz te kilogramy tak sie mnie trzymaja,tak ciezko jest mni zrzucic kazdy kilogram.:-(
 
mb_1 od jutra jak E wroci z pracy bede chodzila z kijkami bo dzis musze jeszcze isc w kmienicy posprzatac bo w sobote mialam isc ale nie dalam rady. Ja tez spaceruje z Nikosiem ale mam nadzieje ze te kijki dadza wiecej niz zwykly spacer
Maxmama2 ja zato chuda przed ciaza nie bylam ale gruba tez nie a teraz to szkoda nawet mowic musze klutke na lodowke zalozyc! wygladam okropnie w szafie mam tyle ciuchow ktorych nie dam rady ubrac:/ przydalo by mi sie zeby ktos porzadnie mnie okrzyczal to moze wezme sie wkoncu za sibie:D
 
Klaudusia to witaj w klubie. Ja mam checi ale tylko wieczorami,zero silnej woli,Niby nie jadam duzo i raczej chude rzeczy i owoce ale tchyby juz nie wystarczy.
 
reklama
Kobiety! poszlam jednak z tymi kijkmi dzis ale tylko 40 min chodzilam jestem cala mokra nie wiem czy dobra technika chodze bo widzialam to tylko na internecie i czytalam ale mysle ze to moze cos dac jutro sie zwarze i za tydzien tez i zobaczymy czy jest jakas roznica
 
Do góry