reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

poziomki wiesz taki sluz jak jajko kurze to czop odchodzący, u mnie na trzy dni przed porodem, ale wczesniej na trzy tyg odchodzil taki galaretkowaty , ze dwa tyg jeszcze zaciskaj nogi a póxniej niech się dzieje co chce, tylko ja jak byłam w tym tyg co ty tez niby tyle oznak porodu i co ,duupa, 3 dni przed terminem;-)

annaoj ty sobie odpoczywaj i grzecznie leż,to już kolejna ciaza wiec szyjka robi psikusy, a spokojnie moze dotrzymac terminu

my już po chrzcinach, na szczescie, olo spi, a jutro szczepeinie, tylko nadal jest wysypka, nabiału nie jem, kakaa tez, truskawy tez nie, nosz kurcze tak mnie skrecało jak piekłam ciasta, a twarz nadalk chropowata, i tez nasz durny pediatra znowu bedzie miał problemy
 
reklama
Lenka wiem ze moze byc to czop:) i ze moge pichodzic 3dni lub 3 tyg ..jutro bede u gina to sprawdzi co tam na dole.
Wiesz jak to jest...czlowiek troche panikuje zawsze

Prawda jest taka ze czuje sie masakryczmie,ledwo wrocilam z badan dzisiaj...
Jakie mnie mdlosci dopadly dzisiaj TRAGEDIA"!! NIE MOGE WSTAC..

Odstawcie banany,jajka,cielecine i kurczaka. To na pewno pokarmowka? Nie macie kota,welny,pierza? Ma jakies objawy poza policzkami?
 
Ostatnia edycja:
Hejka

Stefea dzieki za pamięc :-D u dzieci ok, starszaki juz sie niby lepiej czuja ale dzis z Mikim bylam u lekarza, bo juz nie mam sily sama leczyc, wczoraj wieczorem mial 38 stopni :p d tego kaszle wiec rano wizyta i sie leczymy :p
Poziomki nie jeszcze sie nei pakuje... na ostatnia chwile bede :-D jakas masakra bedzie hehehe, bo sumie neiwiemy co sie zmiesci do samochodu :p a ciuchy to w pt zapakujemy... nie wyobrazam sobie tego, i sie stresuje :p najpierw sie cieszylam na wyprowadzke a teraz sie stresuje ze zostawiam tutaj wszystko :p no ale cóż... tak powinno byc lepiej... i ta pępowinke trzeba odciąc, bo mimo 25 lat, chyab ona jeszcze jest :dry: wstyd az :baffled:
A Ty masz jeszcze czas :-D jeszcze nie rodz ;-) czekamy na wiesci jutrzejsze od gina :tak:



U nas dzis taka pogoda denna ze szok... spalam i neidawno wstalam, Miki zasnol po 12 i tez wstal ze mna :p a Hania spi jeszcze :sorry2: glowa mnie boli i wciaz bym lezala ale sie zwleklam zeby nie bylo.... :happy2:
 
poziomki nie wiem czy to pokarmówka, krostki ma głównie na buzi plus na uszach, tam się łuszczą, ciemieniucha w brwiach, kilka krost na brzuchu, troszkę więcej na ramionkach mniej więcej tam gdzie się szczepi, od łokcia w dół nie ma nic i na nogach też czysto. Zwierząt w domu nie mamy, ale my z m mamy poduszki z pierza ,a w nocy karmię Olka w łóżku, nasza lekarka też mówiła żeby go nie kłaśc, ale jak i gdzie mam karmić, mówiła zeby jeszcze zmienić proszek, i nie panikować, tylko ze tam jeżdzimy prywatnie a jutro szczepienie u takiego walniętego doktorka, eh

mówisz ze jaja tez odstawić, to co mam jesc, a indyka można? jeszcze M nie pomaga, dla niego alergia to wymysł, zaraz szlag mnie trafi
 
lenka na 99% jest to alergia od pierza. Poduszki wynieś natychmiast i zastap syntetycznymi. Miejsca alergii u małego idealnie też pasują do miejsca stykania się z poduszką. Alergia pokarmowa pojawia się głównie na brzuszku.Podejrzewam że na żadne pokarmy nawet nie jest uczulony. Jak mąż coś marudzi to nawet mu nie mów i wymień(jeżeli sie da oczywiście). Z alergią nie ma żartów i jak mały będzie narażony na alergen to mu to nie pomoże. Mam nadzieje że to to i będzie mógł (będziecie mogli) jeść normalnie:)

Liza ja też się pakuję zawsze na ostatnią chwile:zawstydzona/y::-p nic fajnego ale jak będziesz miała pomoc to zle nie będzie:tak:.
Zobaczysz że będzie fajnie Wam samym,to normalne że masz pietra to duży krok..pierwszy raz sama z nowym facetem-dużo tego:-)
 
to bedę musiała kupić
ja go nie kłade bezposrednio na poduszce, zawsze jest jeszcze pielucha flanelowa, jestem zielona:baffled:
 
kobityyyyy ja Was nie ogarniam :-D:-D:-D w taką pogode ledwo mam czas na sprzątanie a co dopiero kompa :tak: powsinoga ze mnie więc korzystam z życia :-D piwko grillek imprezka i mamusia odżyła :cool2:

W skrócie napisze Annaoj ja też miałam rozwarcie w 26 tyg takie i leżałam wstawałam tylko siku i wytrzymałam do 36 tc ale trzeba leżeć (ciesz się chwilową wolnością;)) Poziomki Tobie jak tym mopem wtłuke co właśnie trzymam to te wszystkie czopy odzyskasz :angry::-D leżeć mi w domku pupką do góry proszę!!! ;-)
 
Lenka nie musi miec bezposredniego kontaktu mojej siostrze wystarczy ze jest w tym samym mieszkaniu to sie drapie i placze.To jest bardzo silny alergen.

Anula ale Ci fajnie:) Ja sobie po grilkach nie polatam to siedze na BB:D
 
Ostatnia edycja:
Poziomki nadrobie za Ciebie :-D tylko gorzej z brzuchem od tego piwskaa :-p:-D

Ale u nas pada :baffled: dziewczynki na wycieczke mają dziś jechać peleryny gumowce dałam ciekawe czy pojadą kto na kawke chętny??
 
reklama
U nas ma dzisiaj nie padac ale kto to wie...
Kawki sie napije z checia:)
Gdzie jada na wycieczke?

Wczoraj znowu mialam straszne mdlosci-na 2 godziny paslam i nie moglam wstac...
 
Do góry