reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Annaoj ja z tel caly czas pisze chyba ze jest u mnie moja mama z lapkiem wiec prosze sobie tutaj wymowek nie szukak!hehe Ty idziesz tylko na 3 dni wiec spokojnie na Ciebi poczekam;)
Nie wiedzialam ze wczesniaki sa do 37tc

Wawe zalalo moja siostra niemal plywa..
 
reklama
Hej jestem i jaa...

jaki deszcz? jaka burza? u mnie przepiękna pogoda, cały weekend na działeczce i dziś nawet basen dla dzieci rozłożony.. czy my mieszkamy w jednym kraju ?

annaoj 3mam kciuki, żeby wszystko było dobrze, ja też mam fobie szpitalną więc wiem co czujesz, jak mus to mus :D a potem będziesz tulić w ramionach pięknego bobaska..

poziomki TY zwolnij trochę, teraz nie czas na żaden poród no coś Ty ! jeszcze będziesz marzyła o ciąży ;)

Madii ja też Cie muszę rozczarować u mnie też nic lanie święconą wodą nie pomogło ;) ale Ty masz w sumie świetą trojce jakby nie było ;)

mamartusia następna która pragnie szybciej rodzić !! o rety co z Wami heh ;) a długo jesteś już w UK tak z innej beczki :p

liza jak dzieciaki? i jak pakujesz się ?
 
Stefa ee oooostatnia:))) ciza i wiecej juz nie! Nie dam sie -never!!
Daj troche sloneczka:)

Liza sie pakuje w pospiechu to i czasu mie ma!:))
 
Stefa , Poziomki.. tonący się i brzytwy chwyta..a i nadzieja matką...
no muszę mieć jakąś nadzieje no nie..:-D
 
poziomki trzebabyło taniec do boga słonca uprawiać a nie gody z mężem.. a teraz rodzić zaczynasz!

Madii zapmniałas dodać: nadzieja matką głupich :p haha
 
reklama
Do góry