reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Happy mama ja to samo slyszalam przy dwojce, byla dziewczyna byl chlopak, a jak pojawil sie bartek to gadki o tym ze trojka nam starczy i inne tego typu sugestie. Niestety nadal krazy przeswiadczenie ze jeden dla mamy jeden dla taty :(
 
reklama
Mi się cały czas pytają kiedy córeczka bo ja mam trzech chłopców . W sumie mi dobrze jest jak jest , jak olek był młodszy to tak strasznie było mi szkoda ze najprawdopodobniej już mi nie będzie dane tuli takie niemowlaka a teraz już tak nie myślę , olek juz duży , więcej można z nim zrobić i jest ok
 
Ja ucinam takie gadki tekstem czy bedziesz moje dzieci wychowywac?? placic na nie bo jak nie to trzymaj buze na klodke I nic nikomu do tego ile bede dzieci miec jezeli nam sytuacja zyciowa na to pozwala I mamy energie to miejmy tyle dzieci ile chcemy chcociaz u nas nieporowno bo tylko jedna dziewczyna I po cichu licze ze tym razem bedzie tez ale jak bedzie chlopak to tez moze byc ostatecznie;-)
 
Ewi - no to się sprawa sama wyjaśniła ;-)

nusia- witaj! już się staracie o kolejnego potomka czy dopiero planujecie.

W sobote byliśmy na urodzinach dziecka znajomych u pewna inna znajoma zapytała a raczej stwierdziła że u nas to już chyba koniec dzieci, ja na to że czas pokaże ale raczej nie a ona
na to że po co nam więcej, przecież mamy dwóch chłopców i
dwie córki...bożeszzz jak mnie to wkurza, więc tylko gdybyśmy mieli dzieci jednej płci wtedy możemy myśleć o kolejnym a tak to po co? :wściekła/y:

dziewczyny meldować się !
My się staramy ale póki co nie wychodzi.
 
Happymama takie teksty potrafią wkurzać tez je niestety słyszę co niektorym ludziom to się wydaję ze ilość dzieci jest zależna od ich płci wiadomo ze jak ma się np 2 dziewczynki to trzeci mógłby być chłopczyk ale to niejest pprzecież najważniejsze.Szkoda nerwów na takie osoby
 
Ja ucinam takie gadki tekstem czy bedziesz moje dzieci wychowywac?? placic na nie bo jak nie to trzymaj buze na klodke I nic nikomu do tego ile bede dzieci miec jezeli nam sytuacja zyciowa na to pozwala I mamy energie to miejmy tyle dzieci ile chcemy chcociaz u nas nieporowno bo tylko jedna dziewczyna I po cichu licze ze tym razem bedzie tez ale jak bedzie chlopak to tez moze byc ostatecznie;-)
Mądre słowa i to powinno uciszyć tych ,, troskliwych" co wiedzą lepiej ile kto ma mieć dzieci
 
Hej dziewczynki, ściskam wszystkie i każdą z osobna :-)
Jestem żyję, choć tydzień temu cudem uniknęłam śmierci pod tirem :szok: jak odebrałam dzieci ze szkoły, opowiem Wam później brrr

Moja mała Al-kaida nie daje mi chwili wytchnienia, nawet teraz wisi mi przy nodze :sorry2: a śpi raz godzinę raz trzy więc nigdy nie wiem ile mam czasu :baffled:

Witam nowe mamy :tak:

Lenka kiedy będziesz mieć córeczkę? :-p;-) żart, bo tylko tyle doczytałam z ostatniej stronki hihi

to do później
 
Ania- u nas jak mały zaczął chodzić to jest trochę lżej i zrobił się mniej absorbujący. O matko co to za historia z tirem???

Nusia- w jakim wieku masz dzieci?

jestem po kolejnej nieudanej próbie odstawienia od cycka, mój syn będzie pewnie jedynym dzieckiem w historii co będzie pił z piersi jeszcze w liceum :-D:tak: nie ale na serio w dzień już się nie karmimy i jest okej, przychodzi wieczór i on nie potrafi zasnąć, lulam, noszę, chustuję, bujam w wózku a z jego gardła wydziera się taka rozpacz że nie daję rady...:no::no::no: no nic poczekamy chyba jeszcze i za jakiś czas spróbuję znowu.

kate - jak samopoczucie?
 
Happymama a ile ma synek? Bo nie widzę suwaczkow

U mnie też Maks ciągle przy nodze wiec czasu mało

Robie porządki przedświąteczne a wy już po?
 
reklama
Do góry