reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Aniu u Ciebie to już tuż ,tuż :-), ale Ci fajnie :-).

Poziomki cieszę się ze u was ok 3 mam kciuki za samochód i za Jagne :-).

Nie mówiłam Wam ,ale jakiś czas temu zgadalam się z mama jednej z koleżanek ze szkoły oliwki o wózku i ona ma wózek 3 w 1 ponoc fajny i za 400 zł mogłaby mi go sprzedać . Wczoraj pod szkoła zagadala mnie koleżanka tej pani i oznajmiła ze ma taki sam wózek jak tamta chciała mi sprzedać i mówi ze odda mi go za darmo ( tylko nie wiem czy z fotelikiem, ale nieważne ) ważne ze bede miała wózek i trochę kasy zaoszczędze hi, ja się cieszę jak dziecko :-).

Mojego M od rana jeszcze w domu nie ma ,dopiero wraca ,dzieci śpią ,oby dziś daly mi pospać .
 
reklama
cześć dziewczyny
Trochę mnie nie było, ale jak pisałam Młody się pochorował, oczywiście jak to u niego zaraz szmery w oskrzelach
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif
Jest poprawa, ale nadal chyrla i katar ma. Za sadystę muszę ja w domu robić, bo B przez dwa dni jak mu nos fridował, to ledwo co i wszystko zostawało i po gardle spływało "bo nie ma sumienia, bo on tak wrzeszczy"
mad.gif.pagespeed.ce.-yoCYCeBVc.gif

Choroba Wiktorka pokrzyżowała nasze fantastyczne plany weekendowe
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
, no ale "co się odwlecze to nie uciecze"
Marta78 ja Ciebie pamiętam, chyba z racji tego, że Twoje starszaki mają tak samo na imię jak moje.
Dorota zdrówka dla Oliwki. Fajnie z tym wózkiem Ci się udało.
Stefaa też uwielbiam teksty i rozmowy dzieciaków. Obiecywałam sobie zapisywać, potem bloga wymyśliłam, ale jakoś tak się rozeszło.
Ania jeszcze tydzień byś mogła w dwupaku wytrzymać. Co do mieszkania to z tego co się orientuję taka możliwość warunku przez bank jest, ale w momencie jeśli kredyt hipoteczny na mieszkanie.
Ania spokojnie, bez stresu :) na tym forum są dziewczyny które z rozwarciem na dwa palce długo chodziły a potem ciąze przenosiły :)
jak ja, a w końcu Młody dokładnie do swojego terminu doczekał;-)

Marta cieszę się, że u neurologa wsio ok.
Poziomki trzymam kciuki.

uciekam z psem, bo B wybył i sama jestem
 
Bry

Poziomki no witamy :-) czesciej prosimy pisac ;-)
Ania obys urodzila przed terminem, ;-) wiem bo sama dwoje przenosilam :p no i wlasnie z mikim kolo 11 maja mialam juz na 1 palec rozwarcie potem juz na 2 palce... a dziadyga i tak wyszla po terminie (31 maj) 8 czerwca w terminie z USG :tak: :sorry::laugh2:
Dorota ja tez czekam na wyniki z przedszkola, Mikolaja zapisalam, ponoc na 100% mial sie dostac ale czekam na potwierdzenie... jak tak bedzie to od wrzesnia chyba zaczne szukac jakiejs pracy... a moze sie uda cos fajnego znalezc to wtedy Mikolaja przestawie i nie bedzie chodzil tylko na 5h a na wiecej.... zobaczymy, narazie planyyyyy... :-) Fajnie z tym wózkiem :tak:


U nas dzis pochmurno, zakupy po poludniu zaliczymy, bo teraz maz w pracy. :p ja obiad zaraz zrobie, posprzatam w domu no i moment zleci do 12 :confused2: w pn i wtorek mam duuuuzo do zalatwiania a do tego auto do mechanika musze odstawic i potem we wtorek odebrac kolo poludnia bo mam ortodonte z Hania a za daleko musze jakos dojechac.... mam nadzieje ze gosc zdazy zrobic :sorry::eek::cool::baffled::confused2:
Yyyy i to chyba na tyle :p Corka w pn. ma pasowanie na czytelnika ;-) juz doczekac sie nie moze :happy:
Milego Weekendu! :rofl2: 1337100408-t8I778.jpg
 

Załączniki

  • 1337100408-t8I778.jpg
    1337100408-t8I778.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 36
hej
piszę do Was z mojego nowego salonu :-) no dobra saloniku
wczoraj łóżeczko złożyliśmy :tak: widzę że M się bardzo denerwuje więc już nic nie mówiłam bo równie dobrze mógł to zrobić jak będę w szpitalu ale niech mu będzie ;-) ja piorę najmniejsze ubranka, pościel, ręczniki itp i już sobie ułożę i niech czeka co by M już się bardziej nie stresował ;-):rofl2:
cześć dziewczyny
Trochę mnie nie było, ale jak pisałam Młody się pochorował, oczywiście jak to u niego zaraz szmery w oskrzelach
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif
Jest poprawa, ale nadal chyrla i katar ma. Za sadystę muszę ja w domu robić, bo B przez dwa dni jak mu nos fridował, to ledwo co i wszystko zostawało i po gardle spływało "bo nie ma sumienia, bo on tak wrzeszczy"
mad.gif.pagespeed.ce.-yoCYCeBVc.gif

