reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

witam
relaksuje się właśnie z kawą :-)

Ania niezłą akcję mieliście. Fajnie, że się dzieciakom tak w szkole spodobało. W ogóle widać, że dobrze Wam tam:-):-) Jak Marcelka?
Poziomki to na pewno ta senność z tego. A Gosia teraz w jakiej klasie/szkole jest tak na nasze?
Mnie się strasznie Kaja podoba.
Dorota oby zastrzyki szybko zadziałały. Dobrze, że starszaki już lepiej się mają.
Mama współczuję remontu.

miłego dzionka
 
reklama
poziomki mi się Lea bardzo podoba.

mnie dziś rozłożyło.:confused2::confused2::wściekła/y: głowa mi pęka dosłownie, i mąż mnie tak wkurza że słów brak!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

aniu - faktycznie tych zwierząt to wam się "uzbierało"! fajnie. :tak::tak::tak:
 
Jest postep bo mam juz wane umywalke I kibelek I rozpetalam burze bo sasiad twierdzi ze on nie ma przecieku oszzzz szkoda ze wpuscil do domu mojego hydraulika a ten zrobil zdjecia ja to mam takie szczescie do tych sasiadow ze szok wyprowadze sie gdzies na jakies pole bez ludzi normalnie mi sie tez podoba Kaja I Lea Poziomki to twoja corka zaraz konczy szkole juz wie gdzie idzie dalej??moj syn chyba zostanie aktorem bo ma najlepsze oceny z aktorstwa:-D jutro wywiadowka hehe ciekawe co oni tam nagadaja o moim kwiatku
 
poziomki mi się każde podoba :) oby tylko nie angelika i lola :)

annaoj wiesz ważne żeby rozumiał co czyta a jaka metodę sobie wybierze to już później się okaże, niestety w szkole pani musi spr poprawność czytania, ale szczerze to takie naciągane, bo przecież dzieciaki na pamięć się uczą.. tak jak w przypadku nadi jest :( ostatnio byłam porozmawiać czy może udać się do jakiegoś specjalisty, kolega doradzał mi logopede, prowadzenie swojego syna który miał problemy i czyta teraz bez zarzutów, ale nauczyciela skwitowała ze ma czas do trzeciej klasy płynnie się nauczyć czytać wiec spokojnie bez pośpiechu i paniki.. tu jest mój dylemat iść czy nie iść, ale jak pójdę czy za bardzo nie wywre na niej presji na czytanie ?

Ania to ty teraz jesteś taka wieś łajfka :) kury ok, ale gołębie no mam uraz hehe

mama remontu współczuję, mnie kuchnie będą montować od poniedziałku makabra!!!!

mamartusia zdrowia!!
 
Stefa moj orzel tez czytac nie chce I nie lubi przeszedl cala terapie logopedyczna ale czy to pomoglo to ja nie widze on wogole pozno zaczal mowic I mial dosc duze problemy I np jest wczesniakiem I ja tak mysle ze to sa te konsekwencje u niego wczesniactwa dla mnie o jest jakas wielka kara bo ja uwielbiam czytac I dosc szybko sie nauczylam I nie wyobrazam sobie zycia bez np czytania ksiazek I ciezko mi z tym ze on nie czerpie z tego przyjemnosci tylko przymus ale juz moja corka czyta ciagle ciagle tylko mamo kup mi ksiazke I nastepna I nastepna wogole uczy sie bardzo dobrze kompletnie nie ma problemow I jest tez bardzo kreatywna duzo maluje rysuje a orzelek gra w xboxa :-)
 
mama u mnie rolę się pozmieniały syn jak Twoja córka a córka jak twój syn, ja też uwielbiam czytać i czytam wszystko i wszystkich :)
 
dorota brry zastrzyki, oby szybko poprawa była

poziomki Lea fajne imie


ania u nas wtedy tez tak wiało, na szczescie u nas wszystko ok, tylko u sasiada drzewo sie przewróciło, super ze dzieciaki zadowolone, a ty niedługo bedziesz miała zoo:-D


mamartusia zdrowka

annaoj jak twoja kosc ogonowa, juz nie boli?

mama to masz rozpierduche na całego, najgorzej jak łazienka albo kuchnia w remoncie

u nas jelitowko wszystkich przeleciała, na szczesic ejuż koniec, znaczy się tesciu jeszcze został

pozdrawiam
 
Dorota masakra z tymi zastrzykami ale oby pomogły i żebyście uniknęły szpitala.

Więcej dzieci nue chce bo juz mam ciąż dość :D a i nam pewne plany zawodowe i bede sie chciała na nich skupić.

