reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

A i jeszcze pytanie. Co waszym dzieciom ulatwia zasypianie? Joni nie lubi smoczka. W nocy czesto sie budzi ale je max 2 razy... Tak to pociumka cycka troche i znow spi... Chyba ze za pozno go przytule i wtedy wybudza sie to maz z nim troche pochodzi... Jakies maskotki przytulanki (nie za wczesnie?), pieluszka?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Happy 3 4h to taki standard dla takiego malucha moja w dzien jak nie pospi lacznie 3h to jest maruda straszna i placze non stop. U nas noce tez koszmar. Do 4 msc dziecka nie mialam jadla i spala. A teraz horror.

Moja tez smoczka nie toleruje. Tylko przy cycku zasypia albo musze ja nosic.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę Wam moja dalej nie śpi w dZień...wczoraj na spacerze niewiele ponad pół godzinki i koniec...:( W nocy co chwilkę się budzi. Strasznie się martwię, przecież takie maleństwo potrzebuje snu.
Happy u mnie też smoczek nie działa. Huśtawka znów ją parzy w tyłek - 5 minut popatrzy na misia na karuzelce i już znudzona i płacZ jakby ze skóry obdzierali :( mozesz sprobowac z tą pieluszka. Ja kilka razy jak karmilam ja w nocy na lezaco to podkladalam pieluszke koło buzi (normalnie zawsze cycy leżało ale podmienialam i się udawało oszukać :-))

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anitaka no coś Ty, ona je ale łyżeczkę hehe. Ja jej daje łyżeczką a potem swoimi palcami jak coś "przemycam" a tak to sama je wszystko rękami.

Happy u nas nie było żadnych pieluszek, misiów itp. Laura zasina obecnie w łóżeczku trzymając mnie za rękę i dostaje smoczka. Smoka tylko i wyłącznie do zasypiania używamy. Parę razy zasnęła bez, ale próbowała wpychać palce do buzi, więc wole ze smoczkiem.
W nocy go wypluwa, a potem szuka. Jak nie znajdzie to pobudka [emoji14]
W wieku 4,5 mscy u nas były 4 drzemki po 20-30 minut!! Po pół roku przeszła na system 3x 40-60 minut. Teraz 2x po 60-90minut. Częściej 90 :) to mam ja 2 razy z glowy na 1,5h korzystam zanim się przestawi na jedną. Bo już dwa razy się jej zdarzyło minąć drugą drzemkę [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
U nas mala spi podobnie 2x po 1.5h.
Kulka oj uwierz nie ma czego zazdroscic ja mam teraz kosmos z mala straszna maruda sie z niej zrobila na dodatek nie chce sluchac wszedzie by weszla itd. Moze u was bedzie na odwrot teraz daje popalic a jak bedzie wieksza to bedziecie mieli aniolka ;)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie Lucja ma pieluszke do przytulania. Chyba miala dwa mies jak jej dalam. Smok tez tylko do spania albo jak spiaca to juz szuka alejak zaspi to zaraz wypluwa tak jak Laura. Bo i rozniez go.szuka. a w dzien to sie nim tylko bawi.

Karola a to z lyzeczka jak i u nas. Tez w buzi caly czas. :)

A i nauczyla sie robic papa ostatnio. Tzn na czesc macha i na papa. A jak rano wstajemy od razu patrzy w lustro i macha :)
 
Vixen ja ciebie skojarzylam bo kiedys cos pisalas na forum a pozniej na facebooku tez i dlatego wiedzialam ;) no teraz to juz cwiczenia zeby byly dla ciebie komfortowe bo malenstwo najwazniejsze ;)

U nas ida dwie gorne jedynki, dzisiaj pol dnia mi w chuscie spedzila, Marcina siostra w szoku byla, ze Zosia tak dlugo siedzi w chuscie i tylko sie przytula

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze pytanko kiedy pierwszy raz wzielyscie na długą wycieczkę autem swoje dzieci? Do domu mam aż 1000km, strasznie się boję z nią wybierać. W piątek Gabrysia skonczy 11tygodni, nie za wcześnie?

Sent from my SM-J500FN using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry