reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Moje prenatalne mnie zdołowało ....zły wynik ....straszą mnie trisomią 21 :(
Zasrany test pappa :(
Oczywiście nie pójdę na amino...za dużo juz za mną przygód ,wiecej nie potrzebuję.
 
Venice z przeciętnością cos nie tak? Moze powtórz badanie gdzie indziej?
Na pocieszenie Ci powiem ze znajoma miała wysokie ryzyko chorób a miesiąc temu urodziła zdrowego, ślicznego chłopca. Trzymam kciuki zeby jednak była tk jakaś pomyłka :*
 
Venicee z moją Lili na usg wyszło przeziernosc karkowa 2,5 mm, testu papa teraz nie robiłam, proponowali amino...
Ale nie zrobiłam bo bałam się że małej może coś się stać, moja pierwsza córka jest chora genetycznie, u niej przeziernosc była 1,8mm test papa że ryzyko choroby 1 na ponad 40 tys i proszę jest chora gdzie ryzyko było prawie zerowe. Przy najmłodszej gorsze wyniki a zdrowa, dodam że kilka miesięcy temu zrobiliśmy jej badania genetyczne i jest zdrowa.
Mam nadzieję że u ciebie będzie wszystko dobrze, kciuki moje zacisniete
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY

Venice test Pappa to takie trochę jak "wróżenie z fusów". Nie martw się, nie denerwuj.
Poziomki powodzenia:-) :):-) :) Twoja "żona" niech się boi:-p
Stefaa muszę oblukać, ale jak chwilke czasu znajdę, co by się podelektować
Mama jak słodki. uroczy jest.
Dorota ważne, że funkcjonalne i Wam pasuje.
Happymama jak samopoczucie? Kiedy będziesz wiedziała kogo nosisz pod sercem?

Byłam wczoraj jeżdzić:happy2::-) :) Muszę przyznać, że mam z tego tyle frajdy. A jeszcze jak się od facetów komplementów nasłucham:-) :) to już w ogólę:-p
Muszę wyjaśnić co z moja pracą, bo w przedszkolu muszę się określić czy posyłam Wiktorosa marzec, kwiecień czy normalnie.
Trzymajcie kciuki, żeby było jak ma być:-) :)
uciekam, pozdrawiam
 
reklama
Hej
Wróciłam z wizyty z usg. Na razie w szoku, bo dziś okazało się że jednak będę miała synka! Miesiąc temu gin powiedział, że to dziewczynka, on jest wybitnym specjalistą i ma super usg, a jednak się wtedy pomylił. Mówi, że dzidziuś był mały wtedy, a teraz ma już prawie 11 cm i widać wszystko jak na dłoni. Ciąża trochę starsza cały czas z usg niz z terminu OM.
Mam nawet zdjęcie pitolka. Poza tym wszystko jak najbardziej prawidłowo, Maluch pięknie rośnie, ma prawie 11 cm od główki do pupci, serduszko 154, wszystko tak jak być powinno, ciąża cały czas trochę starsza z usg.
ja na razie dochodzę do siebie, bo nastawiłam się na Dziewczynkę, a tutaj będzie Chłopiec :-)
Maluch  15-16 tc.JPG Mój Mały Książę
 

Załączniki

  • Maluch  15-16 tc.JPG
    Maluch 15-16 tc.JPG
    104,8 KB · Wyświetleń: 40
Do góry