reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

lenka a często tak ma, u nas bez ventolinu i pulmicortu by nie dało rady wyjść z oskrzeli, kaszel suchy a potem właśnie swisty płytki oddech duszność .. zapytaj lekarza o jakieś skierowanie do alergologa albo pumologa niech zrobią badanie to będziecie mogli zapobiegać atakom
 
reklama
Aj post się nie dodał . Aktualnie mamy tylko nebbud do inhalacji , ventolin tylko wyrazie duszności , póki nie miałam inhalator a dostawał encorton ostatnio chorował na początku roku , w kwietniu ,koniec listopada z tym ze ciągnęło się prawie miesiąc no i teraz . Najczęściej chorował w 20 13 roku tylko ze teraz jak juz zachoruje to bardzo się ciągnie . Najgorzej w nocy bo zasnąć nie może więc próbuje reagować w częściej i niby teraz tej zareagowała i nic to nie dało bo byłam w ndz u lekarza ale innego ale był czysty i kazała tylko ventolin dawać i encorton poprawy nie było praktycznie żadnej a od wczoraj pogorszenie , zasnął dopiero kolo 23 i w nocy oczywiście też pobudka ale to w sumie nic co się czasami działo
 
U nas alergolog tylko prywatnie , pierwsza wizyta 190 zł kontrola 150 . Badania oczywiście płatne . Jak raz poszłam z antkiem to na sam początek zaśpiewał mi badania za 500 zł no ale coś musze zrobić i poszukać
 
Mama ja mam konto niecałe 2 lata,wcześniej miałam Allegro w Pl. Ludzie sa rozpaskudzeni i to ni tylko na ebay. Mi jak nie płaca to wystawiam jeszcze raz po 2 upomnieniach.


Mamartusia ja to bym juz chciała byc po bo dość juz mam tej ciazy..

Misiarska dzien świstaka !!!! Jak to swietnie ujmuje w słowa moje życie ostatnio :/

Kate pocieszające jest to ze na pewno kiedyś Ci przejdzie!

Lenka zdrowka dla Tomka.
Ja nawet nie pamietam co to zapalenie oskrzeli u dzieci.

Stefa to tak jak obce dzieci szybko rosną:)
Tez bym swoje potwory gdzieś wysłała na tydzien :/

Muszę sie pochwalić ze Jagoda zrezygnowała z pieluch :D ( jeżeli sie chwaliłam to wybaczcie...hormony) tylko na noc jej zakładam. Cieszę sie ze nastąpiło to przed narodzinami nowej :)

U nas coraz cieplej! Mam nadzieje ze tak juz zostanie :)
 
mamartusia miałam juz 3 razy usg, przy każdej wizycie mam , jest 1 ,
chyba dlatego tak źle znosze ta ciążę bo juz mam lat ile mam
a Twój malutki jest chyba bardzo pogodnym dzieckiem, tak wyglada na zdjęciach
1. to na pewno dziewczynka! :tak::tak::-):-)
2. to prawda - Mike'y jest strasznie grzeczny - i tym razem uwierzcie mi - nie idealizuję. nawet przez to że jest taki grzeczny to kolejne leki musiałam zacząć brać... :baffled::eek:


4 raz podchodzę do posta wrrr mam nadzieje ze mi nic ani nikt nie przeszkodzi ! siedzę w wannie po ciemku zamknięta żeby się trójca nie zorientowała ze mama się relaksuje ehh......


Stefa ty to mnie zawsze rozbroisz. :-D:-D:-D


wiec tak :

mamartusia fajny tekst haha chociaż nie mogę wyrazić opinii męża widziałam na kilku zdjęciach haha gdyby było you should see my mumy wszystko byłoby jasne haha :=)

absolutnie sie zgadzam :-D:-D błąd na maxa na tej koszulce. :cool2::cool2:
 
Mamartusia ja to bym juz chciała byc po bo dość juz mam tej ciazy..

a z innymi też tak miałaś dość? czy tylko teraz?
bo ja to za każdym razem mam dość od początku mimo że żadnych dolegliwości nie mam. ale alkoholu nie mogę i jak słoń sie czuje - jedyny plus, to że boobs mam większe ale to mało ... :laugh2:
ale lubię adrenalinę porodu i to oczekiwanie na końcówce. no chyba że "końcówka" trwa i trwa w nieskończoność....tak jak nie mówiąc u kogo.... :cool2::cool2::cool2:;-);-);-):laugh2::laugh2::laugh2:

:-Daaa i zapomniałam!!!!!
GRATKI DLA JAGODY!!!!:tak:

moje dziewczyny widze w podomnym wieku do Twoich. już sobie wyobrażam jakby czadu dały razem. :-D
 
Ostatnia edycja:
Poziomki ja mam konto 10 lat ale sprzedaje od 5 teraz to tylko buy now bo mnie aukcje denerwuja I dobre jest to ze na buy mozna odznaczyc ze zaplata zaraz po zatw kupna ja sie biore za nocnik jak polozymy podlogi czyli zaraz bo juz mam podlaczony gaz do domu teraz juz tylko grzejnki terma I podlogi:-)ale to narazie czeka bo nie mam licznika:wściekła/y: ciaze stanowczo za dlugo trwaja :-)ja bym tak skrocila pzynajmniej polowe ja sie czuje swietnie bylam dzis u lekarza czekam na wiesci od poloznej teraz :-) wogole to babka w szoku byla nie wiem czemu iloscia dzieci ale na koniec powiedzila ze mloda jestem:-)mila odmian po konowale ktory stwierdzil ze za stara jestem
 
Mama hehe stara to dupa...
Ja mam starsza Gp ale super babka za to swojej położnej jeszcze nie poznałam.
Jak cos jest nie tak to wyślę do Gp a i tak w szpitalu jestem średnio co miesiąc to mam ja w D...
Ha jagody nie uczyłam, sama zaczęła sikać ba kibelek bo kornika tez nie uważa :)
Moze lepiej zacznij zanim położysz podłogi hehehe

Mamartusia tylko tej mam dość, czuje sie podle:/ wszystko mnie boli tak ze chodzic nie moge, mecze sie okropnie.
Boobs takie jak nam mogły by zostać ;)
Ja sie nie spodziewam porodu wcześniej niż tydzien po terminie heh
 
Poziomki gp to taka byla przejeta ze az wstala I po gabinecie chodzila :-)nie wiem jakby za mnie miala moje dzieci chowac czy co:-D ja juz widzialm polozna raz na korytazu I juz mi sie nie podoba wiec mam nadzieje ze wizyta bedzie tylko jedna
 
reklama
hejka
od kilku dni się zabieram za tego posta i jakos tak schodzi.
U nas po staremu, dzieciaki na szczęście zdrowe i mam nadzieje, że juz tak zostanie, przynajmniej do wyjazdu.
Mamrtusia cieszę się bardzo czytając twoje posty, taka radość z nich bije :-):-):-) Mike śliczny słodziak, ale po takich rodzicach :-)
Stefaa branie kąpieli to dla mnie też jedyny czas sam na sam ze sobą, pewnie stąd takie zużycie wody mamy;-)
Kate kurcze niech już Ci odpuszczą te wszystkie dolegliwości, może faktycznie dziewczynka teraz i dlatego tak w kość daje.
Poziomki współczuję, ale już krócej niż dalej. Gratki dla Jagody. Też już bym chciała się pozbyć pieluch.
Mama bo to głupi bencwał był i tyle.
Lenka zdrówka dla Antka. Ceny alergolog ma faktycznie oszałamiające.
Misiarska miałaś foty z imprezy wrzucić

uciekam, miłego dzionka
 
Do góry