Choroba Wiktorka pokrzyżowała nasze fantastyczne plany weekendowe
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
, no ale "co się odwlecze to nie uciecze"

Ania jeszcze tydzień byś mogła w dwupaku wytrzymać. Co do mieszkania to z tego co się orientuję taka możliwość warunku przez bank jest, ale w momencie jeśli kredyt hipoteczny na mieszkanie.
mój tak robił inhalację, trzymał tak trochę dalej albo pod brodą żeby mały nie widział bo darł się jak opętany i temu serce pękało :sorry: ale że wszystko szło w powietrze to nie ważne :-)

przy hipotecznym może i tak ale to jest zupełnie inna sytuacja, jakiś kredyt rodzinny na spłatę, bank wymaga jedynie wskazania spadkobierców i im przelewa odpowiednie kwoty i po wszystkim, a co kto zrobi z tymi pieniędzmi to już jego sprawa, a M doszedł do wniosku że ten sku....... jego brat próbował go wykręcić w taki sposób żeby przelew na to mieszkanie co my chcemy kupić poszedł od niego tak jakby on za nie zapłacił a nie M :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to jest taka szumowina że już nie jeden interes zrobił na rodzinie przez co teściowa miała później na pieńku a on wszystko w d....... :no::no:

Ania obys urodzila przed terminem, ;-) wiem bo sama dwoje przenosilam :p no i wlasnie z mikim kolo 11 maja mialam juz na 1 palec rozwarcie potem juz na 2 palce... a dziadyga i tak wyszla po terminie (31 maj) 8 czerwca w terminie z USG :tak: :sorry::laugh2:
byle do 10 i niechsię dzieje co chce, ja też syna urodziłam po czasie i tez już podziękuję, tym bardziej że ta ciąża to mi tak jakoś trwa i trwa ;-)

dorota ale super Ci się udało :tak:
poziomki witaj :-D super że szkoła podpasowała :tak:

spadam śniadanko sobie zrobić
 
Aniu nie dajcie się temu skur....... :-(.
Widzę u Was wielkie szykowanie :-), masz rację naszykuj ile sie da coby M sie zbytnio nie stresowal :-).

Anna no ktos mysi być tym gorszym :-), zdrowia dla małego .

Liza no to oby Mikołaj dostał sie ,ja czuje ze alanek niestety sie nie dostanie .

U mnie noc srednia ,tzn długo nie umialam zasnąć ,średnio mój sen trwał od po 23 do 5.30 ( po tej godz już wcale nie zasnelam ) ,przez te 6 godz wstawałam dokładnie 10 razy ( aż specjalnie liczyłam) , ale i tak trochę pospalam ,bywa gorzej hi
Od rana źle sie czuje :-(, niedobrze mi i jakoś słabo :-(, u mnie zimno i ponuro .

Dziś z całych sił postaram sie wam pokazać wszystkie zdjęcia na raz :-), ale to później.

Aniu pokaz fotki saloniku :-)
 
Cisza tu straszna .

Mieszkanie ogarniete,jutro posprzatam kuchnie , w tygodniu okna i bedzie posprzatane,jeszcze z biegiem czasu kilka swoich dodatkow i bedzie git :-).

Na zamnietym fotki mieszkania ,brzuszka i prezentow od Was :-).

Milej nocy
 
Wpadam wieczornie z drineczkiem :D no co w końcu sobota:D

byłam dziś na zakupach, oczywiście dzieciom dostało się najwięcej.. dlaczego na mnie tak wszystko, nie pasuje idealnie jak na nich ;)

Ania szybko się uwinęliście z tym remontem, aż żałuje, że tak daleko mieszkacie, bo my chcemy zacząć w maju generalkę i przydałby mi się Twój M :) Na razie jesteśmy na etapie szukania ekipy i wyceny i projektów.. zobaczymy w jakim stopniu to będzie generalny remont :)

Doris :d ja nadal czuje niedosyt informacyjny hihi nie wiem coś TY robiła w hotelu :D

mamartusia i co podsłuchałaś swoje dzieciaki ? napisz mi ( na priv albo tu) jak możesz oczywiście o co chodzi z tym wykresem i z tymi temperaturami co prowadzicie .. podczytałam, że TY już wtajmniczona więc tak sobie myślę, że to może dobre byłoby i jako środek anty - znaczy taki wspomagacz :D ale ja ciemna od zawsze z z tego byłam ;)

annoj jak nie ten weekend to następny !

liza noo na emeryturkę czas zbierać fundusze :D 3mam kciuki za pozytywne działania :D

poziomki musiałaś chyba nieźle czkać, bo w końcu się pojawiłaś .. my Cie tylko nawoływałyśmy a TY nic :p już nam tego więcej nie rób... bo pomyślimy, że sobie nie dajesz z 5 dzieci :p
 
Siedze dzis z malym caly dzien sama, M zabral dzieciaki na urodziny do siostrzenicy. I co wam powiem? Masakra, posprzatalm caly dom, kurczak w piecu juz zimny, nawet akwaria poczyscilam. Normalnie sie nudze!!!!!
 
mamcia ja jak jestem bez z dzieci to mniej zrobie niż jak z dziecmi hihih :)

dorota pusto bo weeked i kazda się pewnie Meżusiem napaja :D

Kate zeszłaś już z chłopa :p:p
 
reklama
Do góry