reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Poziomki do szpitala rodzić zmykaj to nie będziesz narzekała na nude :-D a jak nie to mówie chodź do mnie sprzątać pomoże w porodzie :-D
Mamartusia nonooo pilnuj Ty tego swojego "Hiszpana" pilnuj :-D;-)
Annaoj ja też zaraz po moje laseczki jdae dwa dni siedzą aż u teściowej :-D bez dzieci fajnie ale nie na dłuższą mete :tak:
Luna neich przyjdzie do mojego na korepetycje bo mój same baby macha :-D
 
Anulaa racja jak dzieciaki siedza wcdomu to ny sie chcialo zeby gdzies pojechaly i marzy sie o ciszy a po jednym cichym dniu juz sie teskni;))

Nie wyspalam sie:(
 
poziomki zaglądam codziennie z nadzieją na wieści z porodówki a tu cisza...ale już do terminu 3 dni jak widzę więc nie ma bata musi się urodzić w końcu:-D
 
hejka
Moje dziecko wczoraj wróciło, co prawda tylko na 4 dni i znowu wybywa, ale stęskniłam się. Jeszcze mi prezent przywiózł, w kawałki drewna "wyrzeźbił" MAMA, wzruszyłam się.
Jest dokładnie tak jak piszecie, marzy się o ciszy, ale jak wybędą to tak cicho i smutno.
Mamrtusia jakieś wady chłop mieć musi;-)
Ja też nie lubię się babrać w piachu, na plaży to uwielbiam jak mam do leżenia leżaczek:-)
Poziomki sio na tą porodówkę, ja już Jagi jestem ciekawe, uparta bestia, może ona lwem zodiakalnym koniecznie chce być;-)

zmykam na zupkę
 
Hej a co tu taka cisza ??:confused:

Poziomki? Annaoj? Luna? Madii?Anulla? Liza? Mamartusia? Happymama? Gdzie jesteście?

Wybywam w poszukiwaniu łoża małżeńskiego.. Po ostatnim skoku szwagra i złamaniu deski czuje się w ogóle nie wyspana ! Decyzja zapadła zamiast lodówki będzie łóżko, fryzjer, kosmetyczka i kieca haha ;)

see you:*
 
reklama
poziomki jak tam?
stefea udanego dnia :)


my w sobote sprzatalismy a potem rzezbilismy łózko pietrowe :) dzieciaki zadowlone ;-) na fb dodalam zdjecia :)
niedziela rodzinna i jakos nie wchodzilam na net ;) a dzis juz znow szara rzecztwistosc... :dry: zimno i nic mi sie nie chce ale musze sie ruszyc obiad szykowac i okna moze pomyje.... lenia mam... :confused2:
 
Do góry