reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

hej
u nas dopiero niedawno słońce wyszło, a wczesniej deszcz i zimno
a ja dzisiaj na kiermaszu pod kościołem od 8,30 do 12 byłam,
prawie zamarzałam ale mimo tej pogody sprzedałyśmy dosyć duzo

w weekend posadziliśmy parę drzew, mam nadzieje, ze się przyjmą

Ania ja juz wogóle się pogubiłam o co chodzi z tym mieszkaniem i kredytem u Was,
powiedz mi czy kupujecie to mieszkanie czy nie
poziomki witaj po przerwie
Stefa a Tobie tylko jedno w głowie :szok::rofl2::rofl2:, haha
Dorota, Liza u mnie najmłodzy przyjęty do przedszkola,
od września obaj idą, w tym tygodniu podali liste dzieci przyjętych
martika właśnie najbardziej boję się że gdzybym miała kolejne dziecko to znowu
zawsze ze wszystkim sama, nie mam pomocy ze strony rodziny
mamcia u mnie na szczęście ból głowy minął , myśle ze to było spowodowane stresem,
a jak zab Twój
Doris i jak grill się udał?
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej u nas się wypogodziło więc wycieczka rowerowa się odbyła juhuu.. jestem mega zmęczona ale tak bardzo pozytywnie :) 28 km zrobiliśmy i jestem dumna z mojego Adika, że dzielnie dotrzymywał nam tępa ;) dwójka mniejszych w fotelikach siedziała, już się nie mogę doczekać, aż sami będą jeździć, bo robia się coraz więksi a moja kondycja jest coraz słabsza haha :)

kate aa o czy ja sobie mogłam pomyśleć jak chłopa na weekend przyjechał !! :D
 
Witajcie wieczorkiem, u nas tez dzis pogoda brzydka, wiało i pochmurno cały dzien ale ja sie nadzwyczaj dobrze czuje aż mnie to niepokoi:confused: przypomnijcie mi to jak będę narzekała ze mnie mdłości męczą :-D

Dorota zdrowka dla Ciebie, duze M ma te dzieci?

Ania kupujcie mieszkanie?

Mamcia ja tez na obrzeżach Londynu mieszkam, sielsko i anielsko u nas jak na wsi;-)

Stefa wow niezły dystans 28 km :-)

No i wiecej nie pamietam mam nadzieje ze jak sie wdroże to będę bardziej Wasze posty ogarniala :-)
 
Marta dzięki . Dzieci M z tamtego małżeństwa maja po 6 i 8 lat :-).

Ja zdycham ,więc idę spac ,z rana na szczęście nie muszę wychodzic M zawiezie Oliwke do szkoly .

Dobrej nocy .
 
witajcie kochane, wreszcie do was dotarłam:tak:

miałam gości z Anglii, kuzyn z rodzinką przejazdem był i zajechał na 2 dni ,fajnie było:-)

Ania ty już jedną nogą na porodówce , ale fajnie:-)

sorki że nie dam rady wszystkim odpisać ale ledwo ogarniam naprawdę.
 
Marta ja ze wschodniego a ty? U nas tez wiocha hahaha, znajomi sie smieja ci co w centrum mieszkaja ze na wies do nas przyjezdzaja odpoczac ;).
My mimo braku dobrej pogody zaliczylismy 2 godz spacer, musialam dzieciaki wymeczyc ;), sama tez sie wymeczylam ;).
I dzien zlecial, przyznam sie ze stracilam poczucie czasu i przed chwila sprawdzalam w kalendarzu czy to sobota czy niedziela :/.
Dorota odpoczywaj kobieto bo ty ciagle gdzies latasz.
Stafaa rowery!!!! Super sprawa, kocham normalnie. Tyle km z checia bym zrobila :).
Happymama fajnie ze sie odezwalas i u was wszystko oki :).
Kate juz sobie wyobrazam jak zmarzlas, ty uwazaj jeszcze na siebie i nie przeginaj!!!!!
Zab mnie nie boli, na szczescie ale jest caly czas tak jak mowilam :/.
 
