reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

opisałam się wcześniej i mi się skosowało :/

Poziomki może ja rzeczywiście na jakąś zołze wyglądam <lol>

moje najbardziej ucieszone i najwiecej jedza jak na obiad dostana frytki, pizze lub spaghetti w ostatecznosci :p

-do komuni w Pl jej nie dopuścili? czemu jeśli można spytać?


a nam dziś z Klaudią całą górę udało się wysprzątać- i wysypisko zabawek też ;) Córka sprzątała jak szalona, nawet odkurzała, bo powiedziałam, że nie pójdzie zbierać cukierków <lol> podziałało :p szkoda że nie jest częściej to Halloween :p

Dorotka nie najmlodsze :p bo Amleka jeszcze nie chodzi, na razie w domu ze mna siedzi :p Patryk chodzi, choc w sumie łatwiej byloby Amelke zostawic niz jego :p
On chodzi już prawie rok i nadal ma dni że płacze lub się smuci, ale nie jest to już histeria jak to bywało na początku :p
wcześniej bywało ciężko, miałam wyrzuty sumienia, ryczalam w domu i siedzialam i czekalam na telefon zeby go odebrac bo bylam pewna ze on nie da rady, ale nie zadzwonili ani razu, czasem jak gorzej histeryzowal czekalam na korytarzu tak zeby mnie nie widzial, najdluzej plakal pol godziny- ale jak mnie nie bylo- pozniej mi panie opowiadaly- ale to w pierwszym miesiacu bywalo raczej..
nie raz mialam ochote wejsc spowrotem i do domu go zabrac..
ale przetrwalismy..
i wiem ze jemu tam jest dobrze, lubi przedszkole, swietnie sie bawi, duzo sie juz nauczyl, zna mnóstwo piosenek i tańców, zaczal po angielsku gadac, w ogole zaczal mowic bo wczesniej to malutko, ma kolegow :) i jak na ulicy czy gdzies spotkamy ktoras "jego pania" to ucieszony wielce ..
nie raz jechalam wczesniej zobaczyc i nigdy nie zastalam nic niepokojacego, zawsze usmiechniety, zabawiony i o mamie nie pamietal :p
poczatki sa najgorsze- jeszcze zalezy jakie dziecko :p ale da sie przetrwac :p wytrwalosci kochana :* dacie rade i bedzie ok :* a przedszkole to dla takiego dzieciaka swietna sprawa :) widzisz moj mial 2lata i 2msce jak poszedl, Alanek twoj to juz prawie 3 wiec mysle ze szybciej sie oswoi :)
Klaudia moja jak ja piscilam miala 3lata i beczala jak ja po nia przyjezdzalam i do domu musiala isc :p az mi glupio bylo bo myslalam ze pomysla ze sie znecam nad dzieckiem w domu czy cos :p

bedzie dobrze zobaczysz :) spodoba mu sie i jeszcze nie bedzie chcial wracac do domu ;)

Stefaa my wlasnie Ryanair -em latamy, do Rzeszowa, ceny masakryczne, zwlaszcza w lecie i na swieta (a teraz glownie to nam zostalo) i to jeszcze dla 5naszej -teraz pewnie jak bedziemy chcieli na tydzien pojechac to w takich okolicach jak teraz, bo u nas dzieciaki maja wlasnie teraz tydzien wolnego .. na razie nie mamy planow na lot i nie wiemy kiedy sie wybierzemy wszyscy- trzeba bedzie wczesniej myslec zeby jakies tansze znalezc ..

Mamcia i ty wprawy nie masz? swietne :)

my pochodzilismy godzinke- jakos mniej ludzi w domach w tym roku ;) wiec i slodkoci troche mniej ;) ale pol wielkiej torby i tak starczy :p
u nas parada w centrum jest zawsze na Halloween, ale my nigdy jeszcze nie bylismy, moze kiedys się wybierzemy ..

i ja teraz tak siedze i sobie przypominam zeszloroczne Halloween, po ktorym na drugi dzien szukalismy nowego mieszkania do wynajecia .. 4spalone samochody na naszej ulicy, M cala noc nie spal, bo nam w okna rzucali jajkami, kamieniami itd. pod oknem kuchennym- bylo od uliczki- piwa pili i impreze robili i tak cala noc do rana.. M oka nie zmruzyl ... ://
a tu? cisza spokoj- od godziny w sumie już nawet nikt nie chodzi po slodkosci ..
dziewczyny spia od 20 :)
wprawdzie slychac jakies petardy i fajerwerki ale to z innego osiedla ;) u nas spokojnie poki co :) oby tak cala noc :)

annaoj macie przejscia ze szkola niezle :/ mnie tez by trafialo :/ wiec wcale ci sie nie dziwie ..

co do spraw religii to miałam napisać to samo co Poziomki .. temat rzeka ..


i jeszcze M zdal mi relacje z Pl..
Synek w samolocie co chwilke o mame pytal ..
w Pl nie chcial do samochodu wsiasc z nimi, bo on chcial wracac na lotnisko i do mamy leciec ..
nie odstepuje M na krok.. jak po kryjomu wyszedl bo chcial na cmentarz jechac, to tak sie rozdarl ze az sie zachodzil -co jemu raczej sie nie zdarza - ..
i u mojej mamy i siostry dzis byli to przesiedzial u M na kolanach az zasnal ..
-tak oto moj pieszchoch odwiedza rodzinke w Pl-
u Mojego M mamy mieszka tez jego siostra najmlodsza z dwoma Corkami (9 i 6lat), dopiero jak dziewczyny przyszly ze szkoly to zaczal sie troche bawic i szalec ..

