reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

reklama
Hej, niebawem bede i ja przeprowadzala sie w te rejony. Maz juz pracuje w Grays, a ja jestem W londynie i tu pracuje. Jestem w 4 mies ciazy. Najblizszy szpital to Basildon- czytam opinie i pisza ze jest tam wysoka smiertelnosc, ale sa i dobre...jak tam sie rodzi??Boje sie troche bo tu mam wybrany fajny szpital no ale do londynu nie bede przyjezdzala.Jak sie mieszka w Grays, purfleet, chafford hundred i okolicach?
 
Jestesmy, jestesmy , tylko juz na to forum nie zagladamy.A ja zagladnelam I sobie klikne. A co. Witam wszystkie nowe mamusie I te " stare" pozdrawiam.
 
Witam sie ... przypadkiem znalazłam was dziewczyny.... jestem z purfleet essex :) i czekam na kolejnego dzidziusia tym razem dziewczynkę :) No nie spodziewałam sie ze znajdę tu dziewczyny z essex :)
 
reklama
Do góry