Kate a tak sie martwiłam a chłopaki stanęli na wysokości zadania

Mama dobrze ze jedt jakiś postęp w robotach. Opłaca sie na takiej aukcji kupować?
Goska chce Usc do szkoły o profilu fotograficznym i myśle zecto dobry pomysł:)

Annaoj tu jedt to 10 klasa ale jak to sie ma do Pl to bladego pojęcia nie mam. Byłaby w gnazjum.

Mamartusia zdrowka, ja smarkata jestem ok kilku dni ale nic poza tym.

Stefa o nie haha

Lenka zdrowka

U nas wieje potwornie, muszę do sklepu a rak mi sie nie chce:(
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1422467346.848068.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1422467365.238996.jpg

Juz takie dorosłe :D
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1422467346.848068.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1422467346.848068.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 49
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1422467365.238996.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1422467365.238996.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 49
reklama
hej
czarna rozpacz u mnie bo gołębie nie wróciły :-( w dzień kręciły się nad domem i siedziały na dachu u sąsiadów ech dzieci a bardziej Majka załamana :-(

Z Marcelką wygląda że lepiej :tak: dr powiedziała że chyba najgorsze za nami, dała receptę na nifuroksadyd na wszelki wypadek i dała wytyczne, dzisiaj tylko dwie luźne i jedna już lepsza :) dicoflof kropelki działa czyli wart ceny bo 5ml kosztuje 30 zł :dry:

ania ja nienawidzę gołębi, tylko srają blehh moj tesciu miał na szczescie miał
ja jeszcze nie wiem ale one naprawdę były śliczne ech może wrócą
hej
poziomki młodzi wczoraj dzielnie u dentysty wytrzymali, straszy zrobił 2 zęby, mały fluor ale jak na niego to i tak dużo,
później w 2 urz dach bylismy i byli grzeczni, myslałam ze bedzie gorzej i udało mi się wczoraj dostać do okulisty
z najmłodszym, chciałąm mu oczy sprawdzić bo ja mam asygmatyzm, na szczeście oczy zdrowe

ania matko ile Ty już masz zwierząt, kury, 4 koty, gołębie, psy coś jeszcze?
gratki dla dzielnych chłopaków

ostatnio Majka liczyła ale nie pamiętam więc: 4 koty, 3 psy, 2 świnki morski, 10 kur i było 6 gołębi ale nie wróciły jeszcze
witam
relaksuje się właśnie z kawą :-)

Ania niezłą akcję mieliście. Fajnie, że się dzieciakom tak w szkole spodobało. W ogóle widać, że dobrze Wam tam:-):-) Jak Marcelka?
miłego dzionka
Oby nie prędko taka akcja sie powtórzyła brrrr
No naprawdę ogromna ulga że taki im tam dobrze :tak: i nam też, zawsze marzyłam o domku na wsi więc co mam narezkać że marzenie się spełniło ;-)hihi
Marcelka wygląda na to że lepiej
poziomki mi się Lea bardzo podoba.

mnie dziś rozłożyło.:confused2::confused2::wściekła/y: głowa mi pęka dosłownie, i mąż mnie tak wkurza że słów brak!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

aniu - faktycznie tych zwierząt to wam się "uzbierało"! fajnie. :tak::tak::tak:
dosłownie uzbierało, bo 1 pies i kury przygarnięty po poprzedniej właścicielce, 2 koty od koleżanki przygarnęłam a gołębie dzieci od kolegi hihi schronisko niedługo otworzę ;-)
jak głowa, współczuję

dorota ale współczuję Lilce zastrzyków :-( taka mała dupka :-( a jak jej kupa bo mojej pomógł dicoflor krople, drogi bo 5ml 30 zł ale podziałał więc warty a że i tak tylko 30 dni może być otwarty to dam cały

poziomki dokładnie ten trzaski drzewa i taki romantyczny klimat mmmmmm znam to tylko z filmów ale zawsze mi się marzył :rolleyes: ech żeby tylko "wojtusia" za szybko nie było ;-);-)hihi


remonty, remonty brrrr mnie czeka na wiosnę mega remont, bo wyobraźcie sobie, że dom nam za mały :rofl2: hihi w dupach nam się poprzewracało :rofl2: a poważnie tak nas wnerwia przechodnia kuchnia, że trzeba kuchnę dostawić a z tej zrobić korytarz i łązienkę powiększyć bo ta jest okropnie ciasna :dry: no i wc oddzielić bo mała dama roścnie i kolejki się tworzą jak zajmie :sorry: a co to będzie później, aż strach pomyśleć
 
Do góry