reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Bry

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Dawno mnie tu nie było ale po powrocie do pracy czas mi się jakoś skurczył ;)

Nas tez pytają czy będziemy jeszcze się starać o córkę i strasznie mnie wkurzają takie durne pytsnia
 
Mi się wczoraj teście pytał kiedy córka i mi życzył córki i ze jak bym chciała to on wie jak zrobić córkę :/ trzeźwy nie był
 
Poziomki przepraszam bardzo .wpisz ciasto kinder pingiu to ci wyskoczy, pisze z tel wiec nie wstawię ci linka, ja akurat brałam z bloga arabeska waniliowa , a ciacho było bardzo dobre
 
Dzięki, jutro zrobię

Ale nam sie porobiło :/
Zgubiłam gdzieś karte do gazu, chciałam wczoraj isc i kupic a okazało sie ze gdzieś ja wcięło. Dzwonię na info po nowa a tam do 18 ( normalnie jest do 23) a dzis zamknięte bo poprawiaja łunie tel[emoji36][emoji24][emoji24][emoji24]
Bez ogrzewania i cieplej wody.. Do jutra
 
Poziomki no to wesoło macie ;/
Ja jutro wizyta po chorobie z młodym -tu 1 stres,bo małpa mi mało pije,w pampersie sucho...boje się żebyśmy w szpitalu nie wylądowali ...tym bardziej że ja nie mogę ;/ A 2 stres...15-usg prenatalne....ciężki dzien mnie czeka :(
 
reklama
Na szczęście mam elektryczny grzejnik i dzieciaki śpią w salonie.
Masakra z ta karta, niby dobre rozwiazanie ale jak wsiąknie to katastrofa
 
Do góry