reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Z wieczorka mówie Wam cześć :) i się pytam jest tu kto !??

wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi. W głowie mi szumi od nadmiaru grzańców, krew wolniej płynie, serce powolutku tyka - relax ;)

Doris ja wiem, że można popaść w paranoje, ale właśnie musimy zrobić wszystko, żeby tak się nie stało! Życie jest kruche i nie ma się co użalać na rozlanym mlekiem tylko pędzić dalej i czerpać wszystko co jest nam dane.. A byliśmy w Ustroniu na Równicy :) a potem do Wisełki :)

marta staram się być na bieżąco.. ale wiesz kiedyś zrobiłam sobie test niebieskiego piórka i naprawdę w niedługim czasie znalazłam niebieskie piórko w miejscu w którym bym się nigdy nie spodziewała :rofl2:

happymama ja myślałam, że to bardziej w drugim kierunku, dziecko malutkie , przydusiło się czy co .. a tu masakra ! bo nie wiem co mam powiedzieć.. daj znać jak się dowiesz co sekcja wykazała

mamcia tulam Cie bidulko moja, zacznij liczyć barany !

ciekawe jak tam nasza annaoj się bawi na zlocie.. fajnie się tak na żywo spotkać :) swoją drogą musimy zorganizować w niedługim czasie nocne beblanie :)

a ma ktoś kontakt z Iwoną ?
Misiarska też się na pojawiła i zniknęła .. Magik ;)
 
reklama
witam się i idę spać
jestem padnięta :-( pół nocy nie spała, mamcia pozdrawiam wiem co czujesz ;-), kręciłam się, wstawała, co przysnęłam to jakiś taki męczący sen miałam że budziłam się jeszcze bardziej zmęczona, poduszka twarda jak kamień a kołdra gorąca i ciężka jak głaz :eek: a rano wstać nie mogłam a musiałam bo basen, chciałam rano się wykąpać ale byłam nieprzytomna, szybkie śniadanie i biegiem na autobus, dojechaliśmy na styk, dzieci czekały przy szatni i okazało się że zajęć nie ma bo pani nie przyjechała :szok::wściekła/y::szok::wściekła/y: Majka smutna, ja i synek zmęczeni :no: poszliśmy do moich rodziców na kawę i wróciliśmy do domu.
jutro jest szansa że odeśpię bo dzieci zostały u teściowej, tylko M jest więc jak będzie chrapać to się :wściekła/y: ...... i przeniosę do dzieci

kate masz rację z tą sukieneczką, nie wiadomo jak będzie rosła i czy przypadkiem na zimę rozmiar nie trafi :eek: ale naprawdę przecudna była :tak:
stefaa zazdroszczę, mmmmmmm grzaniec
 
Hej Kochane:)
Kilka razy probowalam cos naskrobac i nie wyszlo:\

Happy straszne:(

Ja sie w kazdej ciazy i tuz po martwilam o wszystko na zapas..
To juz chyba tak jest ze nie mozna wyluzowac..

Stefa masz racje zycie trzeba brac za bary i sie nie dac.
Mnie kuz tyle razy kopnelo w duupe ze nauczylam sie nie nadstawiac drugiego policzka.
Fajnie ze wypad sie udal:)

Brzuchatki trzymamy wszystkie za Was kciuki-noe moze byc zle:**

My dzisiaj mielismy 14 udzioryny Goski,wpadli znajomi posiedzielismy do 22.30-nawet Jagoda:)

Mamcia mam nadzieje ze sie pozbedziecie tego dziadostwa.

Wszystkie Was caluje i musze nadrobic..



Sent from my RM-941_eu_euro1_231 using Tapatalk
 
hej

stefa znowu ci zazdroszcze tych grzańców ale i na mnie przyjdzie pora:-D ja z piorkiem nie probowałam,ale mnóstwo innych rzeczy po prostu samo sie znalazlo:) więc teraz już szaleje na całego ze wszytskim:)

doris macierzanka ma mnoswto właściwości uzdrawiających,dzieciaki kąpie jak są chore, bo działa na przyziębienia, działa na alergie,do inhalacji, ogólnie rozgrzewa chory organizm( dlatego kąpie Kacperka i do tego nacieram go mom robionym olejem majerankwoym), można ją pić przy wielu dolegliwościach. to tak ogólnie, w necie jest mnóstwo info, ja korzystam z rad Korżawskiej ale to wiesz:)

100 lat dla Gosi
 
witam niedzielnie,

100 lat dla Gosi .

