reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

reklama
Facet mowi do zony:
-kochanie przynies mi piwo
-moze jakies magiczne slowo?
-hokus pokus,czary mary, zapie***laj po browary.

a ona na to:
-hokus pokus, ence pence,zamiast ci**ki masz dzis rece!:-D
 
mi tez sie podobal:D a z obiadem to ja uwielbiam piersi z kurczaka w winie.mniam:D ale dzisiaj to maz gotuje,wprowadzam mu rytual niedzielnego gotowania,niech sie tez troche pomeczy,a co:D
 
Ja z miesa to tez w sumie narbardziej piersi z kury, no chyba ze jeszcze rolady cielece ino nie mam nigdy natchnienia ich robic.. Moje terrorystki zazyczyly sobie kopytka z serem na slodko I teraz wcinamy ;)
 
Witam dziewczyny,no w koncu mam czas zeby cos kliknac.My tez po obiadku i kawke po poludniowa pic bedziemy.Pogoda sie skoptala i lata nie widac.Masakra jakas.Przez ten deszcz spac nie moglam i chyba drzemke jakas strzelic musze.Dominika na te kopytka to sie wprosic musze bo nigdy nie jadlam na slodko.Emily a ty jezdzisz?bo na nogach to chyba tu do nas sie nie dokulasz na ta kawe.Bo ty zaraz kolo town mieszkasz? A i poki pamietam rano juz kliknac mialam.Mam stolik ktory mi Dominika dala,taki do rysowania z kubusiem puchatkiem ale Julka juz tez z niego wyrosla i mialam go do charity oddac ale wydaje mi sie ze dla Twojego malego by mogl byc ,jakbys chciala.Ciocia bylismy dzis w waszej okolicy i na kawe mielismy puknac ale w sumie zrezygnowalismy co by ci zawalu oszczedzic buahaha Witamy Violette,my wszystkie z basildon jestesmy ale w sumie braintree tez w Essex.Zapraszamy do klikania
 
A wy co w kosciele byliscie, ze mowisz, ze w okolicy? trzeba bylo stukac, pukac, u mnie kawy to zawsze az nadto... Dziewczyny troche w ogrodzie poszalaly, ale padac zaczelo. Najchetniej to bym je juz spac polozyla ale chyba troche przegiecie co? Hehehehe One sie tak strasznie sprzeczaja dzisiaj ze soba, ze nawet nie moge je przekrzyczec a ja mam fest donosny glos. ;-) nie wyrabiam !! Jutro juz Maya w szkole to bedzie spokojniej ;-)
 
Nie w kosciele ale z town do tesco jechalismy.No ja sterte zdjec Julce wywolalam wiec sobie przeglada i mam troche spokoju.Musze je potem do albumow poukladac a to moze byc czasochlonne.
 
reklama
Ja to systematycznie wywoluje zdjecia I pakuje w albumy, nie ma to jak zwykly podczciwy album na zdjecia a nie tylko na kartach pamieci czy plytkach oraz kompie ;-)
 
Do góry