Mamcia dobrze ze ząb nie boli . A no w niedzielę to jeden dzień wolnego mojego M i zawsze cos do ogarniecia mamy . Ale wypoczywam ile mogę :-).

Kate obys tylko sie nie przeziębila .

Happymama witamy :-), super ze u was dobrze .

Ja zaś nie śpię - czyt. OLIWIA.
 
hej
w nocy znowu spać nie mogę :eek: na kibelek biegam :sorry:
oj muszę tą torbę spakować bo faktycznie pojadę tylko z torebką ;-)

M załatwił, że będzie chodził teraz na 8 do pracy i rano dzieci do szkoły zaprowadza :tak::-)
korytarz zrobiony :-) teraz kolej na pokój dzieciaków a łazienka to chyba na koniec albo najlepiej w ogóle bo jak o tym pomyślę to mnie wzdryga :eek:

widzę że do niektórych moje słonko dotarło :tak::-D cieszę się
hej
u nas dopiero niedawno słońce wyszło, a wczesniej deszcz i zimno
a ja dzisiaj na kiermaszu pod kościołem od 8,30 do 12 byłam,
prawie zamarzałam ale mimo tej pogody sprzedałyśmy dosyć duzo

w weekend posadziliśmy parę drzew, mam nadzieje, ze się przyjmą

Ania ja juz wogóle się pogubiłam o co chodzi z tym mieszkaniem i kredytem u Was,
powiedz mi czy kupujecie to mieszkanie czy nie
a Ty już się tak dobrze czujesz że dałaś radę wystać tyle godzin? oby Ci się nic nie przyplątało
trzymam kciuki za drzewka :tak:
kate ja sama już nie wiem :sorry: jak chcieliśmy zrezygnować przez te kłamstwa i krętactwa szwagra to teściowa wzięła sprawy w swoje ręce i wyglada na to że tak że jednak kupujemy ale sama widzisz jak jak to wszytsko idzie :wściekła/y:
mieszkanie musi być sprzedane do końca maja, pożyjemy zobaczymy
jedno jest pewne jeśli szwagier da gotówkę to kupujemy, jeśli dalej będzie coś kombinował że on zrobi przelew czy coś jeszcze innego to rezygnujemy
Witajcie wieczorkiem, u nas tez dzis pogoda brzydka, wiało i pochmurno cały dzien ale ja sie nadzwyczaj dobrze czuje aż mnie to niepokoi:confused: przypomnijcie mi to jak będę narzekała ze mnie mdłości męczą :-D

Ania kupujcie mieszkanie?
możesz być pewna że przypomnimy ;-):-D
ach temat rzeka, który ciągnie się od prawie roku :wściekła/y: chcemy kupić mieszkanie nad nami i połączyć z naszym ale to wszytsko póki co palcem po wodzie pisane :eek:
witajcie kochane, wreszcie do was dotarłam:tak:

miałam gości z Anglii, kuzyn z rodzinką przejazdem był i zajechał na 2 dni ,fajnie było:-)

Ania ty już jedną nogą na porodówce , ale fajnie:-)

sorki że nie dam rady wszystkim odpisać ale ledwo ogarniam naprawdę.
witaj:-)
no już tuż tuż i zaczynam się trochę stresować :-( ale z drugiej strony już nie mogę się doczekać tym bardziej, że strasznie już mi doskwiera moje maleństwo bo tak się pcha że czasem z bólu nie mogę wyrobić :eek:

to wesoło miałaś :-D

o sąsiadka na kawę zaprasza to spadam :tak::-)
 
reklama
hej
właśnie wróciłam od lekarki, lekką załamkę mam,
badania zrobiłam, złe wyniki mam, w ogóle zle się czuje ,
taka wypompowana jestem, słąbo mi co chwile,
lekarka mnie pocieszyła , ze z tymi wynikami nic dziwnego

Ania wystałam bo obiecałam, że dam rade, moja koleżanka
co wczoraj ze mną była, powiedziała mi, że zelaza chyba jestem,
ona dzisiaj zasmarkana,
w takim razie czekamy jak się sprawa z mieszkaniem ułoży, oby po Waszej myśli
 
Do góry