Alanek pojechal z tata wymienic antene do tv ,pojechali do castoramy,wracajac maja jechac po dzieci M i do nas do domu,dzieci sie pobawia.Pozniej obiad i po obiedzie postanowilismy zaszalec i pojedziemy do rybnika do dziadkow,zrobimy im niespodzianke,mam nadzieje ze sie uciesza hihihih,wrocimy jutro wieczorem :-).Lece cos ogarnac :-).

Milej niedzieli
 
poziomki wróciłaś ! ołłł jeee !! Zdrówka dla prawie dorosłej :* nadrabiaj i nie odchodź bo mi tęskno za Tobą twardzielu :-)

marta, ania i reszta ja to mam nadzieję, że napijemy się kiedyś wspólnie grzańca :D wiec nie ma czego zazdrościć :)

mamcia jak noc ??

ja nadal w łóżku ale zbieram się jakieś śniadanie wszamać , ogarnać chacjente i obiad i ruszamy w rejs w nieznane haha
buziaki :*
 
hej
powiedzmy że się wyspałam, kilka razy wstawałam siku i pies sprzątał na stole :wściekła/y:, M chrapał tylko raz więc się nie przenosiłam :biggrin2:
mamcia a jak u Ciebie nocka? fajnie że kąpiel w krochmalu pomogła :biggrin2:
kawę już wypiłam, sucharków zjadłam - stały poranny zestaw :laugh2: pralka kręci a ja siedzę, po cichu piszę i oglądam DDTVN bo M jeszcze śpi a my wszystko w jednym pokoju mamy :dry:zawsze mnie to wnerwia bo czasem muszę czekać 3 godz zanim on się obudzi a mogłabym sobie już tyle zrobić ale nie chcę hałasować a ten jak wstanie to zawsze twierdzi że mogłam hałasować bo jemu to nie przeszkadza :eek: no ale mi przeszkadza :sorry2:

stefaa
o co chodzi z tym niebieskim piórkiem?

dorota to udanej niespodzianki

wczoraj się dowiedziałam że szwagier chciał żeby jeszcze M go zawiózł w Nowy Rok popołudniu tam gdzie była impreza bo jego samochód tam został ale M odmówił :biggrin2: proszę, mała kłótnia, kilka słów prawdy ;-) i jaki efekt :laugh2:

poziomki welcome back ;-):biggrin2: 100 lat, szczęścia, zdrowia i pomyślności dla wczorajszej solenizantki :biggrin2: a Jagoda to widziałam, że dosłownie siedziała z Wami :tak::-D co za zdolniaszka

chyba wszystko
ach teściowa nic nie zrozumiała po tym jak Majka przymierzała za małą sukienkę jeansową bo wczoraj przyniosła polarek z H&M dokładnie w tym samym rozmiarze :eek: czyli 6-8 lat, dobrze że niebieski to M odrazu ubrał Dawidowi i jej pokazał że jest dobry, więc jeszcze raz powtórzyłam że Majak nosi rozmiar około 140 cm lu 9-10 lat, 10-11 lat na co ona, że to dlatego że jest gruba :szok::wściekła/y: a na co ja że dlatego że ma 9 i pół lat a nie 6 :wściekła/y: boziu jak to babsko mnie wku........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ciekawe jak by skomentowała, że strój kąpielowy, który kupiłyśmy w piątek w decatlonie jest na 12 lat bo na 10 cisnęły ją ramiączka
szkoda gadać
 
ania nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś marta podrzuciła nam film "The secret" który mniej więcej mówił i sile przyciągania. Jedną z metod na udowodnienie tej tezy jest właśnie próba niebieskiego piórka. Wyobraź sobie niebieskie piórka, dokładnie sobie go zwizualizuj, dotknij go ( w myślach ). Uwierz, że w najbliższym czasie spotkasz je na swojej drodze ;) potem co jakiś czas mimochodem przypomnij sobie o niebieskim piórku, ale wiesz bez przesadyzmu i popadania w paranoje :rofl2: i daj znać czy znalazłaś niebieskie piórko ! To taka magia! Może jest, może jej nie ma, ale łatwiej się żyje myśląc w sposób pozytywny tylko i wyłącznie ;)

a teściową to masz Ci powiem łagodnie krejzolkę hehe ile ona ma lat, może to taki wiek zapominania się hehe ;) musisz się z tym nauczyć żyć bo już chyba inaczej nie będzie:confused2:

marta a gdzie kupujesz tą macierzankę? ona jest dozwolona dla małych dzieci ?
 
reklama
Dziewczyny dopiero oko otworzylam, bo zasnelam o 4 nad ranem!!!!!!! Jeszcze leze i narazie nigdzie sie nie wybieram.
 
Do góry