reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Jestem i ja, wieczornie lub nocnie jak kto woli. No ale do 22 to ja w pracy byłam, jak wróciłam to musiałam się nażreć na noc oczywiście, a potem du...coraz większa:wściekła/y: a teraz czytałam co pisałyście, przeglądałam fb i jednym okiem ogladałam zaległy odcinek Na Wspólnej. Mój M w pracy, jutro jak wstanie planujemy udac się na grilla a pogoda dopisze

Stefa...już napisałam na :ninja2:, bo wcześniej zapomniałam
Dorota...fajne zdjęcia, resztę tez dopisałam na
ninja9ab.gif

Poziomki...no nareszcie Kobieto wróciłaś!!
Mamcia....niedawno rodziłaś a już Louis skończył miesiąc. Ale czas leci
Ania138..jeszcze z tydzień wytrzymaj no i pokaz nam fotki salonów :-)
Marta24...cieszę się, że wszystko na badaniach w porządku, ale pewnie lekarz Cię zestresował
Liza, Marta, Mamcia, Lenka, Pysia, Kate, Happymama, Mamartusia, Martika, Anna oj, Mama290, Misiarska, Madi77 i reszta...witajcie
 
reklama
Ja tylko melduje ze sie ja tym razem rozłożyłam , chora jestem :-(, zapowiada sie ciężki dzień . Muszę znaleść siły dla dzieci ,na jakieś porządki i zakupy ,ale nic mi sie nie chce :-(.

Miłej niedzieli dla wszystkich .
 
Mamcia jak po zębie nie przejdzie, to może warto to spr czy to nie skutek uboczny faktycznie ...

U nas zapowiada się nuda nuda i jeszcze raz nuda ...
 
Siedze dzis z malym caly dzien sama, M zabral dzieciaki na urodziny do siostrzenicy. I co wam powiem? Masakra, posprzatalm caly dom, kurczak w piecu juz zimny, nawet akwaria poczyscilam. Normalnie sie nudze!!!!!


Jezuuu juz czekam az wroca, to troche zycia w te sciany wroci ;-).
Maly tez ne chce ze mna gadac tylko ciagle spi :-p.



...
poziomki musiałaś chyba nieźle czkać, bo w końcu się pojawiłaś .. my Cie tylko nawoływałyśmy a TY nic :p już nam tego więcej nie rób... bo pomyślimy, że sobie nie dajesz z 5 dzieci :p


siedzę i się śmieję z was baby! :-D:-D:-D:-D:-D


a my wczoraj znajomych mieliśmy, i chyba za dużo wina było bo jakoś głowa mnie dziś boli. :-p:cool2:
 
Mamartusia przynajmniej wiesz ze od wina glowa cie boli hehehehe.
Stafaa ja mysle ze to moze byc od pogody bo wszyscy moi znajomi mowia ze ich glowa boli. Mam nadzieje ze sie rozpogodzi i pojde gdzies polazic z dzieciakami.
 
hej laseczki
M zabrała się za pomalowanie korytarza, jak skończy jedziemy po dzieciaki i dzień się skończy ;-)
półkę co wczoraj powiesił, musiał zdjąć bo wyglądała okropnie i dalej robi za regał/słupek o wiele lepiej się prezentuje :tak: trochę mi go żal było bo się namordował ale co zrobić
(to takie coś)
EXPEDIT Regał - czarnobrąz - IKEA

słonko pięknie świeci ale nie wiem jak jest bo tylko rano byłam z psem :sorry2:

muszę komodę przejrzeć i zrobić miejsce na ubranka małej ale jakoś nie mogę się zebrać do tego :sorry:

dorota zdrówka

resztę pozdrawiam i podsyłam trochę słonka co byście z domów sobie wyszły :tak:
 
reklama
Aniu dzięki :-). Fajna ta polka :-).

U mnie dziś slonecznie ale wietrznie ,przez co jest zimno .

Ja ledwo żyje ,ale mieliśmy pełno spraw na mieście do zalatwienia ,więc pół dnia poza domem ,ledwo dałam radę .
Niedawno M pojechał do tamtych dzieci ,będzie wieczorem, ja teraz leze a dzieciom bajki wlaczylam .

Aha pralka nam sie popsula ,zła jestem strasznie bo kasy nic nie mamy ,a jak tu przy dzieciach bez pralki wrrrrr :-(, nawet nie mam sił sie denerwować.
 
Do góry