reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

no ja jezdze,ale kurna autobusem,stara kobylka ze mnie ale prawa jazdy sie nie dorobilam:D jak patrzylam na mapie to takiej tragedii jeszcze nie ma z dojsciem czy dojazdem w wasze okolice,ja tyle prawie codziennie w londynie lazilam na spacery:/ i mieszkam jakis 10 minut wolnym spacerem od miasta. a zdjecia..i tu kurcz zonk bo my zesmy nie wywolywali prawie wogole i teraz nam sie naaaaaaaazbieralo:crazy: chyba bedzie trzeba zaczac wywolywac chociaz partiami:/
apropos kosciola, to jest jakis w okolicy?bo z meza musze diabla wygonic:D
 
reklama
Czasem bardziej sie oplaca wszystkie wziasc i wywolac im wiecej dasz tym mniej za zdjecie licza. ;)
Koscol jest na samym koncu Luncies Road i msze chyba sa co 3 niedziele miesiaca, Ania wie lepiej. Ja nie koscielna jestem to sie nie orietuje w temacie.
Sie nie stresuj Emily bo ja tez mimo ,ze stara to prawka nie mam. Pewnego dnia sie wkoncu zabiore i za to...
 
no ja zwsze ponad 200 wywoluje i czym wiecej tym taniej.tez lubie stare poczciwe albumy.A co do kosciola to tak jest co 3cia niedziele ale w sumie w kazda niedziele w okolicy mozna isc bo sa polskie msze w roznych kosciolach.to kiedy ta kawa?
 
ja tam sie nie stresuje,tylko czasem tak mysle ze by sie przydalo miec to prawko,zeby byc niezalezna,no ale co sie odwlecze to nie uciecze i tra bedzie kiedys zrobic:D jakies plany na jutro? no ja nie moge we wtorek i srode,we wtorek mam nalot health visitor bo mam z synem problemy,a we srode ide przedszkole ogladac,bo wysylam mlodego od wrzesnia do pre school.a ponoc od czwartku do konca tygodnia wolna chata bo maz jedzie do londynu na tydzien:D to moze jakies winko sie spije:d
 
Ostatnia edycja:
Dominika ale ty wolisz jak Maya jest w szkole czy po szkole?ja mam poniedzialek i czwartek wolny a tak to po poludnia.A ty Emily?
 
Rano bo po szkole to Maya zmeczona zreszta wiesz, ze moje wczesniutko spac ida ;-) za niedlugo bedzie miala wakacje to bedzie ze mna na kawy przychodzic ;)
 
no ja nie moge we wtroek i srode.a tak to moge,tylko z dzieciakami,zaraz zaraz we srode jednak moge.to tylko we wtorek nie dam rady.
 
reklama
Do góry