reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Witajcie.Jakis czas temu tu pisalam ale zawsze brak mi czasu zwlaszcza teraz ale postaram sie chociaz troche zagladac bo brak mi jakis normalnych rozmow i potrzebuje odskaczni.Moze sie przedstawie na poczatek a pozniej same zdecydujecie co zrobic ze mna
 
reklama
Czesc wszzystkim
Z rodzina chcemy przeprowadzic sie do Basildonu poradzcie czy warto.Mieszkamy obecnie w Londynie,ale niestety mieszkania sa tu bardzo drogie a o cansylowskie bardzo trudno.Jak mozecie to napiszcie jak tam jest z praca,szkola,sklepami i czy ogolnie warto sie tam przeprowadzac.Naktoryms forum czytalam ze to sa niebezpieczne okolice.Dziekuje bardzo za kazda wiadomosc.
Pozdrawiam
:-)
 
Czesc wszzystkim
Z rodzina chcemy przeprowadzic sie do Basildonu poradzcie czy warto.Mieszkamy obecnie w Londynie,ale niestety mieszkania sa tu bardzo drogie a o cansylowskie bardzo trudno.Jak mozecie to napiszcie jak tam jest z praca,szkola,sklepami i czy ogolnie warto sie tam przeprowadzac.Naktoryms forum czytalam ze to sa niebezpieczne okolice.Dziekuje bardzo za kazda wiadomosc.
Pozdrawiam
:-)

Keit witaj. Ja ci nie powiem jak tam jest. Ja mieszkam w Purfleet. :-) u nas tez nie zabezpiecznie. :-)
 
hej
Witam Wszystkich
Wojniczanko dzieki za odpowiedz,a moze znasz jakas agencje mieszkaniowa ktora nie ma wygorowanych wymagan?\i moze ktoras z Was wie jak jest tam z kansylami?
Pozdrawiam

Agencje? My szukamy domku przez GRIFFIN-a. Niektóre agencje nie mają zbyt dużo wymagań, no chyba ze pokażesz wysokie zarobki to odrazu ci dadzą klucze. :-) a Council? Mieszkanie mamy w bloku. Na początku placilismy 120 funtów przez 3 m-ce, a później 89. Jak się wprowadziliśmy to przez 3 m-ce nie placilismy Councilu. Pod nami jest mieszkanie do wynajęcia za 650 funtów. :-)
 
Wszędzie znajdą się jakieś mniej bezpieczne miejsca, czy zryci ludzie;)
Ja mieszkam w Grays. Po zmroku staram się nie chodzić sama, ale bywało że wracałam z pracy o północy.

Co do agencji, to też słyszałam że Griffin jest ok, a także Copes czy jakoś tak.
Na chwilę obecną mamy z mężem 1 bedroom i płacimy 600 +rachunki. Mieszkanko sympatyczne, w spokojnej części, zadbane.
 
witam.mieszkamy tu juz rok I nie udalo nam sie nikogo jeszcze poznac.moj synek ma dwa latka a za miesiac urodzi nam sie drugie dziecko my rowniez szukamy kogos z kim moglibysmy spedzac milo czas.jesli masz ochote odezwij sie:)))
 
reklama
witam dziewczyny, az nie moge uwierzyc ze to juz ponad 4 lata od kiedy zalozylam ten temat na forum.szkoda tylko ze nie jest on do konca aktywny. raz na jakis czas ktos sie odezwie ale niestety temat sie nie rozwija.ja sama musze sie przyznac ze nie bardzo mam czas tutaj klikac ale lubie tu wchodzic by sprawdzic czy'mamy w basildon' jeszcze sa. pojawilo sie kilka pytan na temat jak sie mieszka w essex i mysle ze nie moge wypowiadac sie o innych miastach niz basildon , ale akurat tutaj mieszka mi bardzo dobrze.mialam okazje ostatnio pojawic sie na starych smieciach czyli north london i choc bardzo milo bylo zobaczyc kamienice w ktorych sie pomieszkiwalo to jednak essex zdecydowanie.bo ja to chyba juz essex girl jestem....buhahahaha przy okazji pozdrawiam ciocie emilie i dominike.ciocia dominika ty to na tych schodach uwazaj... pozdrawiam i zycze wszystkim milego weekendu i pozytywnej wiosny.
 
Do góry