reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Doris ale niespodzianka :) najważniejsze że jest i ze zdrowe ;)

Venice nie napisze Ci żebyś się nie martwila bo się nie da . Ale trzymam kciuki za zdrowe dzidziusia,z tym pappa to właśnie loteria,głupie wyliczenia tylko , ważne że na usg wszystko ok , ściskam Cię mocno
 
reklama
Venice tak jak mama290 mówi zrób test nifty.
Trzymam kciuki za Was.

Annaoj on juz sie boi Hahaha
Fajnie ze znalazłaś hobby ktore daje Ci tyle radości :)

Doris to Ci niespodzianka :D gratulacje!
Dobrze ze jeszcze nic nie kupiłaś ;)

A ja nie moge znaleźć sobie miejsca:( jakoś nie mam planu na moje życie i zajęcie :/
W domu mnie wk..ja a od swiat juz mam dosc
 
Poziomki, no właśnie kupiłam już parę pajacyków dziewczęcych, właśnie napisałam do sprzedającego na allegro, że chciałabym zrezygnować. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Venice trzymam kciuki i mocno wierzę że dzidziuś zdrowy, staraj się nie zadreczac w miarę możliwości!

Poziomki ja jestem po kolejnej rozmowie o pracę i mam dość, nawet nie podejrzewalam że jestem tak mało atrakcyjnym pracownikiem, za każdym razem czuje się, że tak mało wiem a moje doświadczenie to tylko wymysł.. Pytania z kosmosu brrr staram się o dotacje z up może uda się coś mojego rozkręcić. W domu też nie wkurzają więc wiem co czujesz, jestem w podobnym położeniu

Doris się niespodzianka! To teraz będzie was porowno :)
 
Doris najwyżej sprzedasz;)

Stefa oj napewno nie masz w domu takiego problemu jak ja:(
Moze nie możesz znaleźć pracy bo dostaniesz dotacje i jest Ci pisany własny biznes ;)
 
Poziomki jak ci się lepiej zrobi to napisz jaki to problem może coś wspólnie doradzimy, a może pomoże ci samo wygadanie się.

Doris a to ci niespodzianka, książę śliczny, grunt ze jest wszystko dobrze.
 
Doris ale niespodzianka dlatego ja nigdy nie chcialam poznawac plci wczesniej niz na polowkowym bo jednak pomylek jest od groma a czlowiek sie jednak nastawia ;)

Poziomki co to kryzys egzystencjalny u ciebie ?

Venicee to oczywiste ze sie stresujesz ale tak jak dziewczyny pisza szanse ze maluch bedzie chory sa malutkie tym bardziej ze usg wyszlo prawidlowo.
 
Tutaj nie chcą mowić przed połowowym wiec albo prywatnie albo trzeba czekać :)


Heh... Od czego ty zaczac...
Matka z Maćkiem nie bardzo sie lubią od zawsze.
Jak wiecie matka po przyjeździe do uk zamieszkała z nami. Generalnie potrafią razem mieszkać ale co jakiś czas un odpier.. I lecą wiązanki. Najgorsze jest to ze oboje przychodzą do mnie i slysze- zrób cos!
Ostatnio powiedziałam zeby sie Odemnie odpierdolili bo mam po dziurki w nosie.
Ostatnia draka była standardowo w święta. Była u nas moja siostra , Maciej pokłócił sie z matka a siostra uznała ze wyjedzie. Matka z pretensja do mnie ze powinnam ja zatrzymać. Ja nie kuwnelam palcem, chciała-wyjechała. Matka teraz foch, ze mna rozmawia a macka traktuje hak powietrze. Ok

Nie byłoby tak złe ale...
Matka tworzy sobie mini klubik z Goska i moja siostra przeciwko mackowi.
Doszło do tego ze ja juz zaczęłam planować odejście od niego..
Maciej nie jest święty i mordę tez ma rozpuszczona ale nie jedt potworem jakiego robi z niego moja matka.
Matka Gośce wmawia ze jest nastolatka biedna bo ma ciezko w życiu i wszystko jej sie należy. Goska olewa szkole ... Nie musze Wam mowić jaki jest poziom tutaj w szkołach.
Co jeszcze.. Na mojej głowie jest aktualnie wszystko.. Począwszy od sprzątania po 9 osobach po prowadzenie firmy bo moj maź nie bardzo ogarnia sprzedaż internetowa.
Jak matka cos robi to na odpierdol..
Heh...
 
reklama
Ona jest tu rok z haczykiem i przyjechała do pracy. Mieszka z nami bo tak wyszło jakoś samo a ze mojej siostrze wysyła £100 tyg to ma nie za dużo kasy.
Poza tym musiałabym jej cos zalatwic bo sama by tego nie zrobiła.
Od M tez dostaje bure ze we wszystkim ja wyręczam a ona nawet nie zaczęła uczyć sie angielskiego.
 
Do góry