reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Witam Cie Dominiko!mam nadzieje ze spacer sie udal!mam pytanko co dajesz Lily do jedzenia?ja chce Juli juz normalne jedzenie dawac ale troche sie buntuje.zdecydowanie jej sloiczki bardziej smakuja.pewnie to przyzwyczajenie.troche ja oklamuje mieszajac sloiczki z warzywkami ugotowanymi przeze mnie.pozdrawiam.

U nas tez bardziej sloiczki Lilce podchodza, jedno co jej bardzo smakuje to spagetti tzn robie tak:
tre 2 marchewki i kroje 2 pomidory(bez skorki) na malutkie kosteczki do tego zabek czosnku i pol cebulki , troche koperku, wszystko do garka na palnik i troche wody z lyzka oliwy. Jak juz wszystko sie zrobi na taka ciapke dodaje drobno pokrojony wczesniej ugotowany makaron smakuje Lilce i Majce :)
 
reklama
Witam Was dziewczyny!dzis nie mialam czasu tu zagladac.bylam w londynie z Jula.te wyprawy z wozkiem mnie dobijaja.oczywiscie na nogach bym szybciej do town doszla bo dopiero do 4 autobusu wsiadlam.:wściekła/y:wyzylam sie na tomku rzec jasna!:-) wiem ze on potrzebuje samochodu do pracy ale przeciez nasza potrzeby tez sa wazne.no nie dzieczyny!:-) a tak poza tym to wyprawa udana.
dominiko!dzieki za fajny przepis.napewno skorzystam.a jak tam postepowanie z domkiem.moj brat ma takie przeboje.zaakceptowana oferte mu cofneli a teraz znowu zaakceptowali.szopka.duzo cierpliwosci i nerwow to wszystko kosztuje.nie wspomonajac o pieniadzach!:szok:
jadka12!rzadko do nas zagladasz biorac pod uwage ze na poczatku tylko we 2 bylysmy!ale sie trzymamy!:-)
kksiezniczko!a ty juz poznalas basildon?
pozdrawiam
 
Hello w niedzielę.Ja dziś byłam w pracy na rano a teraz się relaksuję z puszką pepsi:-)
Juliannya w Basildonie kiedyś mieszkałam,więc troszkę znam.Ale z wózkiem to jednak inaczej sie poznaje:-) Np dopiero ostatnio udalo i się wybrać do centrum na piechotkę:30minut najpierw pod górkę,a potem z górki:-) No i zdecydowanie musze stwierdzić,że Basildon ładniejszy niż Grays:-)

To miłego popołudnia życze
 
Witam:-)
Juliannya fajnie ze o mnie pamietasz:tak:
ja ostatnio jestem ciagle zaganiana i na nic nie mam czasu ale mam adzieje ze uda mni sie tutaj czesciej zagladac. a u nas przez ostatnie dni btyla taka ladna pogoda ze wiekszosc czasu maly chcial zebym byla z nim na ogrodzie no ale dzisiaj juz sie pogoda ze psula i tylko bylismy na zakupach i maly juz sobie spi bo normalnie szlau dostawal w domu daltego go troszke wczesniej polozylam. a tak to u nas nic ciekawego mam nadzieje ze juz tylko coraz cieplej bedzie
Pozdrawiam:-)
 
Witam dziewczyny!co tam u Was slychac?ja mam dzis zakwasy bo wczoraj korzystajac z ladnej pogody wszystkie okna pomylam.a dzis!zimno!!!!!!!wlasnie wrocilylysmy ze spacerku.a juz myslalam ze wiosna na stale do nas zawitala.niestety pokoj Julii stanal w miejscu bo Tomek duzo pracuje wiec tylko weekendy wchodza w gre, a w ostatni weekend bylismy u znajomych na noc w Peterborough.Troche sie obawialam ze Julia nie bardzo mi bedzie chciala spac ale spala jak susel do 5 a potem ja do siebie wzielam.Juz cwicze z Jula chodzenie i widze ze jej sie to podoba.koniecznie musze kupic jej buty z odpowiednia podeszwa.nie uwierzycie co moja cora zrobila wczoraj.do buzi wsadzila cala swieczke zapachowa.ta mala "tea candle"i wcale nie bylo jej tak latwo wyjac.oczy w okolo glowy i to za malo.:-)
pozdrawiam
 
dziewczyny!a zakladalyscie child trust fund account dla swoich dzieciaczkow? x

Tak jest, ja zakladalam tutaj Child Trust Fund | Child Tax Credit | Children's Government Child Trust Fund - Family Investments

A z nowosci to od wczoraj jestem na diecie Dukana i jestem ciekaw ile wytrzymam, ale trzymajta kciuki.
Z domkiem prawnik zamula wiec nadal czekamy na kontrakt i klucze. Wrrrrrrr
Lily juz robi kroczek a czasem nawet dwa ale jednak pozniej londuje na dupce.

Buzka Kobietki
 
witam!ja w koncu musze sie zdecydowac i zalozyc jej to konto.ostatnio sobie przypomnialam a ona juz 10 miesiecy ma.;-)no coz wazne ze czek jest wazny do listopada.:-)
a moja mala zrobila numer dnia nie chcac isc spac po poludniu.zawsze spi ok 10 a potem ok 3 a dzis klapa.wyszlam z nia na mega spacer a ona bawila sie sznurowkami.zastanawiam sie czy to tylko jednodniowy wybryk czy moze powinnam ja raz klasc.w sumie do tej pory sama sie domagala snu. zobaczymy jutro.milego wieczorku!
Dominiko!trzymam za diete!
 
reklama
Witam
my tez zalozylismy malemu to kato ale juz bardzo dawno temu:-)
a u nas dzisiaj zimno ze az rano nie chcialo mi sie wyjsc z malym ale zato poobiedie wyszlam z nim troche to sobie poganila i jeszcze poznal kolege ale cos staki wstydliwy jest i nawet po swojemu nic nie gadal:-p a ze kolega tez sie wstydzil to jedno poszlo wjedno strone a drogie w droga:-D a ja czekam wlasnie jak moj P wroci z pracy bo ostatnio o pracuje po 12 godzin i malyi zawsze odstawia scenki jak P whodzi do pracy zreszta dzisiaj caldzien mowil na mnie tata:-p i na nic sie zdaly moje tlumaczenie ze ja nie jestem tata i ze tata jest w prac. a wczoraj jeszcze poszlam odwiedzic swoja kolezanke bo ne dawno zila chlopczy i ten moj malywarjat tak sie wstydzil ze nawet nie chcial sie rozebrac i caly czas siedizal we wuzku a jak wzielam tego malego na rece to sie rozdarl z ematko swieta i pozniej siedzila u mnie na kolanach i mnie mocno trzymal:-D
no to sie dzisija rozpislam :-p
milej nocy kobiti:-)
 
Do góry