reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Hej
Jak tam samopoczucie Dziewczęta?
U nas znów pogoda beznadziejna, ;podobno od czwartku ma być lepie. Siedzę w domu, na spacery nie wychodzę, zimno mi, bo mam cienką kurtkę, w zimowej juz się nie dopinałam a poza tym oddałam ją na reklamację.

Poziomki, upatrzyłam sobie wózek Adamex Pajero.
Podoba mi się taki jak Ty Miałaś ale cena już mi się nie podoba....
 
Mnie znow dopadl suchy meczacy kaszel. Zasnelam w nocy dopiero o 4, a 6:30 pobudka. Mysle dzis dwa razy wolniej.
My tez musimy kupic wozek bo ten co aktualnie uzywam po trojce dzieci jest mocno zdezelowany. Boje sie kiedy mi kolo odpadnie. Oby dotwral jeszcze chwilke.
Mnie sie podoba taki zwykly prosty wozek baby design lupo. Rozgladam sie za uzywanym, ale ciezko cos znalezc
 
Hello

Siedzę w przepisach i innych takich, bleeee
Ivi ja jestem na wychowawczym, ale szykuję się teraz do pracy, jeśli wszystko wyjdzie. Do swojej poprzedniej nie chce wracać. Jak będzie zobaczymy, pewnie hardcorowo. Może gdyby nie trafiła mi się taka okazja to zostałabym w domu i cos kombinowała. Na ten moment pomagam mojemu, bo on ma własną firmę.
Słodka gratuluję syna. Ja nie wiem czemu bardzo chciałam chłopaków, jak się dowiedziałam, że będzie córka to ciut przerażona byłam, pamiętam. Chociaż teraz szybciej jej ulegnę, tak bardzo widzę w niej siebie.
Poziomki oby te poczatki szybko zleciały, Ty zawsze później masz takiego powera.
Na wyniki czekam 2-3 tygodnie.
ogólnie lekarz mnie trochę uspokoił, powiedział tylko, że muszę się przyzwyczaić, że co 6 miesięcy będę musiała robić cytyologię i pewnie kolposkopię.
Doris Starsze niedługo wybędą z domu i będzie akurat miejsce dla Maluchów:wink:

Dziewczyny ja mam imię dla córeczki - Alicja - kurna tak mi się podoba, jest takie magiczne hehe :)
Tak. Piękne imie dla małej chacharzycy :wink:

słodka no to trzeba kiedyś na kawę się zgadać! ja myślę, że tak blisko mieszkających tutaj jest o wiele więcej, z którymi już planuję i planuję, hehe nie będę palcami wytykać, ale annnaoj ile to już czasu?
nawet nie chcę myśleć. Aż wstyd
Musimy w końcu przejść do realizacji

Wczoraj testowałam w terenie mój nowy nabytek i było SUPER:-D:-) :):laugh2:

MIŁEGO DZIEWCZYNY
 
Doris ten wozek jest popularny u pl mam w uk na forach o niego pytają. Stokke ma ta zaletę ze za niego sporo płacisz ale tez za sporo sprzedajesz.

Słodka pamietam 2 ostatnie miesiace ostatniej ciazy. Kaszel duszący i mega katar. Tragedia! Zdrowka

My mamy teraz icandy peach. Mozna z niego zrobic podwójny ale nie wiem czy doczeka bo jestem niestała w uczuciach do wozkow i bez przerwy je zmieniam.

Annaoj a co w cyt wyszło? Skoro lekarz uspokaja to masz pewnie II/III?
Fajnie ze autko sie sprawdziło:D

Słyszałam przesad ze do 3 mca trzeba kupic ubranko zeby zaklepać płeć [emoji23]
To kupiłam [emoji12]
ImageUploadedByForum BabyBoom1457985857.520371.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1457985857.520371.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1457985857.520371.jpg
    187,6 KB · Wyświetleń: 286
Dzieki za odpowiedzi. Właśnie zastanawiałam się, czy realne jest ogarnięcie dzieci, obowiązków domowych, pracy i jeszcze dać radę przy tym jakoś funkcjonować "w miarę" normalnie. Ja przy trójce ledwo dawałam radę (a raczej, sądząc po stanie domu, nie dawałam;). Ciągły bieg, dzieci widziane wieczorem 2 godziny przed spaniem.. i ciągle poczucie winy, że ani nie wyrabiam w pracy (choroby dzieci, wcześniejsze wyjąscia itd) ani w domu.
 
Poziomki, ile t
aki zestawik kosztuje co kupiłaś? To w sklepie, można na necie obejrzeć? Jest cudny, aj też chcę taki dla Małego
 
reklama
Ja z matek pracujących, niestety nie możemy sobie pozwolić na ten luksus bym mogła siedzieć w domu z dziećmi :( a nie ukrywam ze bym chciała chociaż przez jakiś czas
 
Do góry