-to sie opisalam - przepraszam ze tak dlugo ;)

spokojnej nocki :* dla kazdej mamuski oczywiscie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No dziewczyny wiecie jakie gromady ludzi poprzebieranych mijalismy, niesamowite co roku to przezywam i nie moge sie nadziwic :-), jak ludzie potrafia sie fajnie bawic. Lily miala tak radoche ze szok, biegala od drzwi do drzwi :-D. U nas bardzo duzo domow jest ozdobionych ale na dzielnicach obok juz tak nie widac. Teraz siedze z mlodym i sie objadamy slodyczami ;-), ale zaraz go gonie do spania bo co za duzo to niezdrowo ;-).
iwona nie dziwie sie ze taskni za mama przeciez to jeszcze maluszek mamusi :). Moj bedzie miec zaraz 8 lat a nigdzie bezemnie sie nie rusza ;)...Poziedzial mi ostatnio ze do pl z babcia nie jedzie jak ja nie jade :).

Ale to nic, co on mi wczoraj odwalil, mialam Wam pisac i zapomnialam.
Kazalam sie im po kapieli i kolacji polozyc do lozek i pozwolilam ogladac bajki na tablecie, po 15 min przychodzi do mnie przytula sie i placze. Pytam sie co sie stalo? Lily cie uszypala, uderzyla? A on do mnie mowi: " tak sobie leze z Lily i pomyslalem ze tata tez ma siostre i tak daleko mieszkaja od siebie to takie smutne, ja nie chce zeby Lily miala nowy dom, ja chce zebysmy zawsze razem mieszkali" i wyje ;). Mowie mu jak bedziesz starszy to juz nie bedziesz mogl sie doczekac kiedy sie wyprowadzicie od siebie :D... rozwalil mnie tym totalnie...kochany...
 
Ostatnia edycja:
witajcie

mam pytanko do mam w ciazy...
dziewczyny mam pytnko
odn płci..
czy macie tak ze kazdy wie lepiej co bedziecie miec?
gadki wstylu masz...to zycze CI teraz....

ja odkąd widoczna ciąza słysze
syn bedzie,po brzuchu i twarzy widac
..albo..wymiotowałas teraz a przy corkach nie to bedzie syn
odn płci-niewiem czy pisalam?bo skleroza to "moja siostra" jak to mowią--
byłam w szpitalu na konsultacji 14pazdz.bo u gin wyszlo na usg ze z łozyskiem cos nie tak
ze cienkie czy jakos tak i czy pale
ja ze NIE
fuj.,nienawidze dymu tytoniowego
jak czuje ie jestem w stanie mowic,normalnie oddychac
...no ale byłam na konsultacji i wszystko OK
i pytałam o plec i uslyszalam..CORKA,DZIEWCZYNKA:)
ale jak czytam ze u kogos miala byc corka potem wyszlo ze syn lub odwrotnie to wole sie upewnic ast razem czy napewno

jakby byl zas syn pew ie bym kochala tez
ale tak marzy i sie 3 córecka
wiec jak usłyszalam ze corka to juz HAPPY
Oby sie srawdziło jak przy mojej 3.która juz mam

wczoraj byłam w takim KLUBIE MAM
usłyszałam..
"znasz połec?..dziewczynka?eeeee powinien byc syn...bo do pary itd
ze moj F chce napewno syna a syn brata
a skad kadywie co chce moj mąż czy syn
..no ja pierd...sorry ale wkur..mnie takie cos
co ktos ma rtg i widzi co bedzie?
kazdy wie co chce miec moj mąż i syn?
a ja w tej ciazy bardzoo drazliwa
"pogryuzc"bym mogła
niewystarczy GRATULUJE i ZEBY DZUDZIUS BYL ZDSROWY?

bo mam z mezem corki to kazdy ciagle mi o synu truje
syna juz mam i marze o 3 coreczce
mezowio to obojetne juz
kiedys owszem gadał o biol synu ale teraz jzu nie
mowi zeby tylkobylo zdrowe


i jak mowiłam ze corka to -tak??/i szok...
nie pojmuje tego

jak 1 dziecko-syn to dobrzedla ojca bo facet powinien spłodzic synba
jak ktos ma tylkosynow to -wspołczuja matce bo kazda kobieta chce corke
mam znajo,e mjace tylko synow
ale jakos im nigdy niemowiłam..OOO SYNOWIE,a corki bys nie chciala?
=choc ja sie bardzo ciesze ze nie mam 2 synow--
JAK ktos ma tylko corki to zle bo syn musi byc...

