reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

Napewno bedzie wszystko dobrze,jak malutka nazywacie?dajecie polskie imie?u nas byl troche ciężki wybór z imieniem zeby jednak tutaj tez sie jakos wymawialo..;)uczeszczasz lub uczeszczalas do szkoly rodzenia?czy poprostu co ma byc to bedzie?pozdrawiam
Moja mała będzie miała na imię Natalia [emoji7] nie uczęszczałam1 do żadnej szkoły co ma być to będzie tak jak mówisz a wy jak nazwaliscie?
 
reklama
My nazywamy Oskar, chcieliśmy Gracjan ale wiadomo jakby tu wymawiali..:/
Ja myślałam o szkole rodzenia ale wole jednak na spontanie,myślę że będzie to dla mnie jednak mimo wszystko mniejszy stres..fajnie ze pierwsza masz termin porodu,moze sie podzielisz wrazeniami :)
 
My mamy Nadie i Aleksandra a teraz ma byc Malwinka
Jestesmy w tej chwili na wakacjach w hiszpanii ale ledwo znosze te upaly i chodzenie nogi popuchniete masakra im pozniejsza ciaza tym gorzej nigdy wiecej po porodzie poddaje sie sterylizacji 3 mi wystarczy
Dziewczyny jak u was z powrotem do pracy ja musze wrocic po 10 tygodniach po porodzie ale jeszcze mam z tego roku niewykorzystany urlop bo jestem prawie od poczatku na chorobowym to chce przedlurzyc maciezynskie o 5 tygodni niewyobrazam sobie takie malenstwo zostawic z obca kobieta a ze zlobkami niemam dobrego doswiadczenia a tym bardziej ze mieszkam w malej wiosce
 
Witam dziewczyny właśnie zaczęłam urlop macierzyński 6 tygodni do porodu . Siedzę i myślę jak to możliwe że tak mało zostało . .[emoji4] jestem.bardzo ciekawa jak to będzie jest to moje pierwsze dziecko i uwierzcie że nie mogę w to uwierzyć że to się niedługo wydarzy. Moje życie zmieni się o 180 stopni. No ale tak i jest etap życia [emoji108] na szczęście ostatnie upalne dni przed nami [emoji274][emoji29] marzę o tym żeby moja córeczka była zdrowa a resztę jakoś będzie . Miłego dnia dziewczyny
Ale te 6 tygodni szybko zleci zazdroszcze prawie finiszu .... I już nie długo tyle nie maleństwa
 
Ja od 3 lat nie pracuje zajmuje się dzieckiem ... No i pewnie przez najbliższe 2 lata tez nie pójdę do pracy ... Chyba że otworzę własną działalność.... póki co tatuś zapewnia nam byt ...
Syn ma na imię Julian Aleksander
Z kolejnym dzieckiem dylemat chce imię neutralne aby nie było kaleczone tu i w Pl przez dziadków poprawnie wymawiane
Dla dziewczynki Sara Anna
Dla chłopca Kaj I hmm może Kaj Sebastian Albo Kaj Maksymilian ...
Więc znając życie pewnie wpadnę na inne imię dla chłopca
 
A jeszcze mam pytanie jak to jest z tym echo? Każda z Was ma tylko 3/4 W ciągu całej ciąży???
Moja przyjaciółka miesiąc temu tutaj rodziła i miała co miesiąc robione a ciążą książkowa. Wizyty co 3 tygodnie zaś czesciej ...Więc zastanawiam się czy to zależy od miasta i danego punktu czy już sama nie wiem od czego .... U mnie wizyty co 5 tygodni ... 2 echo juz miałam i niby ostatnie w 20 tyg ...a na poprzedniej wizycie inna gin zapewniała mnie że po 20 tyg będę pod ścisła kontrola i na pewno będę mieć jeszcze robione ... więc ja już całkiem bzikuje bo co wizyta inna gin i jedna wyklucza to co inna mówi. ..
 
A jeszcze mam pytanie jak to jest z tym echo? Każda z Was ma tylko 3/4 W ciągu całej ciąży???
Moja przyjaciółka miesiąc temu tutaj rodziła i miała co miesiąc robione a ciążą książkowa. Wizyty co 3 tygodnie zaś czesciej ...Więc zastanawiam się czy to zależy od miasta i danego punktu czy już sama nie wiem od czego .... U mnie wizyty co 5 tygodni ... 2 echo juz miałam i niby ostatnie w 20 tyg ...a na poprzedniej wizycie inna gin zapewniała mnie że po 20 tyg będę pod ścisła kontrola i na pewno będę mieć jeszcze robione ... więc ja już całkiem bzikuje bo co wizyta inna gin i jedna wyklucza to co inna mówi. ..
U nas sa u poloznej 4 na poczatku pozniej w 11-12 tydz. 20 tydzien i 35 tydz a mieszkam w malej wiosce
 
Ja tez slyszalam ze usg jest w 30tyg ciazy,ale nie wiem czy to prawda,jutro mam polozna to pewnie sie dowiem.niestety strasznie malo tutaj usg..naszczescie wlasnie jutro zaczynamy urlop i jedziemy do Pl planuje zrobic usg 4d tak na pamiatke,plus badanie moze szyjki w jakim jest stanie co i jak bo tutaj nie badaja a mnie jakos to meczy mimo ze mnie nic nie boli..wole miec pewność ze jest wszystko ok.. 16tygodni macierzynskiego to zdecydowanie za krotki czas,potem jedynie zostaje zasilek lub pociągnąć chorobowe jesli da rade ,jeśli nie to jedynie praca na part time,a wy jak to dziewczyny planujecie?
 
U nas sa u poloznej 4 na poczatku pozniej w 11-12 tydz. 20 tydzien i 35 tydz a mieszkam w malej wiosce

To sporo tego usg świetnie
U mnie te między 11/12 tyg nie było
Lecz była możliwość w innym mieście zrobić badanie paapa czy jak ono się zwie za 180 e
Ale Ze względu na to że u mnie i partnera w rodzinach nie ma chorob genetycznych to niby ryzyko 000.1 czy jakoś wiec nie robiłam

Przy Julianie miałam robione na miejscu ... Ale tez tylko 3 usg przez całą ciążę...
 
reklama
Ja tez slyszalam ze usg jest w 30tyg ciazy,ale nie wiem czy to prawda,jutro mam polozna to pewnie sie dowiem.niestety strasznie malo tutaj usg..naszczescie wlasnie jutro zaczynamy urlop i jedziemy do Pl planuje zrobic usg 4d tak na pamiatke,plus badanie moze szyjki w jakim jest stanie co i jak bo tutaj nie badaja a mnie jakos to meczy mimo ze mnie nic nie boli..wole miec pewność ze jest wszystko ok.. 16tygodni macierzynskiego to zdecydowanie za krotki czas,potem jedynie zostaje zasilek lub pociągnąć chorobowe jesli da rade ,jeśli nie to jedynie praca na part time,a wy jak to dziewczyny planujecie?

My 20 sierpnia jedziemy do Pl i tez mam zamiar zrobić cytologie niech mi wszystko tam sprawdza bo 3 lata temu mialam ostatnio robione a dla mnie to szmat czasu ...
I usg chce widzieć dzidzia i wiedzieć że wszystko jest ok ...

Udanego wypoczynku dla Was
 
Do góry