reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Ewi44- po pierwsze zrób test i potwierdź ciąże albo ja wyklucz bo po co się tak zamartwiać na zapas ;-) ja ci nie doradze bo u nas czwarty maluch planowany. :tak:

gdzie się wszystkie podziewacie dziołchy???
jak cieżaróweczki???
 
reklama
Jutro robie test, niby w ciagu dnia tez mozna ale wole pocczekac do rana. W tym miesiacu przesunela mi sie owulacja i przez to teraz nie wiem czy nie zrobilismy czegos.

Podziwiam. Ja mam piecioro rodzenstwa i pewnie kiedys swiadomie bym sie zdecydowala na czwarte dziecko ale nie teraz. Ale mimo qszystko nie wazne co test pokaze mam nadzieje ze mnie przjmiecie. ;)
 
Witaj Ewi
Jak test ?

U nas nędza pogoda , pada , wieje , olek zasmarkany , rozkaszlony ale już przechodzi


Kate jak się czujesz,

Doris jak idą wam starania

Dorota jak dzieciaczki ? Zdrowe ?


Ania a ty gdzie
I cala reszta dziewczyn
 
u mnie wczoraj problem sam sie rozwiazał tak więc test został nieużyty. Cieszę się ale wiem że dostałam spora nauczkę.

jak wy to robicie że macie jeszcze chęci na kolejne dziecko. ja z moja trójką to czasami nie daje rady. najmłodszy mój nie był planowany, ciaza wyniknęła z faktu że to co gin uwazał ża owulkę było przyspieszona o dwa tygodnie @, i w momencie kiedy powinnam dostać wg niego @ mialam tak naprawdę owulkę, pewna że nic juz nie zmajtrujemy było przytulanko i wyszedł taki o Bartek który teraz czasami to jak jedynak. pewnie z czasem bym się pogodziła gdybym była w czwartej ciąży ale nie wiem czy to by się dobrze dla mnie skończyło.
 
Ewi to stosujesz jakies naturalne metody anty?? ja sie na zapas nie martwie jak dam rade tzn wiem ze musze I tyle teraz juz powoli organizuje wszytsko I jest dobrze ja sie czuje ok czasem przysne na chwilke ale nie nudzi mnie nic a nic w piatek bylam w przychodni z corka I sie dowiedzilam ze polozna we wtorek to zadzwonie do niej bo cos pokrecili I na nia bym czekala jeszcze z miesiac ehhh wkurzylam sie
 
Mama290 taa poki co naturalne, nawet z nierefularnymi cyklami potrafilam przewidziec dokladnie dzien owulacji i @ poki wlasnie nie zdarzy sie takie cos jak przed poczeciem Bartka :) moj dotychczasowy gin byl anty do antykoncepcji ale i tak w moim wypadku odpadaja tabletki np bo i tak za duzo waze.
 
W dzisiejszych czasach chyba mało jest rodzin wielodzietnych. Ja dopiero planuję ale na pewno nie skończę na jednym. Sama mam dwójkę rodzeństwa i nie wyobrażam sobie jakby to było być jedynaczką. Pozdrawiam
 
reklama
Ewi - no to się sprawa sama wyjaśniła ;-)

nusia- witaj! już się staracie o kolejnego potomka czy dopiero planujecie.

W sobote byliśmy na urodzinach dziecka znajomych u pewna inna znajoma zapytała a raczej stwierdziła że u nas to już chyba koniec dzieci, ja na to że czas pokaże ale raczej nie a ona na to że po co nam więcej, przecież mamy dwóch chłopców i dwie córki...bożeszzz jak mnie to wkurza, więc tylko gdybyśmy mieli dzieci jednej płci wtedy możemy myśleć o kolejnym a tak to po co? :wściekła/y:

dziewczyny meldować się !
 
Do góry