reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

hej
stefa dzieki , Tomek kaszle ale chyba będzie dobrze, ja prawie odzyskałam węch i smak za to ogłuchłam:confused2:
ksiązki mają elementarz xxI wieku, według mnie fajne, a religie mają z siostrą , ostatnio im tłukła że haloween to zło, a tak ogólnie to na razie nie narzeka , a modlitwy też mają do wyuczenia. Też planuję puscic Antka z Tomkiem do komunii, a zobaczymy czy się uda, a tak a propo po co ma katechetka do dostępu do Komunii Sw.

Mamcia naprawdę fajnie wyglądaliscie, a syn też by mnie zaskoczył
pozniej nadrobie bo musze komp zwolnic
 
reklama
Anamari82 ja w Pl tez bym pewnie nie obchodzila, ale ze mieszkamy w Irlandii, tutaj to tradycja, wiec czemu nie, dla dzieciakow wielka frajda, a do tego moga zobaczyc ze te cale strachy nie takie zle.

Poziomki szkoda slow..
U nas w Pl proboszcz ma cennik uslug.. Nie zaplaciasz to nic nie dostaniesz.. A przeciez sam Papiez mowil zeby nie brac pieniedzy- nie kazac ich dawac raczej...
Ale temat rzeka i nerwow szkoda ..
Nie wiem jak w UK ale tu u nas w Irl wszystko jest bardziej na luzie, a Ksieza tez sa ludzmi.

Cala noc spokoj- zamiast spac to lezalam i sie cieszylam ;-)

Mamcia ja wczoraj tez wyjadalam- na szczescie Corka sie podzielila- tyle ze ja na ciazowe zachcianki niestety zrzucic nie moge ;-)
Dorota bedzie ok. Poczatek najgorszy, zachecaj go, niech widzi ze ty sie cieszysz ze on tam chodzi. My mamy naprawde duzo gorzej to znosimy niz dzieci, a im czasem i od nas sie udziela, wiec wielki usmiech na twarz w poniedzialek :-)

Mi juz sie ogarnac troche udalo, Amelka wlasnie padla, a mnie znowu cos glowa zaczyna bolec :-(

DZIS CHLOPAKI WRACAJA W NOCY :-D jupiiii :-D
 
Mamcie tylko nie forsuj sie zbytnio i na chlopa zwal robote:)

Kurtka ma na metce 9mcy i nie musze podwijac rekawow:p

Lenka zdrowka:)

Iwona ja jestem niewierzaca,M wierzy w sile sprawcza ale nie uznaje kosciola. Dzieci jak beda miely chec to prosze bardzo bronic im nie bede:)
 
Ostatnia edycja:
Nasz syn chilodzi do szkoly wielowyznaniowej, lily tez pojdzie do tej szkoly. Katolicka szkola tez jest jedna.
Mam znajomych co jezdza na msze do polskiego kosciola, oczywiscie wszystko jest tak jak w pl, drudzy znajomi chodza tu do katolickiego kosciola angielskiego i juz zupelnie inna bajka, sa w szoku jaka ogromna roznica jest. A przeciez tez katolicki. Wszyscy z moich znajomych katolikow, komunie dzicia robi w ang. Kosciolach bo w polskim takie wymagania ze glowa boli.
 
no jestem
moi ochrzczeni, my wierzacy praktykujacy, choć o księżach mam różnie zdanie, niekoniecznie pochlebne

Dorotka Ty się zamartwiasz jak Alan da sobie radę a on zapewne raz dwa się zaaklimatyzuje, tylko my mamy tak sie zamartwiamy i wymyslamy niepotrzebnie nwe problemy, choć wiem że łatwo pisac jak nie dotyczy osobiscie, pamietam jak sama schizowałam, no i teraz we wrzesniu jak Toemk szedł do 1 kl, bedzie dobrze, zobaczysz

a wracając do szkoły to u nas też dostają mleko a T dodatkowo jabłko i pokrojoną papryke lub marchew, tylko że jest to niejadalne, marchew jest okropnie gorzka a jabłka kwasne ze nikt w domu nie chciał tego zjesc, myslałam że przesadzają do póki sama nie spróbowałam, ktoś niepotrzebnie wywala kase

dziewczy

ny fe , nieładnie jak można dzieci obzerać:-p
ja czasami też podkradam:sorry2:

byłam pooprzatać przy okazji Olo był na dworze, na cmentarzu byliśmy rano, bym się jeszcze przejechała wieczorem ale zanim m przyjdzie to bedzie trzeba kłasc olka spać
poziomki to niezą masz kobietkę w domu, chociaż mój Olek też nie najgorszy, dziś miał kurtkę na 18 m, choć rękawy troszkę wywinęłam, a tak ciuchy nosi na 9-12m
 
Spore wasze dzieciaczki, moje jakies ogromne nie sa ale ja mam 160 chociaz ostatnio jak mnie polozna mierzyla to wyszlo 158 myslalam ze sie pomylila ale w domu sie zmierzylam i naprawde 158 szok, kurcze sie...
M ma 180 ale znowu jest bardzo szczuply a wiec nasze dzieciaki takie duze nie sa bo nie maja za kim :)
 
Annaoj u nas to samo z marchewką :wściekła/y: no ona tak wygląda,że porażka i gdzie tu zdrowa żywność jak czasem jest zepsuta lub stara taka,że.... a niby te woreczki to już nie wiem po co... a o smaku mleka smakowego to nie wspomne :-D bo mój to wypluł ponoć jak się napił ja musze spróbować bo zawsze zapominam
Poziomki ta rozmiarówka czasem taka jest ale Jagodzianka duża kobitka widać ze mamusia dba :tak:

Mój dziś cały dzień w pracy więc i my siedzimy w domu a jutro wyruszymy na cmentarze, popołudniu kolejne urodziny chrześniaka więc zleciii :-p
Mamcia to obmyślaj już plan na weekend z mężulkiem ;-)
 
Ja czasami nawet podjadam w tajemnicy:p:D

Mamcia my duzi i oboje mamy geny duzych po rodzinie:)

Tutaj niedaleko jest szkola katolicaka dla Gosku ale nie biore jej pod uwage.

Bedziemy w niedz w centrum to zajdziemy do virgin bo maj dobra oferte na neta-moze w koncu podlaczymy:D:rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry