reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

annoj - trzymaj się dzielnie. Kawał dzieciątka w sobie masz ;-) Rewelacja



Oj,nie powiedziałabym że chłopiec 3500 to taki kawał.Moi ważyli 3800.A widziałyście największe dziecko co się niedawno urodziło?Obydwie to dziewczynki,ważyły coś ponad 6 kg,z Niemiec i Hiszpanii chyba.
A mój Mikołaj od wczoraj gorączkuje i boli go głowa.Na razie dostaje paracetamol a jak będzie na siłach żeby iść to pójdziemy do lekarza.Starsi od wczoraj wieczora są na wycieczce w Warszawie z babcią.
 
reklama
hello
Ginka zaliczona, pessar wyciągnięty, mogę rodzić.
Ja nie dość, że obolała jakaś dzisiaj to jeszcze czuję, że paskudztwo z Ali próbuje na mnie przeleźć:baffled:

Pysia
będzie syn (5 ginów tak twierdzi, więc chyba nie ma mowy o pomyłce) - Wiktor.
Co do spodni to mój Igor też tak wydziera. Ma kilka par, które na plac daje, bo łata na łacie.
Stefea wyślę Ci priva. W policji posadka dobra jest. Próbuj, próbuj!
Marta pewnie czas szybko leci. Sama dopiero co leżałam i drżałam, żeby Młody się nie pospieszył, a teraz już bym chciała co by wylazł.

Oj,nie powiedziałabym że chłopiec 3500 to taki kawał.

moje dzieciaki miały 3450 i 3350, więc jednak jakby było 3700 to byłby przeskok. Wolałabym, żeby miał góra 3500, ale wpływu na to niestety żadnego, a brzuchol ogromny, największy ze wszystkich ciąż.
Zdrówka dla synka.

Uciekam mleko z miodem sobie zapodać
 
Boszzzzz dziewczyny ja to nawet nie mam czasu żeby dokończyć sprzątanie po remoncie okna na mnie czekają do mycia dzieci od brata jeszcze przyjechały i tydzień ponad z 5 dzieci :-D potem chrzciny urodziny no cyrk na kółkach istny :no: niech się te wakacje już kończą bo ja na nic czasu nie mam :-p w dodatku niedługo szkoła :szok: :szok:
 
Stefea to zaraz po robione tylko z tel dlatego słabsza jakość ;-)
20130813_154739.jpg20130813_154929.jpg20130813_155015.jpg20130813_164920.jpg20130813_165455.jpg
 

Załączniki

  • 20130813_154739.jpg
    20130813_154739.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 57
  • 20130813_154929.jpg
    20130813_154929.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 55
  • 20130813_155015.jpg
    20130813_155015.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 51
  • 20130813_164920.jpg
    20130813_164920.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 52
  • 20130813_165455.jpg
    20130813_165455.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 54
Annaoj żyjesz?? widzę że wyjęli pessara i bez niego funkcjonujesz?;-)
Poziomki jak się odnajdujesz z małą?? co u Was?
Stefea mundury Cię pociągają ?? :-D:rofl2:
 
Witam!Mikołaj zdrowy.Ale jednak się działo,bardzo cierpiał przez te bóle.Lekarka nic nie stwierdziła,powiedziała żeby obserwować go,no i dziś już dobrze się czuje,nawet był ze mną w sklepie.Było otwarcie po remoncie Polo Marketu u nas.Dla dzieci co po zakupach czekolada gratis lub baton i pycha ciasto z kremem takie krojone.
Zaraz pędzimy do miasta,umówiłam się z dziewczyną co ma na sprzedaż książkę dla Zuzanny.
 
witajcie,
gdzie się wszystkie podziewacie???

u nas nadal trwa upalne lato, piękna pogoda cały czas.

zaliczyłam dzisiaj wizytę, wszystko ok. płci się nie dało zobaczyć, muszę do połówkowego zaczekać.

anna_oj- ta waga z usg to niestety nie zawsze jest to co w realu, mi w trzeciej ciąży wróżyli ponad 3500 z usg, nawet w dniu porodu lekarka stwierdziła że spora będzie a co się okazało? że dziecię miało raptem 3030g. I fakt że lepiej się rodzi dzieciaki z wagą do 3500g.
 
Hej hej:)
annaoj a Ty jeszcze si turlasz:))) Mezczyzna solidny jak do terminu donosisz to kawal dziecia bedzie moze mnie dogonisz;)

anulaa lazienka bardzo ladna:)
moje tez tak pod prysznicem siedza bo tez taki duzy:)
Z Jaga super jest przeslodka:)

ania i co bedziemy ciociami??

Przepraszam ze nie odpisuje ale nie dam rady:( trojca chora bo Goska je czyms zarazila i mi tez sie dostalo:/ ledwo zyje..
Jaga dostaje antyciala to zdrowa;)

Przylecial do mnie ostatnio dzialacz ze wspolnoty taki ubek stary.. I wymyslil ze obdrapana lamperia to wina mojej Goski i jej kolegow... K.. Telepatycznie chyba bo na klatce nie siedzieli... Musza jakiegos osla znalezc france
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny

Dla zainteresowanych ogłaszam, że na stronie H&M bon do pobrania na -20% na kolekcje dziecięco-młodzieżową. Byłam dzisiaj, udałam 6 stówek, ale troszkę dzieciakom pokupiłam, tylko W poszkodowany, bo jakoś nic mi w oko nie wpadło, tzn. podobały mi się rzeczy, ale ta które już na stanie mam (bodziaki, i spodenki).
Dla Igora musiałam już przejść na dział młodzieżowy, bo kurtkę chciałam wziąć taką na jesień, ale żeby na wiosnę też była dobra, więc w rozmiarze 134 i tak aż mi się łezka zakręciła, że to moje dziecko już takie duże, a dopiero co się rodził i z detalami wsio pamiętam.

anna_oj- ta waga z usg to niestety nie zawsze jest to co w realu, mi w trzeciej ciąży wróżyli ponad 3500 z usg, nawet w dniu porodu lekarka stwierdziła że spora będzie a co się okazało? że dziecię miało raptem 3030g. I fakt że lepiej się rodzi dzieciaki z wagą do 3500g.
Happymama to u mnie też mogliby się ciutkę pomylić:-)chociaż brzuchol mam naprawdę wielki, największy z 3 ciąż.

Hej hej:)
annaoj a Ty jeszcze si turlasz:))) Mezczyzna solidny jak do terminu donosisz to kawal dziecia bedzie moze mnie dogonisz;)
Ty mi tak źle nie życz, chyba nie dałabym rady.
Zdrówka dla dziewczyn.

Anuula efekt poremontowy piękny. Super kolorki

Mamy dzisiaj gości na grilla. Mam nadzieje, że pogoda się nie skiepści. Mój B wymyślił bakłażany po ukraińsku, ja się zgodziłam i już od godziny przy patelni stoję
baffled5wh.gif

miłego weekendu
 
Do góry