reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Anet no np. na Karenz :) nie musi iść do pracy, nie szuka jej też pracy AMS i może spokojnie bawić dziecko koleżanki czy "kuzynki" przy okazji [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Karola , dzięki że pytasz ☺️. Jeszcze trochę dopiero 8 miesiac się zaczal na szczęście nadal spokój nic nie męczy mały daje spać mamie jedyne na co mogę narzekać to strasznie mi się naciąga skóra od mostka do pępka taki ból że mnie potrafi że snu obudzić aż pali , czasem czuje jak mięśnie brzucha mi się "rozrywaja" już nie mogę się doczekać jak będę z wami mamuskami dyskutować o maluchach , narazie tylko czytam i się uczę od was ;-)
 
Lilka jak masz takie wrażenie rozrywania to nie przemeczaj się i nie forsuj brzucha. Wstawaj do siadu zawsze bokiem. Mięśnie brzucha lubią się za bardzo rozejść to lepiej dmuchać na zimne [emoji14] a kiedy masz termin wyznaczony? Pewnie było, ale nie pamiętam :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Właśnie tak robię ponieważ tylko wtedy gdy wstaje bokiem mnie nie boli
Na 15 stycznia mamy termin, sama nie wiem czy chciałbym urodzić jeszcze w 2016 czy już 2017 ☺️
 
Anitaka jeszcze nie wiem, gdzieś w okolice..może Linz :D ewentualnie gdzieś tutaj tylko bliżej centrum bo teraz taka lokalizacje mamy ze bez auta ani rusz. A że autem nie jezdze to nawet do głupiego sklepu nie mogę iść.. :( Do tego mieszkanie malutkie. Jak Gabrysia podrośnie nie będzie miała się nawet gdzie bawić

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Proponuje do Leondingu. Nam sie trafilo juz drugi raz tu mieszkanie. Najpierw mielismy 7min do centrum a teraz 6. Tramwajem . kolo chinskiej restauracji mieszkamy nie wiem czy kojarzysz. ;)
A i mieszkanie tansze niz w Linzu do tego sklep mam pod nosem ;)
 
reklama
Karola nie obiecuje, ale postaram się celowac w 3.01 haha

Dziewczyny chciałam się was spytać bo mimo wszystko mam pewne obawy, mianowicie chodzi mi o to czy mam skorzystać z pomocy mamy w czasie powrotu z dzieckiem do domu. Moja sytuacja wygląda tak, że jestem z natury "Zosia samosia" wszystko chce robić sama, ale wiem że po porodzie mi się to nie uda i mama będzie nieoceniona w pomocy w domu, ale nasz problem polega na tym, że z mamą jesteśmy identyczne i gdy widzimy się w Polsce pierwsze 3 dni jest ok ale później jedna druga irytuje... Mama ma 65 lat i nie chce jej wykorzystywać, ale wiem że będzie jej też przykro jak jej odmowie. Mam to szczęście ze mój mąż zrobi w domu wszystko łącznie z obiadem i nie ma z tym żadnego problemu, a z szefem jest tak ustawiony, że dostanie wolnego tyle ile będzie potrzebował i nie wiem czy po prostu nie zaproponować rodzicom żeby przyjechali nas odwiedzić dopiero jakieś 2,3 tyg po porodzie żebyśmy ogarnęli sami ta wielka zmiane ponieważ to nasze pierwsze dziecko. Jakie wy macie doświadczenia?
 
Do góry