reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

tak zglaszalam jej zdj do konkursu i ja przyjeli.a zreszta jutro sie okaze o 14.30 spotkanie w londku dobrze ze tam siostre mam:-)a wy dziewczyny pracujecie ze was tak nie ma?ja od rana z odkurzaczem latam to obiad to to...ale super ze juz piatek a od przyszlego tyg upaly:szok::-D:-) nareszcie bede lezec i sie opalac
 
reklama
Weronika powaznie mowisz z tymi upalami??????????????????:szok:ja nie pracuje,jestem na macierzynskim.4 miechy temu urodzilam core,a mam jeszcze 2 latka w domu,wiec narazie nici z pracy,tylko pieluchy i zupki i kupki:-D mnie nie ma bo ja sprzatam dzien w dzien i jakos tak efektu nie widac:baffled:
 
Witam was wieczorkiem dziewczyny.No juz od jutra ,a w niedziele to juz napewno ma w koncu lato do nas przyjsc:-) wiec trzymajmy kciuki. Wiola to koniecznie napisz jak jutro wam poszlo.Emily Westcliff jest za leigh on sea a przed southend to tak z pol godz. samochodem przy dobrych wiatrach:-) Wiola ja pracuje w piatek i sobote.A tak w ogole to w czwartek moje imieniny wiec jutro piwko napewno bedzie bo mam w gosciach brata z zona.a dzis tez nie pogardze lampka dobrego wina.:-) wiola a ty w londynie mieszkalas wczesniej czy od razu w essex? ciotka dominika a ty to co tak nas olalas???:-(
 
uhahahah,sloneczko:-)a tu sobotnie porzadki trzeba robic:/ ee to nie jest daleko to westcliff:D Ania bawcie sie dobrze dzisiaj:D moja mala juz pluje cyckiem wiec niestety ale mus przejsc calkowicie na butelke:/ ale za to dzisiaj pierwszy raz sie smiala:d az sie pobeczalam ze smiechu:D ah te nasze dzieci potrafia i popsuc i poprawic humor od rana:D milego dzionka:D a ciotce Dominice to chyba bedzie trzeba jakas kare wymyslic za olanie nas:d
 
weronika tez ladne:-Dtak mieszkalam wczesniej u siostry w londynie miesiac zeby kase na depozyt odlozyc i takie tam a to wesolo macie:)dziewczyny jakbyscie mialy namiary na prace na sobote i niedziele u was dajcie znac bo konkretnie poszukuje czegos na weekendy a u nas nic nie ma.a niechce daleko.moze macie jakies propozycje to walcie moze zajac sie jakimis dziecmi czy cos nie orientuje sie czym by tu mnozna zajac sie w soboty i niedziele tak zeby sobie dorobic buziolki milego weekendu macie fejsa?dajcie linka fajnie by bylo was zobaczyc
 
Hej Kobietki,
Moje byly chore w ten tydzien wiec noce byly fatalne, w ciagu dnia marudne okropnie. Wieczorami treningi, nie mialam kiedy tu zagladnac, tzn szczerze to poprostu mi sie nie chcialo. :sorry2: Jednak juz jestem posty nadrobilam, witam nowa mamuske :) ...
 
Ostatnia edycja:
Dominika to ja jak ty o 2 nie spisz to nie dziwne ze zrypana jestes w ciagu dnia:-) milego dnia dziewczyny ,sloneczka duzo wam zycze
 
reklama
Oj no nie spalam a wiesz czemu?.. Bo Lilka wstala i uparcie stawiala na swoim, ze juz jest morning I ona idzie na sniadanie. Zajelo mi z 30 minut aby ja przekonac, ze jednak nie. Uwierzyla jak ja wzielam do ogrodu ale i tak sciemniala, ze moge przecie wlaczyc swiatlo....a ze pozniej nie moglam zasnac to z nudow wlaczylam telefon I sie zalogowalam ;)... PIEKNA POGODA!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry