reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

na Sylwestra przychodzą do nas znajomi, łącznie 3 pary + 6 dzieci więc będzie łacznie 10 dzieci ;) jedni znajomi będą u nas nocować z trójką dzieci, wesoło będzie ale co tam w końcu to pożegnanie roku, oby tylko mdłości dały mi żyć a będzie dobrze :)
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1451489283.351133.jpg

Witam sie pozna kawka :)

Happy jak mozna powiedzieć kobiecie w ciazy ze marnuje sobie żucie dzieckiem?
Ręce opadają

U nas dzis leje:/ pewnie znowu mi piwnice zaleje.

My na sylwestra w domu bez gości
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1451489283.351133.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1451489283.351133.jpg
    109,9 KB · Wyświetleń: 222
Hej
No bo dla większości 3 dzieci to już tłum a więcej jakaś herezja ....
Mniam ale pyszności....tyle że kawy nie dam rady...
Ja też piekę sernika -jutro :D
Przychodzi do nas szwagra brat -wiec bedzie 4 nastolatków i jeden upierdliwiec dla nich :D mój Miki hehhe
Happy mini przedszkole -bedzie wesoło :D
 
My to juz patologia hahaha

u nas jest wesoło jak znajomi ze swoja 3 przychodza:rofl:

Dla matki musze jeszcze upiec pavłovą na jutro bo imprezowac idzie
 
hej

happy, poziomki mnie ostatnia ciąża tak wymęczyła , ze jak bym pierwszą taka miała to na pewno bym miała jedynaka

Doris gratuje córeczki

Lenka jakie pyszności

ja się już przyzyczaiłam do tego, z mi współczują ż mamy tyle dzieci i do tego samych chłopców,
nie robi to żadnego wrażenia na mnie
 
Jak tam nastroje Sylwestrowe?
Ja zaraz biorę się za sałatkę i sernika.
SoHappy współczują? Boszz co za kraj....
Rozumiem choroby można wspołczuć....ale dzieci...? porażka
Poziomki mniam Torcik przepyszny -ale trzeba miec dobry piekarnik noi umiejetoności :D Smaka mi narobiłaś...
Moje najmłodsze daje gazu od samego rana....widać obecność rodzeństwa nienajlepiej na niego wpływa...
 
Dzień Dobry

So.happy, jedni mają chłopców, jedni Dziewczynki, a zazdroszczą najbardziej i gadają Ci co nie mają wcale albo mają jedno. Ja też już usłyszałam przez dwa dni, że czemu nie chłopiec? Jest Dziewczynka, moja Księżniczka Kolejna z czego jestem niezmiernie szczęsliwa!!!

Venicee..u mnie nastrój dobry tylko nie mam mocy znów i rano mnie mdliło trochę. Teraz rozmrażam lodówkę, a właściwie zamrażarkę, bo mi lodem obrosła totalnie. Potem będę robić sałatki na wieczór ale tak szczerze to najchętniej poszłabym spać :-)
 
reklama
Doris a czemu nie chłopiec ha ha , a niby dorośli ludzie a takie pytania zadają

Venicee mój najmłodszych jakoś taki jak Twój chyba i niestety dużo złych zachowań przejmuje od starszych :/

Okazało się ze teście tez wyrywa dziś wiec chata wolna. Olek chodzi i się pyta kiedy kolacja bo on chce kotlety.

SO happy czym Ty karmisz swojego A ze tak Ci rośnie :)
 
Do góry