reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

reklama
Witam dziewczyny:-) Emily nie uwierzysz co mi sie wczoraj przydarzylo ze az taka nabuzowana jestem ze juz dzis o 8.30 w town bylam na kawie.mianowicie chcialam wczoraj szampana kupic w asdzie i kobitka mnie o id zapytala buhahaha no nic pokazalam choc juz od dawna mnie nie pytaja,moze dlatego ze zawsze zakupy w tesco robie a tam jacys tacy bardziej ogarnieci ci ludzie za kasa.no a babka w asdzie z wielkim fochem mi nie uznala dowodu.wrrr klocic sie nie klocilam bo juz gdzies czytalam ze nie ma go w spisie dokumentow uznawanych w sklepach.zostawilam te wszystkie zakupy i tego mojego szampana i wyszlam,babka sie wkurzyla a co.niech spada zwlaszcza ze juz kiedys tam mi uznali ten dowod,wiec jedni uznaja drudzy nie a ja z tego wszystkiego rano dzis pojechalam i wyslalam o zmiane prawo jazdy.juz dawno to powinnam zrobic ale wczoraj w koncu babsztyl mnie zmobilizowal :-) i tak latam od rana jak z piorkiem w tylku buahahha obiad ugotowalam i do parku z julka polece na pol godziny bo potem jeszcze do town na chwile chce jechac. a jak dzieciaczki? no z ta kawka to jak najbardziej.chyba ze nie masz co robic to przyjdz do town dzis,ja bede ok 4.
witamy nowa mame wiole:-) napisz cos wiecej o sobie
 
w UK jestem od niedawna 4 mies. dokladnie...maz pracuje ja sie zajmuje dziecmi.staram sie spedzac czas aktywnie o ile pogoda pozwala ale i tak samej nudno wiadomo z dziecmi nie wypije kawy i nie poplotkuje:tak:jestesmy mlodzi sytuacja zmusila nas do wyjazdu z kraju
 
Wiola a ty z westcliff?bo my babeczki z basildon.ale jak najbardziej mozesz sie tu przykulac na kawke i ploteczki:-) dominika napewno cos kliknie potem bo ona to tak czasami zamula,jak sama siebie okreslila buahaha ale tak na powaznie to ma brata w odwiedziny wiec pewnie zanim sie ocknie zeby tu zagladnac to minie troche :-) emily stala bywalczyni od niedawna co prawda i ja i tak sobie tu klikamy czasami wiec zapraszamy
 
Wiola a ty z westcliff?bo my babeczki z basildon.ale jak najbardziej mozesz sie tu przykulac na kawke i ploteczki:-) dominika napewno cos kliknie potem bo ona to tak czasami zamula,jak sama siebie okreslila buahaha ale tak na powaznie to ma brata w odwiedziny wiec pewnie zanim sie ocknie zeby tu zagladnac to minie troche :-) emily stala bywalczyni od niedawna co prawda i ja i tak sobie tu klikamy czasami wiec zapraszamy
tak ja z Westcliff dzieki z zaproszenie:)
 
Wiola nie wiem co powiedziec bo nie do konca wiem o jakim castingu mowisz,zglaszalas ja gdzies?bo u nas ostatnio tez byla zaproszenia na sesje zdjeciowe niby za darmo makijaz i wlosy a potem zdjecia musisz kupic.dosyc to popularne w shoppingach.napisz cos wiecej
 
hahahah,no to ladnie w tej asdzie jada.ja jak kupywalam ostatnio browar to nie bylo zadnego problemu,pokazala i bez zadnych ceregieli.no bo ja stara krowa bez prawka wiec nic innego nie moge im pokazac:-)zreszta sa ludzie i ludziska,ale zeby sie taboretem urodzic to przyroda:cool: a tak wogole to przepraszam Ania,zebym wiedziala ze bedziesz to bym zadzwonila bo mniej wiecej o tej godzinie bylam i ja w town.nastepnym razem smska wyslij to bede wiedziala:D
moje cudaki jak zwykle,mala krzyczy,dominik jeszcze glosniej,az dziw ze sasiedzi nic nie gadaja:laugh2:
no to super,zgadamy sie na jakis dzien.a tak wogle to gdzie do czorta jest to wescliff?musze sprawdzic jak to daleko:cool2:oo,a tak wogole to witamy nowa mamsuke:rofl2:
 
reklama
Do góry