reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Hej witam po weekendzie!

Po sobotnich szaleństwach wczoraj potrzebowałam czasu żeby dojść do siebie :-p Nie było przesady ale ja już chyba odzwyczaiłam się od nocnych szaleństw przy alkoholu i trochę ma zajęło wrócenie do rzeczywistości. Dzieciaczków w domu nie było więc jak się obudziliśmy i w domu czekała na nas przerażająca cisza i puste łóżeczko to naprawdę poczułam się baaardzo dziwnie :baffled:

anulaaa to może nasi faceci wymienią się informacjami na temat majstrowania dzieci, bo u was same baby u nas faceci to może w końcu się czegoś nowego nauczą ;-):-D

Stefaa widzę, że jesteś świetną negocjatorką :-D- jedna lodówka zamieniona na cztery inne rzeczy :-D Chyba muszę się tego od ciebie nauczyć ;-)

Liza super, że dzieciaczki zadowolone :tak: Okna? Dzisiaj? W taką pogodę? Poczekaj. ;-):-D

Poziomki Nie wierzę, że jeszcze tu cię widzę!?!? ;-) a siooooo! :-D

No to ja też idę się za jakiś obiadek zabrać choć dzieciaki nadal u ciotki- tak im się spodobało :-D i w domu pustki, że nawet obiadu nie chce się gotować. Młody ma słoiczek a dla nas dwóch szkoda garów brudzić.
Leje i leje. Mam już dość tego wspaniałego, polskiego lata:wściekła/y:
 
Ja przy remoncie to za wiele wolnego nie mam więc zaglądam tyle o ile, ziemniaczki pieczone właśnie robię :-)
Stefaa Ty się lepiej przyznaj jak szaleliście z mężem a nie na szwagra zwalaj :-p:-D
 
hej
u mnie wielkie pakowanie (tzn jakoś nie umiem się zabrać do tego :zawstydzona/y:) bo wieczorem jedziemy na RODOS ;-) (Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką :-D) jak pogoda dopisze to na dwa tygodnie :biggrin2: a w weekend może kopsniemy się nad morze na jeden dzień :biggrin2: ktoś ale przepraszam nie pamiętam która z Was pisała że jest fanką Ikei, ja też :tak: postaram się namówić małża na nadrobienie dróżki i malutkie zakupy :-D

Martusia w pierwszej chwili pomyślałam, że to fotka jakiejś firmy z ubrankami dla dzieci :tak::-D prześliczna córcia i bardzo przystojny mąż :tak:

Poziomki czekamy czekamy :tak:;-)

Liza fajoskie wyrko :tak:

a My jakby już ale najszybszych efektów będzie można się spodziewać za dwa tygodnie jak wszystko pójdzie jak trza :biggrin2:
 
Luna czas się przyzwyczaić na nowo:-D

anulaa mam nadzieje że szybko skończycie i bedzie pięknie:)

ania miłego wypoczynku na Rodos:-D:-D:-D

Zjemy zupe i idziemy na spacer...może mi się zachce:cool2:
 
hej.. witam poniedziałkowo..
i nadal Poziomki nie na porodówce??
myślałam ,że jak przez weekend mnie nie będzie na BB to teraz przeczytam,że mnie tyle ominęło.. a tu cisza..


to sie was naczytałam ktoś mi sie budzi ..

heheh jakieś licho pewnie..

buziorkii
 
Luna neich przyjdzie do mojego na korepetycje bo mój same baby macha :-D

boże ale się uśmiałam. :-D:-D:-D



hej

Martusia w pierwszej chwili pomyślałam, że to fotka jakiejś firmy z ubrankami dla dzieci :tak::-D prześliczna córcia i bardzo przystojny mąż :tak:

:-D:-D:-D:-D:-D


u nas słońce, skóra mi już schodzi od tego. po za tym nic ciekawego.


Madii - mam nadzieję że to nic poważnego.


Stefaa - udanych poszukiwań. my jak na razie łóżka nie mamy.:oo2: tylko materac na podłodze - plus taki że nic nie skrzypi. :cool2:
 
Poszukiwania zakończone :) teraz pozostało tylko czekać na męża, aby to zobaczył( ale i tak wiem, że to bierzemy)

Poziomki wiesz co biegałam po naszych lokalnych sklepach ;) no i w brw znalazłam, kolor taki jak chciałam no i cena w sumie ok ;)

luna haha no popatrz jak się człowiek postara to i 3 rzeczy wyczaruje ;) ale tak na poważnie, łatwiej było namówić na zakup łóżka niż lodówki. W końcu to o nasz kręgosłup chodzi :cool2: na lodówkę brakło silnej argumentacji, która dotyczyłaby bezpośrednio mojego M ;)

wczoraj byliśmy w cyrku, dzieciaki zachwycone i ja w sumie też. Umiejętności akrobatów są niesamowite.. Mojego M klaun wyciągnął na arenę hehe i musiała tańczyć :-D:-D uśmialiśmy się do łez;) On ogólnie nie jest za takimi atrakcjami ale nie miał wyjścia.. widownia go dopingowała więc poszedł hah

annaoj a jak Twoje samopoczucie ? i kręgosłup? lepiej?

liza łożko superowa sprawa :)

ania no to trzymam kciuki :D ja na RODOS latam co weekend haha
 
reklama
Madii może faktycznie to 3dniowka&&&

Stefa daj linka do łózeczka:tak:

Byłyśmy na spacerze i z powrotem nosiłam Lenke na rękach i też nic:dry: straciłam nadzieje.. dzisiaj jeszcze zakupy heh
 
Do góry