nie ograniam tego toku myslenia

ja zapytam inną mame o płec ale nigdy nie mowiłam zycze....bo powinas miec...
plci nie dasie zaplanowac
i takie teksty nie na miejscu
 
No dziewczyny wiecie jakie gromady ludzi poprzebieranych mijalismy, niesamowite co roku to przezywam i nie moge sie nadziwic :-), jak ludzie potrafia sie fajnie bawic. Lily miala tak radoche ze szok, biegala od drzwi do drzwi :-D. U nas bardzo duzo domow jest ozdobionych ale na dzielnicach obok juz tak nie widac. Teraz siedze z mlodym i sie objadamy slodyczami ;-), ale zaraz go gonie do spania bo co za duzo to niezdrowo ;-).
iwona nie dziwie sie ze taskni za mama przeciez to jeszcze maluszek mamusi :). Moj bedzie miec zaraz 8 lat a nigdzie bezemnie sie nie rusza ;)...Poziedzial mi ostatnio ze do pl z babcia nie jedzie jak ja nie jade :).

Ale to nic, co on mi wczoraj odwalil, mialam Wam pisac i zapomnialam.
Kazalam sie im po kapieli i kolacji polozyc do lozek i pozwolilam ogladac bajki na tablecie, po 15 min przychodzi do mnie przytula sie i placze. Pytam sie co sie stalo? Lily cie uszypala, uderzyla? A on do mnie mowi: " tak sobie leze z Lily i pomyslalem ze tata tez ma siostre i tak daleko mieszkaja od siebie to takie smutne, ja nie chce zeby Lily miala nowy dom, ja chce zebysmy zawsze razem mieszkali" i wyje ;). Mowie mu jak bedziesz starszy to juz nie bedziesz mogl sie doczekac kiedy sie wyprowadzicie od siebie :D... rozwalil mnie tym totalnie...kochany...

kochany Twoj syek,martwisie juz na przyszłosc tak??

odn HALLOWEENU -ja nie uznaje tego
jestem tradycjonalistka
i to ze do PL to przyszlo to jakas pomyłka
ale jak ktos chce sie bawic w przebieranie
dobrze ze choc tylko na balach przebierancow
w szkole syna ale w zerowkch było HALLOWEEN bo kol.dala zdj corki z tego na fb
i ta jej M.byla za czarownice
inna kolezanka ktorej oie corki chodza te z ta M.tez byly za czarownice przebrane

ja na pocz.miałam zapisac corke do tej szkoly ale w ost chwili zmienilam zdamie bo nie chcialam by chodzila do tej szkoly
i nie patrzylam na to ze wekszosc dzieci z przedszkola szlo do tej zerowkiw tej szkole

chodzi do innej i jest zadowolon tez
chodzi z 1 dziewczynką z przedszkoa reszta to nowe dzieci
TAM nie robili H.i dobrze bo niewiem czy miałabym ochote szuakc stroju na cosczego nie uznaje
ale to moje zdanie tylko
bez urazy dla nikogo

w PL jest WSZYSTKICH SWIETYCH i ZADUSZKI
i tego sie trzymam i nie ma u mnie zadnychprzebieranek za strachy bo taka "moda" przyszła do PL
 
Mamcia to ladnie Syna zlapalo ;-) ale rzeczywiscie jeszcze troche i bedzie tylko myslal jak tu od staruszkow sie uwolnic ;-)

Stefaa wedlug niektorych "takie" obchodzenie Halloween to normalne, moj M szybko mial dosc.. Dzis tutaj nadal spokojnie- z innego osiedla tylko nadal slychac troszke ale przynajmniej nie boje sie isc spac ;-)

To ide spac ;-)
 
No zlapalo malego na maxa, ale on chyba ma taki wiek bo ostatnio czesto ma jakies takie dziwne napady. Np mowi ze nie chce zbym byla stara bo starzy ludzie umieraja, albo sie pyta ile psy zyja i sobie liczy kiedy nasza czika bedzie starym psem bo boi sie ze zdechnie. Pamietam ze ja tez mialam taki wiek.
 
No zlapalo malego na maxa, ale on chyba ma taki wiek bo ostatnio czesto ma jakies takie dziwne napady. Np mowi ze nie chce zbym byla stara bo starzy ludzie umieraja, albo sie pyta ile psy zyja i sobie liczy kiedy nasza czika bedzie starym psem bo boi sie ze zdechnie. Pamietam ze ja tez mialam taki wiek.
a ile ma latek syn?
 
reklama
Iwona mie dopuscili jek bo nie znala wszystkich modlitw.
Synka masz kochanego:))
Miejsce faktycznie wymagalo natychmiastowej zmiany,dobrze ze teraz macie dpokoj:)

Mamcia ale slodziak:**
Objadaj sie teraz mozesz bezkarnie,)

anamari ja mam 5 corek, zawsze nam wciskaja ludzie ze maz to na pewno chce i chcial syna. Oczywiscie sa jeszcze teksty... co probujecie do skutku??
Tak jak bysmy"robili" dzieci po yo by miec syna...
 
Ostatnia edycja:
Do góry